Voljerų būdų ir jų nuomos kainos

  

Voljero kaina

Kaip turbūt puikiai suprantate, nėra vienos universalios kainos, kuri tiktų viskam. Mes gaminame labai daug ir labai įvairius voljerus, kainos dažniausiai skaičiuojamos individualiai kiekvienam projektui.

Kad būtų lengviau orientuotis, pateikiame du pačius populiariausius, dažniausiai užsakomų išmatavimų voljerus, tai 6 m² ir 12 m² :

  Standartinis voljeras, mm
  3000 x 2000 4000 x 3000
Metalinė voljero konstrukcija su durelėmis ir šėrykla 399 € 634 €
Karštas cinkavimas metalinės dalies 99 € 124 €
Stogas iš profiliuotos spalvotos skardos, spalva pasirinktinai 79 € 118 €
Mediena su antiseptiku grindims ir dvejoms sienoms 222 € 253 €
VISO su PVM:  Nuo 799 € Nuo 1129 €
  Papildomi priedai
Papildoma šėrykla 66 € 66 €
Papildomos durelės 110 € 110 €
Pertvara atskirti šunims 126 € 154 €
Drėgmei atsparios jūrinės faneros grindys vietoj medinių 127 € 248 €
Kanalizaciniai latakai 29 € 35 €
Vėjalentės stogui 29 € 39 €

* – papildomi priedai aprašyti puslapyje apie voljerus.

Mes esame labai lankstūs klientų atžvilgiu, ir pilnai Jus suprantame, jei pavyzdžių po namo stogo dengimo pas Jus garaže dar voliojasi likutis stogo, kurį Jūs mielai panaudotumėte voljero uždengimui. Arba pavyzdžiui Jūsų darbas susijęs su mediena ir Jūs pats galite nebrangiai arba „nemokamai“ gauti medienos ar impregnanto.
Mes padėsime Jums panaudoti Jūsų turimas medžiagas, kad jos neprapultų veltui.

Pateikite mums savo brėžinius, vizijas ir pageidavimus, mes Jums patarsime kaip geriau ir paskaičiuosime voljero kainą.

Jei pageidaujate, kad mūsų meistrai surinktų voljerą Jūsų sklype, ši paslauga Jums papildomai kainuos 100 € voljerui iki 6 m², arba 130 € iki 12 m², plius transportas priklausomai nuo atstumo.

*Visos kainos nurodytos su 21% PVM

  

Būdos kaina

Apšiltinta būda  
Maža (nedideliems šunims) 180 €
Vidutinė (Vokiečių aviganiui) 235 €
Didelė (Maskvos sarginiui) 335 €

*Visos kainos nurodytos su 21% PVM

Voljero nuomos kaina

Pirmas mėnuo – 275 €.
Į kainą jau įskaičiuota voljero atvežimas* ir surinkimas užsakovo sklype, taipogi voljero išrinkimas ir išsivežimas pasibaigus nuomos laikotarpiui.

Visi sekantys mėnesiai – 175 /mėn.

* Atvežimas ir surinkimas įskaičiuoti Vilniaus ar Panevėžio miesto ribose. Kituose miestuose transporto kaina skaičiuojama individualiai kiekvienu atveju.

Trumpiausias voljero nuomos laikas – vienas mėnuo. Aišku Jūs galite nuomotis ir trumpiau, bet sumokėti vis viena teks už visą mėnesį.

*Visos kainos nurodytos su 21% PVM

 

6 thoughts on “Voljerų būdų ir jų nuomos kainos

 1. Renata

  Laba diena,

  per kiek laiko pagamintumėte voljerą 4*2,5, metalinę konstrukciją? Stogo dangą turime, atvežtume.

 2. nerijus

  laba diena. reikalingas voljeras 3×4 Metalinė voljero konstrukcija su durelėmis ir šėrykla. ar si metaline konstrukcija yra dazyta ar cinkuota? kokia butu pristatymo kaina i mazeikiu rajona?

 3. vaidas

  Sveiki, noriu sužinoti voljero kaina su sumontabimu Alytuje. Vilkšunei noriu voljero 2x3m, nugarinė 3m sienelė ir kairės pusės 2m galinė sienelė turi būti aklina medinė (spalva turi būti tamsiai ruda – šokoladinė). Kitos sienutės ir pati konstrukcija turi būti karštai cinkuota. Reikalingos medinės grindys. Grotos turi būti iš strypų (segmentinės netinka). Stogas galinėje dalyje turi būti bent 1,7m aukščio (nepamaišytų ir 2m), priekyje ne mažiau 2m (nepamaišytų ir 2,3m). Stogo noriu is osb plokštės (ant jo dėsiu bitumines čerpes, kad atitiktų namo stogo vaizdą) su rudomis skardinėmis vėjalentėmis. Stogas už sienų turi būti išsikišęs 50cm. Reikia 2-jų dubenų šėryklos. Dar reikia ekskremetų surinkimo latako, kurį siūlotes savo puslapyje. Taip pat noriu sužinoti, ar galėtumėte papildomai pasiūlyti prie voljero priblokuotą mini malkinę. Ji būtų į kairę nuo voljero. Jos plotis toks kaip ir voljero (2m), o o ilgis 1,5m. Jos nugarinę ir kairė sienutės būtų iš medinių lentelių su tarpais, o priekis visiškai atviras. Norėčiau gauti kainas variantui su ir be malkinės. Abiem atvejais su sumontavimu Alytuje. Taip pat prašau informuoti, per kiek lailo galite įvykdyti tokį užsakymuką[email protected] 868756780.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.