Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

Funkcionalios ir patikimos patekimo į privačią valdą kontrolės rodiklis – tinkamai parinkti vartai.stumdomi buitiniai kiemo vartai

automatika paslėpta stulpeBuitiniai stumdomieji kiemo vartai su stulpe paslėpta
automatika
, tai visų stumdomųjų vartų „flagmanas“ ir etalonas, į kurį bando orientuotis kiti gamintojai, tačiau mes naudojame keletą patentuotų sprendimų, kurie dar ilgai leis mums išlikti kitų stumdomųjų kiemo vartų gamintojų priešakyje.

Nuslenkantys vartai – patogiausias ir praktiškiausias sprendimas. Jų laikomoji konstrukcija užtikrina sklandų veikimą esant bet kokioms atmosferos sąlygoms.
Kad naudotojui būtų saugiau ir patogiau, šių vartų pavara yra paslėpta į konstrukciją integruotame stulpelyje. Dėl šio unikalaus sprendimo valdymo įrenginį pasiekti gali tik raktą turintis naudotojas, o stulpelis mechanizmą papildomai saugo nuo atmosferos poveikio.

Siūlome keliasdešimt skirtingų modelių, kurių matmenys gali būti tiek standartiniai, tiek ir nestandartiniai. Buitiniai stumdomi kiemo vartai gali būti tiesūs, išgaubti arba įgaubti.
Spalva gali būti: standartinė, speciali su abrazyvu, nestandartinė iš RAL spalvų paletės. Įsirenkite savo asmeninio stiliaus vartus – pasirinktuose raštuose galite įrašyti savo inicialus, šeimos herbą arba valdos numerį.

PRIVALUMAI:

10 lenkimų gembėVARTŲ KONSTRUKCIJA

 • Vartai, pakabinti ant inkarų, virš įvažiavimo lygio, garantuoja tvarkingai funkcionuojančius vartus net esant sudėtingoms atmosferos sąlygoms, tokioms kaip: sniegas, lapai, smėlis. Tai idealus sprendimas namams, kurių privažiavimas nuo vartų iki
  garažo trumpas, atidaryti stumdomi kiemo vartai neužima vietos kiemo viduje.
 • Tik Mūsų siūlomi buitiniai stumdomi kiemo vartai gaminami su 10 lenkimų gembe, kuri užtikrina vartų atsparumą deformacijai.
 • Gembėje įtaisyti šepetėliai pašalina į gembės vidų patekusius nešvarumus.
 • Kaprolanu apvilkti ratukai su guoliais užtikrina tylų ir sklandų veikimą, žiemą neprišąla prie gembės.
 • Stabilų ir patikimą judėjimą garantuoja specialus vedantysis ritinėlis, paslėptas viršutinėje kreipiančiojoje.
 • Ant stulpelio įtaisyta gaudyklė garantuoja, kad vartai bus uždaromi tolygiai ir patikimai, laiko vartus uždarytus. Vartai saugūs naudoti – kyšantys elementai apsaugoti plastikiniais antdėklais.
 • Visoje vartų konstrukcijoje nėra judančių metalinių dalių, kurios tarpusavyje kontaktuotų metalas į metalą. Todėl nėra pažeidžiami dažai, cinkas, nėra garso. Kiemo vartai neįtikėtinai tyliai veikiantys ir ilgaamžiai.

SAUGUMAS

Saugumą garantuoja: perkrovos jungiklis, jėgos kontrolė ir signalizacijos lempa, informuojanti apie vartų judėjimą. Perkrovos jungiklis vartams susidūrus su kliūtimi (pvz., automobiliu) sustabdys vartus ir juos grąžins atgal.
Papildomai saugai padidinti priekinis vartų profilis turi guminį sandariklį.
Vartuose gali būti įtaisyti fotoelementai arba saugos buferiai. Fotoelementų sistema reaguoja į judėjimą įvažiavime uždarant vartus ir esant kliūčiai neleidžia vartams užsidaryti.
Automatinė pavara maitinama saugia 24V įtampa, turi tolygaus starto ir stabdymo funkciją.

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Perkrovos jungiklis vartams susidūrus su kliūtimi (pav., automobiliu) sustabdys ir gražins atgal vartus.

