COMPACT garažo vartai

COMPACT garažo vartai

garazo-vartai-compactSekcijiniai garažo vartai COMPACT – optimalus sprendimas Jūsų namams, kai turite garažą su labai nedidele sąrama. Minimali garažo vartų angos sąrama yra vos 70 mm. Šie vartai gaminami tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius poreikius. Kokybiškas medžiagų parinkimas, aukšti techniniai reikalavimai, suteikia šiam produktui išskirtinę kokybę. Garažo vartai yra tvirti ir ilgaamžiai, nes kuriant šį vartų modelį yra kruopščiai parenkami ir ištestuojami reikiami komponentai.

COMPACT konstrukcija

Inovatyvi vartų konstrukcija – vartams reikia mažiau vietos, o montavimas paprastesnis ir greitesnis.

COMPACT vyriai

Kraštiniai vyriai su specialia įvore, sumažinančia ratuko barškėjimą.

Maksimalūs vartų matmenys 4000 x 2570 [mm]. Įvažiavimas sumažėja 150-200 mm, kai vartai montuojami be automatikos.

garazo-vartu-segmentas-basic40 mm storio segmentas

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš aukštos kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40±4 kg/m³) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota konstrukcija išlieka ypač tvirta net ir veikiama tiesioginių saulės spindulių. Segmentų šilumos laidumo koeficientas – 0,58 W/m²K. Visų vartų šilumos laidumo koeficientas – 1,60 W/m²K.
Patentuoti segmentų sujungimai gaminami taip, kad būtų pilnai užtikrinama apsauga nuo pirštų prispaudimo, taip paverčiant visą vartų sistemą dar patikimesne. Segmentai yra tinkami naudojimui darbinėje temperatūroje nuo -90°C iki  +80°C.  Segmentai atitinka standartą EN 13241-1.

BASIC segmentas siaurais įspaudais

BASIC segmentas siaurais įspaudais

BASIC segmentas stambiais įspaudais

BASIC segmentas stambiais įspaudais

Sąrama COMPACT 70mmSąrama 70 mm

Inovatyvios konstrukcijos dėka, garažo vartams COMPACT pakanka mažesnio sąramos aukščio (min. 70 mm), o jų montavimas yra lengvesnis ir greitesnis.


TENSION spyruoklės25 000
darbo ciklų

garažo vartai COMPACT komplektuojami su cinkuotomis tempimo „Tension“ spyruoklėmis, kurių diametras 35 mm. Šių spyruoklių konstrukcija „spyruoklė spyruoklėje“ yra saugi vartotojui ir atitinka reikalavimus pagal normą DIN 17223.

Bėgelis1,5 mm konstrukcija

VARTŲ KREIPIANČIOSIOS Gaminamos iš 1,5 mm storio cinkuoto plieno. Visi sujungimai atliekami specialia įranga, naudojant šaltojo kniedijimo būdą. Gamybos proceso metu nenaudojama suvirinimo, todėl detalių apsauginis galvaninis sluoksnis išlieka nepažeistas. Garažo vartų COMPACT konstrukcija yra ypač tvirta ir puikiai apsaugota nuo korozijos.


BASIC standartinės spalvosStandartinės spalvos:

Net 6 populiariausios standartinės spalvos vartų išorei, kurias lengvai priderinsite prie savo namo fasado. Išrankiausiems klientams vartus nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės. Vartų dažymui naudojame vokiškus itin kokybiškus poliuretaninius 2 – jų komponentų dažus, užtikrinančius spalvos ilgaamžiškumą ir pasižyminčius mažu blukimo rodikliu.

Vidinė vartų spalva visada yra balta RAL9010, kad garaže geriau atspindėtų šviesą, tačiau esant poreikiui galime nudažyti net ir vidinę vartų segmentų pusę. 

BASIC segmentų standartinės spalvos

BASIC segmentų standartinės spalvos

BASIC segmentų nestandartinės spalvos

BASIC segmentų nestandartinės spalvos


GARANTIJA:

  • 24 mėn garantija vartams ir vartų konstrukcijoms;
  • 25 000 ciklų garantija spyruoklėms;
  • 5 m. garantija montavimo darbams.COMPACT techninės charakteristikos

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.