Skip to content
Home » Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

Stumdomieji kiemo vartai pavyzdys

Funkcionalios ir patikimos patekimo į privačią valdą kontrolės rodiklis – tinkamai parinkti vartai.

Buitiniai stumdomieji kiemo vartai su stulpe paslėpta automatika, tai visų stumdomųjų vartų etalonas, į kurį bando orientuotis kiti gamintojai, tačiau mes naudojame keletą patentuotų sprendimų, kurie dar ilgai leis mums išlikti kitų stumdomųjų kiemo vartų gamintojų priešakyje.

Nuslenkantys vartai – patogiausias ir praktiškiausias sprendimas. Jų laikomoji konstrukcija užtikrina sklandų veikimą esant bet kokioms oro sąlygoms. Dėl saugumo ir patogumo šių vartų pavara yra paslėpta į konstrukciją integruotame stulpelyje. Dėl šio unikalaus sprendimo valdymo įrenginį pasiekti gali tik raktą turintis naudotojas, o stulpelis mechanizmą papildomai saugo nuo atmosferos poveikio.

Spalva gali būti: standartinė, speciali su abrazyvu, nestandartinė iš RAL spalvų paletės. Įsirenkite savo asmeninio stiliaus vartus – pasirinktuose raštuose galite įrašyti savo inicialus, šeimos herbą arba valdos numerį.

Stumdomi buitiniai kiemo vartai su automatika stulpe

Stumdomi buitiniai kiemo vartai su automatika stulpe

stumdomu buitiniu kiemo vartu gembe

Stumdomu buitiniu kiemo vartu gembe

Siūlome keliasdešimt skirtingų modelių, kurių matmenys gali būti tiek standartiniai, tiek ir nestandartiniai. Buitiniai stumdomi kiemo vartai gali būti tiesūs, išgaubti arba įgaubti.

Vario modelis

Basic modelis

Classic modelis

LUX modelis

Modern modelis

Premium modelis

Style modelis

Vario modelis

Basic modelis

Classic modelis

LUX modelis

Modern modelis

Premium modelis

Style modelis

Galimi vartų dizainai:

Modelis homeinclusive
Modelis modern
Modelis lux
Modelis premium
Modelis style
Modelis vario
Modelis Classic
Modelis Basic

Galerija

Galimos vartų spalvos:

Standartinės spalvos:

RAL5010
RAL5010 (mėlyna)
RAL9005
RAL9005 (juoda)
RAL6005
RAL6005 (žalia)
RAL7016
RAL7016 (grafitas)
RAL7030
RAL7030 (pilka)
RAL8019
RAL8019 (ruda)
RAL8014
RAL8014 (ruda)

Nestandartinės spalvos:

RAL3005
RAL3005 (raudona)
RAL7040
RAL7040 (pilka)
RAL8017
RAL8017 (ruda)
RAL9016
RAL9016 (balta)
Modernus grafitas
Modernus grafitas

Specialios spalvos (turinčios abrazyvinių dalelių kurios saulėje blizga):

Antracitas
Antracitas
Kvarcas
Kvarcas
Spizius
Spizius

Taip pat pagal užsakymą galime parinkti ir kitas RAL spalvas:

RAL spalvos
RAL spalvos

Automatiniai ir rankiniai vartai:

Automatiniai stumdomi kiemo vartai
Automatiniai stumdomi kiemo vartai
Rankiniai stumdomi kiemo vartai
Rankiniai stumdomi kiemo vartai

PRIVALUMAI:

VARTŲ KONSTRUKCIJA
 • Vartai, pakabinti ant inkarų, virš įvažiavimo lygio, garantuoja tvarkingai funkcionuojančius vartus net esant sudėtingoms atmosferos sąlygoms, tokioms kaip: sniegas, lapai, smėlis. Tai idealus sprendimas namams, kurių privažiavimas nuo vartų iki
  garažo trumpas, atidaryti stumdomi kiemo vartai neužima vietos kiemo viduje.
 • Tik Mūsų siūlomi buitiniai stumdomi kiemo vartai gaminami su 10 lenkimų gembe, kuri užtikrina vartų atsparumą deformacijai.
 • Gembėje įtaisyti šepetėliai pašalina į gembės vidų patekusius nešvarumus.
 • Kaprolanu apvilkti ratukai su guoliais užtikrina tylų ir sklandų veikimą, žiemą neprišąla prie gembės.
 • Stabilų ir patikimą judėjimą garantuoja specialus vedantysis ritinėlis, paslėptas viršutinėje kreipiančiojoje.
 • Ant stulpelio įtaisyta gaudyklė garantuoja, kad vartai bus uždaromi tolygiai ir patikimai, laiko vartus uždarytus. Vartai saugūs naudoti – kyšantys elementai apsaugoti plastikiniais antdėklais.
 • Visoje vartų konstrukcijoje nėra judančių metalinių dalių, kurios tarpusavyje kontaktuotų metalas į metalą. Todėl nėra pažeidžiami dažai, cinkas, nėra garso. Kiemo vartai neįtikėtinai tyliai veikiantys ir ilgaamžiai.
SAUGUMAS
 • Saugumą garantuoja: perkrovos jungiklis, jėgos kontrolė ir signalizacijos lempa, informuojanti apie vartų judėjimą. Perkrovos jungiklis vartams susidūrus su kliūtimi (pvz., automobiliu) sustabdys vartus ir juos grąžins atgal.
 • Papildomai saugai padidinti priekinis vartų profilis turi guminį sandariklį.
  Vartuose gali būti įtaisyti fotoelementai arba saugos buferiai. Fotoelementų sistema reaguoja į judėjimą įvažiavime uždarant vartus ir esant kliūčiai neleidžia vartams užsidaryti.
 • Automatinė pavara maitinama saugia 24V įtampa, turi tolygaus starto ir stabdymo funkciją.
Stumdomu vartu priedai automatikos dangtis
Automatika paslėpta stulpelio viduje, iš išorės jos nesimato, nėra veikiama atmosferos ir kritulių, nėra kabančių laidų.
Stumdomu vartų priedai - žibintuvėlis
Piramidės formos signalinė lempa ne tik neleidžia sniegui nusėsti ant automatikos stulpo, tačiau ir informuoja apie vartų judėjimą
Stumdomu vartu priedai - apsauginis maitinimas
Automatika maitinama saugia 24V įtampa. Transformatorius maitinamas 230V, ir gali būti statomas tiek automatikos stulpe, tiek ir garaže
Stumdomų vartų priedas - fotodaviklis
Perkrovos jungiklis vartams susidūrus su kliūtimi (pav., automobiliu) sustabdys ir gražins atgal vartus.
Stumdomi vartai
Fotoelementai neleidžia stumdomiems vartams užsidaryti, kol yra kliūtis.
Stumdomi vartai su automatiniu atsidarymu
Automatinis vartų uždarymas po nustatyto laiko. Nesukite galvos, ar uždarėte vartus išvažiavę. Vartai patys užsidarys.

ATIDARYMAS, KAI NĖRA MAITINIMO

Automatiniai stumdomi kiemo vartai turi automatiką, paslėptą stulpelyje. Taip automatika yra apsaugota nuo atmosferos poveikio ir vagystės. Dingus elektrai buitiniai stumdomi kiemo vartai lengvai atidaromi rankomis, atblokavus mechanizmą, įtaisytą stulpelio korpuse ir užrakintą vienetiniu raktu.

SPECIFIKACIJA:

 • Stumdomų kiemo vartų automatika paslėpta stulpelio viduje ir iš išorės jos nesimato, automatika nėra tiesiogiai veikiama atmosferos ir kritulių, nėra jokių kabančių laidų, kuriuos gali nugraužti gyvūnai, dingus elektrai automatika atrakinama vienetiniu raktu ir kiemo vartai rankiniu būdu gali būti lengvai nustumiami.
 • Automatika turi jėgos kontrolę, todėl kelyje pasitaikius kliūčiai vartų judėjimas sustabdomas.
 • Stulpo, kuriame paslėpta automatika su švyturėliu, viduje yra vietos papildomai įrangai, elektronika atitraukta nuo sienelių, kur gali kauptis kondensatas, yra atskira mikroventiliacija. Švyturėlis piramidės formos, todėl ant jo viršaus nenugula sniegas, taip išvengiama didelių temperatūrų skirtumų išorėje ir viduje, kondensato. Stulpelio, kuriame sumontuota automatika ir kita elektronika, viduje erdvės yra tiek daug, kad susidaro atskiras mikroklimatas, jautriai nereaguojantis į staigius išorės temperatūros svyravimus. Tai saugo elektroniką ir suteikia jai ilgaamžiškumo.
 • Saugumo ir patikimumo sumetimais automatika maitinama 24V įtampa.
 • Stumdomų vartų konstrukcija tokia, kad jie yra pakelti nuo žemės ir kabo ore, todėl veikia patikimai, nėra žeme riedančių, judančių dalių, kurios gali strigti, kliūti už purvo, sniego ar kitų kliūčių. Nėra bėgelių. Viskas veikia labai sklandžiai, nes iki minimumo sumažintas kontaktas su žeme.
 • Buitiniai stumdomi kiemo vartai stumiami dantratiniu mechanizmu, o ne grandinėmis.
 • Vartų konstrukcija turi šepetėlius, kurie nuolat valo gembės vidų, kad į ratukus patektų kuo mažiau šiukšlių ir jie ilgiau tarnautų.
 • Net dešimties lenkimų gembė yra specialios konstrukcijos, suteikiančios vartams stabilumo, tvirtumo ir apsaugą nuo šiukšlių.
 • Krumpliastiebis pagamintas ne iš metalo, o iš trinčiai atsparaus kaprono. Ši medžiaga yra brangesnė už metalą, ji lygiai taip pat labai tvirta, patikimair, tinkamai eksploatuojant, ilgaamžė. Metalinis automatikos krumpliaratis nesidėvi, kaip kad trinant metalą į metalą, neprišąla, veikia tyliai.
 • Ratukai metaliniai su guoliais, padengti trinčiai atspariu kapronu. Gembės viduje esantys ratukai, ant kurių laikosi visa gembė, specialiai nėra metaliniai. Tai daroma ne tik todėl, kad kiemo vartai darinėtųsi tyliai ir lengvai, bet taip pat ir todėl, kad nebūtų pažeistas gembės cinkas trinant metalą į metalą.
 • Visos tarpusavyje kontaktuojančios dalys padengtos guma ar plastiku, kad metalas nesiliestų su metalu ir nebūtų galimybės pažeisti dažų ar cinko.
 • Visi, net ir smulkiausi, vartuose naudojami varžtai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno, todėl suveržimo vietos net ir po daugybės metų atrodo lygiai taip pat, be jokių rūdžių.
 • Stumdomieji kiemo vartai nėra monolitiniai, jei dėl kažkokių priežasčių po žiemos iškėlė pamatą, tai dėl specialios konstrukcijos vartus galima nesunkiai sureguliuoti, kad ir toliau veiktų nepriekaištingai ir tiksliai.
 • Tyliausiai veikiantys stumdomi kiemo vartai, kuriuos įmanoma įsigyti rinkoje.
 • Dingus elektrai kiemo vartai atlaisvinami vienetiniu raktu, o ne standartiniu visrakčiu, tinkančiu visoms automatikoms, kaip pas daugelį gamintojų.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WIŚNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršus padengiamas antikorozine danga pasitelkiant karštąjį cinkavimą ir miltelinį dažymą. Chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštuoju būdu ir papildomas dažymas milteliniu būdu kas apsaugo WIŚNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.

Apsauga

EFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotos tvoros iš „Ometos“ nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamas, todėl jis yra draugiškas aplinkai.

DUPLEX sistema

DUPLEX sistema

DUPLEX sistema (cinkavimo karštuoju būdų ir išorinės dangos kombinacija) suteikia tvorai ilgaamžiškumą. Tvora atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. Tvoros spalvą paprasta pasirinkti iš RAL paletės.

Atsparumas oro salygoms

ATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari aukštos ir žemos temperatūros poveikiui, UV spinduliuotei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.