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Fotoelementai neleidžia stumdomiems vartams užsidaryti, kol yra kliūtis.

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Piramidės formos signalinė lempa ne tik neleidžia sniegui nusėsti ant automatikos stulpo, tačiau ir informuoja apie vartų judėjimą

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Automatika maitinama saugia 24V įtampa. Transformatorius maitinamas 230V, ir gali būti statomas tiek automatikos stulpe, tiek ir garaže

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Automatinis vartų uždarymas po nustatyto laiko. Nesukite galvos, ar uždarėte vartus išvažiavę. Vartai patys užsidarys.

Buitiniu stumdomu kiemo vartu priedai

Automatika paslėpta stulpelio viduje, iš išorės jos nesimato, nėra veikiama atmosferos ir kritulių, nėra kabančių laidų.


ATIDARYMAS, KAI NĖRA MAITINIMO

Automatiniai stumdomi kiemo vartai turi automatiką, paslėptą stulpelyje. Taip automatika yra apsaugota nuo atmosferos poveikio ir vagystės. Dingus elektrai buitiniai stumdomi kiemo vartai lengvai atidaromi rankomis, atblokavus mechanizmą, įtaisytą stulpelio korpuse ir užrakintą vienetiniu raktu.

SPECIFIKACIJA:

 • Stumdomų kiemo vartų automatika paslėpta stulpelio viduje ir iš išorės jos nesimato, automatika nėra tiesiogiai veikiama atmosferos ir kritulių, nėra jokių kabančių laidų, kuriuos gali nugraužti gyvūnai, dingus elektrai automatika atrakinama vienetiniu raktu ir kiemo vartai rankiniu būdu gali būti lengvai nustumiami.
 • Automatika turi jėgos kontrolę, todėl kelyje pasitaikius kliūčiai vartų judėjimas sustabdomas.
 • Stulpo, kuriame paslėpta automatika su švyturėliu, viduje yra vietos papildomai įrangai, elektronika atitraukta nuo sienelių, kur gali kauptis kondensatas, yra atskira mikroventiliacija. Švyturėlis piramidės formos, todėl ant jo viršaus nenugula sniegas, taip išvengiama didelių temperatūrų skirtumų išorėje ir viduje, kondensato. Stulpelio, kuriame sumontuota automatika ir kita elektronika, viduje erdvės yra tiek daug, kad susidaro atskiras mikroklimatas, jautriai nereaguojantis į staigius išorės temperatūros svyravimus. Tai saugo elektroniką ir suteikia jai ilgaamžiškumo.
 • Saugumo ir patikimumo sumetimais automatika maitinama 24V įtampa.
 • Stumdomų vartų konstrukcija tokia, kad jie yra pakelti nuo žemės ir kabo ore, todėl veikia patikimai, nėra žeme riedančių, judančių dalių, kurios gali strigti, kliūti už purvo, sniego ar kitų kliūčių. Nėra bėgelių. Viskas veikia labai sklandžiai, nes iki minimumo sumažintas kontaktas su žeme.
 • Buitiniai stumdomi kiemo vartai stumiami dantratiniu mechanizmu, o ne grandinėmis.
 • Vartų konstrukcija turi šepetėlius, kurie nuolat valo gembės vidų, kad į ratukus patektų kuo mažiau šiukšlių ir jie ilgiau tarnautų.
 • Net dešimties lenkimų gembė yra specialios konstrukcijos, suteikiančios vartams stabilumo, tvirtumo ir apsaugą nuo šiukšlių.
 • Krumpliastiebis pagamintas ne iš metalo, o iš trinčiai atsparaus kaprono. Ši medžiaga yra brangesnė už metalą, ji lygiai taip pat labai tvirta, patikimair, tinkamai eksploatuojant, ilgaamžė. Metalinis automatikos krumpliaratis nesidėvi, kaip kad trinant metalą į metalą, neprišąla, veikia tyliai.
 • Ratukai metaliniai su guoliais, padengti trinčiai atspariu kapronu. Gembės viduje esantys ratukai, ant kurių laikosi visa gembė, specialiai nėra metaliniai. Tai daroma ne tik todėl, kad kiemo vartai darinėtųsi tyliai ir lengvai, bet taip pat ir todėl, kad nebūtų pažeistas gembės cinkas trinant metalą į metalą.
 • Visos tarpusavyje kontaktuojančios dalys padengtos guma ar plastiku, kad metalas nesiliestų su metalu ir nebūtų galimybės pažeisti dažų ar cinko.
 • Visi, net ir smulkiausi, vartuose naudojami varžtai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno, todėl suveržimo vietos net ir po daugybės metų atrodo lygiai taip pat, be jokių rūdžių.
 • Stumdomieji kiemo vartai nėra monolitiniai, jei dėl kažkokių priežasčių po žiemos iškėlė pamatą, tai dėl specialios konstrukcijos vartus galima nesunkiai sureguliuoti, kad ir toliau veiktų nepriekaištingai ir tiksliai.
 • Tyliausiai veikiantys stumdomi kiemo vartai, kuriuos įmanoma įsigyti rinkoje.
 • Dingus elektrai kiemo vartai atlaisvinami vienetiniu raktu, o ne standartiniu visrakčiu, tinkančiu visoms automatikoms, kaip pas daugelį gamintojų.

garantijaILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WIŚNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršus padengiamas antikorozine danga pasitelkiant karštąjį cinkavimą ir miltelinį dažymą. Chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštuoju būdu ir papildomas dažymas milteliniu būdu kas apsaugo WIŚNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.


aplinka tausojanti apsaugaEFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotos tvoros iš „Ometos“ nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamas, todėl jis yra draugiškas aplinkai.


duplexDUPLEX SISTEMA

DUPLEX sistema (karštojo cinkavimo ir išorinės dangos kombinacija) suteikia tvorai ilgaamžiškumą. Tvora atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. Tvoros spalvą paprasta pasirinkti iš RAL paletės.


atsparumas oro salygoms blogomsATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari aukštos ir žemos temperatūros poveikiui, UV spinduliuotei.


Automatiniai ir rankiniai vartai

Rankiniu būdu tumdomi buitiniai kiemo vartai

Rankiniu būdu stumdomi buitiniai kiemo vartai

Automatiniai stumdomi buitiniai kiemo vartai

Automatiniai stumdomi buitiniai kiemo vartai

Dizainas

LUX aptvėrimo sistema STYLE aptvėrimo sistema PREMIUM aptvėrimo sistema CLASSIC aptvėrimo sistema VARIO aptvėrimo sistema BASIC aptvėrimo sistema MODERN aptvėrimo sistema


Spalvų pasirinkimas

Standartinės spalvos:

RAL5010 (mėlyna)

RAL5010 (mėlyna)

RAL6005 (žalia)

RAL6005 (žalia)

RAL7016 (grafitas)

RAL7016 (grafitas)

RAL7030 (pilka)

RAL7030 (pilka)

RAL8014 (ruda)

RAL8014 (ruda)

RAL8019 (ruda)

RAL8019 (ruda)

RAL9005 (juoda)

RAL9005 (juoda)


Nestandartinės spalvos:

RAL3005 (raudona)

RAL3005 (raudona)

RAL7040 (pilka)

RAL7040 (pilka)

RAL8017 (ruda)

RAL8017 (ruda)

RAL9016 (balta)

RAL9016 (balta)

Modern grafitas

Modernus grafitas


Specialios spalvos (turinčios abrazyvinių dalelių kurios saulėje blizga):

Antracitas

Antracitas

Špižius

Ketus

Kvarcas

Kvarcas


Kitos spalvos iš RAL spalvų paletės:

RAL Spalvų paletė

Stumdomų kiemo vartų nuotraukų galerija:

Invalid Displayed Gallery

28 thoughts on “Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

 1. Vygantas

  Sveiki, domina segmentiniai nustumiami automatiniai kiemo vartai 6,50 su varteliais. Aukštis 1,5, spalva žalia.

