Antikondensacinė klijuojama plėvelė ABSOREX

Antikondensacinė klijuojama plėvelė ABSOREX

Absorex rulonaiABSOREX, kas tai yra?

ABSOREX – tai inovatyvi medžiaga, skirta skardiniams nešildomiems stogams, siekiant pašalinti problemas atsirandančias dėl kondensato kaupimosi.
Kuomet temperatūriniai ir drėgmės rodikliai pasiekia rasos tašką, kai skiriasi išorės ir lauko temperatūros, ABSOREX medžiaga sugeria atsiradusią drėgmę ir išlaiko ją savyje, kol aplinkos sąlygos vėl netampa palankios ir drėgmė yra išgarinama. Jūsų pastatas lieka sausas, nelaša kondensatas.

Skarda su antikonsacine plėvele ABSOREX

Kodėl verta rinktis Absorex?

Absorex skirta:

 • užkirsti kelią drėgmei pastato viduje;
 • užkirsti kelią pelėsių augimui ir grybelių susidarymui;
 • sumažinti triukšmo lygį lyjant;
 • supaprastinti, atpiginti ir sutrumpinti nešildomų stogų dengimo procesą;
 • Idealiai tinka angarams, pavėsinėms, voljerams, arklidėms, sandėliams ir kitiems nešildomiems stogams, kur ypač svarbu, kad kondensatas nelašėtų ant ant sandėliuojamų daiktų, grūdų, auginamų šampinjonų, viduje nuolat gyvenančių gyvūnų,

Kaip veikia Absorex?

 • Skarda su antikonsacine plėvele ABSOREXVertės augimas.

Teisingas medžiagos padengimas ant metalinių stogų skardos apačios, užkerta drėgmės prasiskverbimą, o spalvotas plėvelės sluoksnis pagerina estetinę stogo išvaizdą žiūrint iš vidaus. Taip pat apsaugo stogą nuo korozijos. Skarda ne tik taps ilgamžiškesnė, patogiau montuojama, labiau sugerianti garsą, bet pavėsinės, angarai, bei voljerai taps vizualiai patrauklesni žiūrint iš vidaus. Nebereiks rūpintis papildoma apdaila.

 • Lengvai pritaikoma, taupo laiką ir pinigus

Nereikalauja papildomos energijos, darbo jėgos sąnaudų, tvarkymo ir t.t. Jei iki šiol plėvelės dėjimas būdavo vienas sudėtingiausių ir ilgiausiai trunkančių procesų, tai dabar viskas supaprastėje iki minimumo. Nebereikia rūpintis plėvelės dengimo bei tvirtinimo procesu. Eliminuojama tikimybė, kad užtengta plėvelė gali būti suplėšyta užlipus ant jos stogo dengimo metu, ar sudraskyta palikus per naktį ir netikėtai pakilus audrai. Skarda su antikondensacine plėvele iškarto tvirtinama ant grebėstų, nebereikia dėti išilginių grebėstų („makaronų“, lentjuosčių) kurie sudarydavo tarpą tarp paprastai uždėtos plėvelės ir skardos.

 • Ilgalaikiškumas

Atspari plyšimui ir pjovimas, gali būti naudojama bet kokiomis oro sąlygomis. Ši plėvelė yra puikus sprendimas tiek pramoninių pastatų, tiek ir individualių namų savininkams, kuriems svarbus pastato ilgaamžiškumas.

 • Patogus valymas

Kad nesugadinti šios medžiagos, rekomenduojama ją valyti naudojant minkštą šepetį ir vandenį, arba plauti aukšto slėgio srove su valymo priemonėmis.

Kaip panaudoti Absorex?

 • Skardos padengimas Absorex antikondensacine plėveleKlijavimas ant metalo

Antikondensacinė plėvelė gali būti klijuojama skardos profiliavimo linijoje. Prieš klijuojant reiktų įsitikinti, ar ant klijuojamo paviršiaus nėra alyvos, silikono, dulkių ar vandens. Klijuojant medžiagą, minimali rekomneduojama temperatūra turėtų būti 13 C, bei spaudimas > 1000 Pa. Maksimalus sukibimas pasiekiamas klijuojant ant polisterio dažų ar grunto.
UAB „Ometa“ patys profiliuoja skardą, tad antikondesacinę plėvelę galime užklijuoti ant naujos švarios skardos tiesiai iš rulono, prieš pat profiliavimą.

 • Saugojimo sąlygos

Galiojimo laikas – vieneri metai. Tai laikotarpis kurio metu antikondensacinė plėvelė išsaugo savo idealų lipnumą klijuojant ją prie metalo.
Medžiagą saugoti sausoje vietoje (temperatūra 13-25 C).
Vengti tiesioginių saulės spindulių, arba uždengti apsauginiu sluoksniu.

 • Vandens sugėrimas

Siūloma medžiaga gali būti trijų storių – 95, 110 ir 140 g/kv.m. (Standartas NFP 15 203-1)

Grafikas pagal dangos storį

 • Ugnies atsparumas

Absorex patikrinta ir atitinka EN ISO 13501-1 standartą. Naujasis EN ISO 13501-1 standartas apima tris skirtingus ugnies atsparumo aspektus: ugnies atsparumas (B), dūmų išsiskyrimas (s), medžiagos lašėjimas degant (d). Stogo dalių padengtų Absorex plėvele ugnies atsparumo klasė: B-s1, d0.

 • Bandymai dėl pelėsio kaupimosi

Antikondensacinė plėvelė atitinka EN 14199 standartą (A2 metodas), kuris užtikrina, kad pelėsis neauga.

DĖMESIO ! Plėvele prekiaujame tik dideliais kiekiais nuo 100 m²

Galerija:

2 thoughts on “Antikondensacinė klijuojama plėvelė ABSOREX

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki,
   iš lauko pusės nėra tikslo klijuoti antioksidacinės plėvelės, čia aktualu sausuose sandėliuose ar patalpose, kur negalima, kad oksidas lašėtų nuo lubų ir sienų. Išorėje tokia plėvelė praranda prasmę. Išorėje galima klijuoti nebent plėvelę apsaugančia nuo susibraižymo, bet tai irgi naudojama tik lankstiniams gaminti, kad lankstymo metu nepažeisti skardos dažo, po sumontavimo tą plėvelę reikia nulupti, nes kitaip ji nuo saulės sutrūkinėja ir tada lupasi sunkiai.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.