Skip to content
Home » Naujienos » Praktiniai tvoros pasirinkimo aspektai

Praktiniai tvoros pasirinkimo aspektai

  Tvora gali ne tik apsaugoti Jūsų teritoriją, bet ir puikiai papuošti Jūsų aplinką. Kokią tvorą išsirinksite priklausys nuo Jūsų individualių poreikių. Jei Jums svarbu privatumas, nepakeičiamos bus skardinės tvoros bei kai kurie metalinės tvoros segmentų tipai. Jeigu norėsite tieisog apsitverti, bet palikti matomą puikiai sutvarkytą aplinką, puikiai tiks metalinė segmentinė tvora. Nedidelį biudžetą aptvėrimui skiriantiems klientams taip pat turime pasiūlymą, tai tinklinė segmentinė tvora. Taigi, prieš pasirenkant tvorą, pirmiausia reikėtų nustatyti jos funkciją, o tik vėliau mąstyti apie spalvą, aukštį, pamatus bei vartelius.

  Metalinės tvoros – puikiai atrodo ir yra ilgaamžės

  WISNIOWSKI LUX AW-10-33
  WISNIOWSKI LUX AW-10-33

  Net pati aukščiausia tvora neapsaugos nuo piktų ketinimų turinčių žmonių, tad reikėtų galvoti ne tiek apie kiemo saugumą, bet ir apie tvoros praktiškumą bei ilgaamžiškumą. Šiuo požiūriu mažai kas gali pralenkti horizontalaus metalo profilines tvoras. Tokioms tvoroms būdinga ypač patvari konstrukcija iš suvirintų metalo strypų. Apskritai, patvariausios yra tos tvoros, kurios daromos iš vientisos suvirintos medžiagos, kitaip tariant, monolitinės. Tokios tvoros yra suvirinamos siūliniu būdu ir neturi papildomų tvirtinimo detalių.

  Gana populiarios, metalinės vertikalių strypų tvoros, kurias galima lengvai adaptuoti skirtingiems poreikiams. Vertikalios tvoros, puikiai dera prie vienaukščių stačiakampio gretasienio formos namų, kurių yra didižioji dauguma naujuose kvartaluose. Metalinių tvorų privalumas ir tas, kad jos pasižymi didžiule dizaino įvairove, pradedant nuo modernaus stiliaus iki klasikos. Prie klasikinės namo išvizdos paprastai siūlomos kalviško tipo tvoros, puošiamos įvairias raštais bei detalėmis.

  Tvoros iš metalo nepasiduoda korozijai, nes jos yra cinkuojamos karštu būdu ir dažomos specialia technologija, tai milteliniu dažymu. Būtina papasakoti apie neseniai išplitusį surenkamą tvoros pamatą, kuris sumontuojamas lyg lego kaladėlės, t.y. monolitinis bortas tiesiog įstatomas po tvoros segmentais. Vienas didžiausių metalinių tvorų pliusas, kad jų beveik nereikia prižiūrėti. Pakaks kartais nuplauti,tiesiog kad nesikauptų dulkės. Pasitaiko atvejų, kad tvora pažeidimia ir mechaniškai nutrinamas dažų bei cinko sluoksnis ir tvora pradeda rūdyti, tokiais atvejais pažeistą tvoros vietą reikia padengti šaltuoju cinku bei perdažyti.

  Skardinės tvoros – praktiškiems žmonėms

  Pasitaiko didėjantis skaičius klientų besirenkančių skardinių tvoralenčių tvoras. Praktiškos nes atrodo kaip medinės, bet nereikalauja priežiūros. Labiausiai žmones domina ir motyvuoja noras susikurti saugią, nepermatomą bei neprieinamą erdvę, žavi šių tvorų tarnavimo laikas, priežiūros nereikalavimas bei spalvų įvairovė. Skardinės tvoros gaminamos iš pačios aukščiausios kokybės cinkuotų plieno skydų ir papildomai dažomos milteliniu būdu, todėl yra atsparios rūdijimui ir puikiai atrodo net visiškai neprižiūrimos. Skardinės tvoralentės gali būti montuojamos tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Atskiras skardinių tvorų tipas – žaliuzinės tvoros. Šios tvoros taip pat visiškai atsparios rūdijimui, yra lengvai sumontuojamos bei puikiai atrodo.

  Žaliuzi tvoros

  Segmentinės tinklinės tvoros – taupantiems

  Vega B tvora

  eškantiems geriausio sąntykio tarp kainos bei kokybės verta pasižvalgyti į tinklines segmentines  3D tvoras. Tokios tvoros užtikrina puikią apsaugą bei estetiškumą. Tokios tvoros ypač rekomenduojamos ypač didelių plotų savininkams, nes yra permatomos ir praktiškai ištirpsta erdvėje. Jos puikiai tinka ir turint labai ribotą sumą pinigų teritorijos aptvėrimui. Palyginti su medinėmis, metalinėmis ar mūro tvoromis, tinklinės tvoros tikrai nėra brangios, tačiau jos ilgaamžės net ir neskiriant joms priežiūros bei dėmesio. Tvoros gaminamos iš 4 arba 5 mm storio vielos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.