 2. Rolandas

  laba diena,
  reikalingi kiemo vartai 5m plocio ivaziavimui
  Iki gatveles vaziuojamos dalies yra gal koks 1,2 metro Vidinio kiemo erdve iki namo apie 7m
  1. Svarsciau apie susilankstancius plius vartelius, bet uzpidui noreciau panaudoti medines lenteles su siaurais tarpais Cia ir svorio ir pasipriesinimo vejui kalusimas.
  2. stumdomi vartai su lenteliu uzpildu plius varteliai
  Domina ar galite pagaminti vartus (remus),sukomplektuoti ir sumontuoti.
  Siuo metu dar niekas nedaryta todel galima atlikti reikalingus elektrosnir statybinius darbus pagal poreiki,
  Aciu
  Lauksiu Jusu komentaro ar pasiulymo
  Pagarbiai
  Rolandas

 3. Zita

  Laba diena,
  Norėčiau pasiūlymo stumdomiems kiemo vartams pravažiavimo plotis 5 m aukštis 1,4 m. atraminiai stulpeliai įbetonuoti elektra privesta.

 4. audrius

  Sveiki reikalingi stumdomi kiemo vartai 4m pravaziavimo ir varteliai 1.5m aukscio antracito spalvos su automatika be uzpildo su montavimu (Kedainiai) . Ekonomiska bet ne prasta varianta. Gal galite atsiusti samata

 5. Nerijus

  Sveiki.
  Preliminari kaina kokia būtų stumdomų vartų (classic) su automatika, 5 m ilgio ir 1,5 m aukščio (su pastatymu)?

 6. Gediminas

  Sveiki reikalingi stumdomi kiemo vartai 5m pravaziavimo 1.5m aukscio antracito spalvos su automatika be uzpildo su montavimu ir varteliai. Ekonomiska bet ne prasta varianta. Gal galite atsiusti samata

 7. Aurimas

  Sveiki, reikalingi stumdomi vartai 1.6m aukščio ir 4m pravažiavimo. Paskaičiuokite su ne paslėpta automatika. Užpildas planuojamas medžio lentų.

 8. Vladislav

  Sveiki, domina stumdomi kiemo vartai 7 m plocio , varteliai 1m., bei dviveriai kiemo vartai 4.30 m. visi 1,5m. aukscio,.Kokia kaina butu su pamatu gamyba ir montavimu, bei automatika. Uzpildas butu pagal musu briezini is metaliniu strypu. Aciu.

 9. Arūnas

  Sveiki. Domina gembė 7m. ilgio, stumdomiems kiemo vartams. Taip pat ratukai prie šios gembės. Kokia kaina?

 10. Marius

  Sveiki. Domintu 4m plocio 1.5 m aukscio nustumiami 3d arba 2d segmentu vartai. Kokia kaina butu sumontavimu ir automatika? Beje automatika butina statyti iskart ar galima po kurio laiko?

 11. Karolis

  Sveiki reikalingi stumdomi kiemo vartai 5m pravaziavimo 1.5m aukscio antracito spalvos su automatika be uzpildo su montavimu. Ekonomiska bet ne prasta varianta. Gal galite atsiusti samata

 12. Aleksej

  Sveiki, domina stumdomi kiemo vartai 4m plocio , varteliai 1m., bei dviveriai kiemo vartai 4m. visi 1,5m. aukscio,.Kokia kaina butu pagaminti, atvezti į Vilnius , sumontuoti, bei automatika. Aciu.

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, p.Aleksejau,
   Turime labai daug skirtingų modelių su skirtingomis kainomis. Pavyzdžius galite pažiūrėti mūsų puslapyje. Kiekvienas modelis skirtinga kaina, komplektacija taipogi galima lavai įvairi, todėl nėra vienos bendros kainos visiems gaminiams. Skaičiavimas pakankamai sudėtingi nes yra standartiniai bei nestandartiniai išmatavimai, dažymai 3 skirtingų būdų ir t.t. ir pan. todėl kainas kiekvienu atveju skaičiuojame atskirai.

   Pas mus yra 7 pagrindinės kainų grupės:

   Lux – aukščiausia kainų grupė, stori pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/lux-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/lux-fotogalerija/

   Styl – tarpinis variantas, ploni pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/styl-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/style-fotogalerija/

   Classic, Premium – klasikinis tvorų variantas, tuščiaviduriai metaliniai vamzdžiai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/classic-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/classic-fotogalerija/
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/premium-aptverimas/

   Vario – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su pagražinimais ir plastmasiniais antgaliais, kaina kaip pigiausių Classic.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/vario-aptverimas/

   Basic – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su metalinėmis kepurėlėmis. Galimi tik keli standartiniai išmatavimai. Iš spalvų galima tik juoda spalva.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/basic-aptverimas/

   Modern – naujausi ir brangiausi modeliai uždarų sistemų.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/modern-aptverimas/
   https://ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_naujas_AW_LT.pdf

   Taipogi galite atsisiųsti ir pilną katalogą su pavyzdžiais ir išmatavimais:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu.pdf (~34 MB)
   Katalogo papildymas naujesniais modeliais:
   https://ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_2d.pdf (~1 MB)
   VARIO modeliai:
   https://ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_3d.pdf (~3 MB)
   BASIC modeliai:
   https://ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_4d.pdf (~1 MB)
   PREMIUM modeliai:
   https://ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_5d.pdf (~12 MB)

   Visų modelių ilgaamžiškumas ir paruošimas tas pats – aukščiausia, šiai dienai įmanoma kokybė – karštas cinkavimas, fosfatavimas, dirbtinis sendinimas ir miltelinis dažymas. Taigi dviguba antikorozinė apsauga DUPLEX.
   https://www.ometa.lt/technologijos-duplex/

   Kiekviena grupė turi modelių, kurie irgi skirtingomis kainomis. Kainos skiriasi gan drastiškai, taigi net ir preliminariam paskaičiavimui, mums reikalingas modelis.

   Čia yra kainų pagal modelį palyginimo lentelė:
   https://www.ometa.lt/kainininkas/tvoru-kainos/

   Nemažai nuotraukų, bei informacijos kaip planuotis aptvėrimą ar apie technologijas galite rasti čia:
   https://ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_AW_LT.pdf
   Po kiekviena nuotrauka yra parašytas modelis.

   Taipogi prekiaujame ir segmentiniais aptvėrimais, kurie yra pakankamai pigūs, bet tuo pačiu ir ilgaamžiai:
   https://www.ometa.lt/produkcija/tinkline-tvora/
   Kuriuos dabar labai populiaru padaryti nepermatomais sąliginai nedidelėmis sąnaudomis. Naudojama medžiaga atspari ultravioletai, puikiai tinka mūsų klimato sąlygoms, todėl yra labai ilgaamžiška:
   https://www.ometa.lt/juosta-segmentinei-ir-tinklinei-tvorai/

   Jei norite tvoros, kuri atrodytų lyg medinė, bet nenorite prie jos kas keli metai sportuoti, vertėtų pagalvoti apie skardinių štakietų ar žaliuzi tvorą.
   Skardinių štakietų tvora: https://www.ometa.lt/stakietu-tvora/
   Skardinių žaliuzi tvora: https://www.ometa.lt/zaliuzi-tvora/

   Reiktų, kad nurodytumėte konkretų modelį, pagal kurį galėtumėme paskaičiuoti ir atsiųsti Jums pasiūlymą.

 13. Valdas

  Sveiki, domina stumdomi kiemo vartai 4m plocio , varteliai 1m., bei dviveriai kiemo vartai 4m. visi 1,5m. aukscio, su skardiniu stakieciu azuolo arba zalios spalvos uzpildu.Kokia kaina butu pagaminti, atvezti i Birzus , sumontuoti, bei automatika. Aciu.

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, p.Valdai,
   pasiūlymą stumdomiems vartams su štakietlenčių (tvoralenčių) užpildu atsiųsime Jums tiesiogiai el.paštu, kurį nurodėte

 14. Romas

  Sveiki, domina nebrangiausių stumdomų vartų gamyba ir montavimas su automatika. Vartų ilgis 5m,aukštis 1,8m. Prašome paskaičiuoti kainą kartu su vartų gamyba ,jų montavimu ir automatika.

 15. Virginijus

  Sveiki, domina nebebrangiausių stumdomų vartų gamyba ir montavimas su automatika. Vartų ilgis 4m,aukštis 1,2m.vartų užpildas iš metalinių kvadratinių strypų cinkuoti ir milteliniu dažymu. Vartų montavimo vieta Vilniaus R. Ąžuolinės k.Bezdonių sen. S/B ,DOVANA’ Prašome paskaičiuoti kainą kartu su vartų gamyba ,jų montavimu ir automatika.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.