Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

Dvivėriai pramoniniai kiemo vartai ir varteliai – sklandus ir efektyvus veikimas, vientisa aptvėrimo sistema.

BASTION sistema

Dvivėriai kiemo vartai iki 10 m pločio ir 2.5 m aukščio.
BASTION pramoniniai dvivėriai kiemo vartaiPapildomi priedai:

Apsauginis griebtuvas

Apsauginis griebtuvas

Vertikali sklendė

Vertikali sklendė

Elektrinė sklendė

Elektrinė sklendė

Foto davikliai

Foto davikliai

Smailūs spygliai

Smailūs spygliai

Išorinė spyna

Išorinė spyna

Įleidžiama spyna

Įleidžiama spyna

Spyna vartuose

Spyna vartuose

Elektromagnetinė sklendė

Elektromagnetinė sklendė

Vyriai stulpe

Vyriai stulpe

Vyriai su plokštele

Vyriai su plokštele

Vyriai tvirtinimo juostoje

Vyriai tvirtinimo juostoje


Apsauginis griebtuvas
 – montuojamas už rankiniu būdu valdomų vartų, laiko vartų varčią atidarytoje padėtyje taip apsaugodamas nuo nekontroliuojamo užsidarymo, pavyzdžiui dėl stipraus vėjo gūsio.

Vertikali sklendė – prie varčios pritvirtinta vertikali sklendė nuleidžiama į pritvirtintą gaudytuvą.

Elektrinė sklendė – apsaugo vartų pavarą kai vartų varčia yra didesnė nei 3 metrai.

Fotoelementai – montuojami ant vartų stulpų: jeigu pertraukiamas infraraudonųjų spindulių spindulys vartai sustoja ir grįžta į pradinę padėtį.

Smailūs spygliai – apsaugo nuo vartų perlipimo. Montuojami ties viršutiniu vartų varčios kraštu.

Spyna vartuose – spyna rankiniu būdu valdomuose vartuose – tvirta ir patvari, įtaisyta aliuminiame korpuse.

Įleidžiama spyna – tradicinis vartelių užrakinimo būdas, spyna įmontuota vartelių rėme.

Išorinė spyna – įmontuota aliuminiame korpuse su Yale spynos įdėklu, taip pat galima ir su elektromagnetine sklende.

Elektromagnetinė sklendė – spyna su elektromagnetine sklende – praėjimo kontrolės komponentas, naudojamas atidaryti spyną nuotoliniu būdu.

Vyriai stulpe – reguliuojami vyriai montuojami tiesiai ant stulpų užtikrina tikslų vartelių pozicionavimą.

Vyriai su plokštele – reguliuojami vyriai montavimo plokštelėje leidžia vartus tvirtinti prie esamų plieninių arba mūrinių stulpų.

Vyriai tvirtinimo juostoje – reguliuojami vyriai C formos pjūvio stulpe, kurį galima tvirtinti tiek prie metalinio, tiek prie mūrinio stulpo su nelygiu paviršiumi. Vartų apkrovą paskirsto tolygiai, ne tik vyrių vietose, bet per visą vartų aukštį.

Vartų dizainas:

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su 25x25 mm uždaro tipo įvirintais į konstrukciją vamzdeliais

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su 25×25 mm uždaro tipo įvirintais į konstrukciją vamzdeliais

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su į konstrukciją įvirintu Vega 2D Super (8 mm dvigubi horizontalūs ir 6 mm vertikalūs strypai) segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su į konstrukciją įvirintu Vega 2D Super (8 mm dvigubi horizontalūs ir 6 mm vertikalūs strypai) segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su prie konstrukcijos pritvirtintu Vega B (5 mm strypai su standumo briaunomis) segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai su prie konstrukcijos pritvirtintu Vega B (5 mm strypai su standumo briaunomis) segmentu

Vyrių tipai:

Reguliuokami vyriai vartams iki 6m pločio

Reguliuokami vyriai vartams iki 6m pločio

Reguliuokami vyriai vartams virš 6m pločio

Reguliuokami vyriai vartams virš 6m pločio

Reguliuokami vyriai atidaro iki 180° kampu

Reguliuokami vyriai atidaro iki 180° kampu


TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS:

Kiemo vartų ir vartelių rėmo konstrukcija priklauso nuo išmatavimų ir gali būti pagaminta iš 60×60 arba 80×60 [mm] vamzdžio. Vartams, kurių plotis daugiau nei 8 m ir aukštesni nei 2.2 m, yra komplektuojami standartiškai su dvigubais viršutiniais reguliuojamais vyriais.

Fotogalerija:

GARDIA sistema

Dvivėriai kiemo vartai iki 8 m pločio ir 2.5 m aukščio.

Pramoniniai dviveriai kiemo vartai GARDIA

GARDIA pramoniniai kiemo vartai ir varteliai yra sisteminis sprendimas skirtas namų ir pramonės objektams. Stulpai ir LOCINOX vyriai su spyna tiekiami kartu su vartais ar varteliais.
GARDIA vartai ir varteliai yra puikus pasirinkimas visų tipų privačioms, viešoms ir pramoninėms teritorijoms. Dvivėriai vartai gali būti naudojami patalpų atitvėrimui, taip pat sodų, parkų, mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių ir kt. teritorijų aptvėrimu.

Vartų dizainas:

Dvivėriai kiemo vartai ir varteliai užpildyti Vega 2D (6 mm dvigubi horizontalūs ir 5 mm vertikalūs strypeliai) arba Vega 2D Super (8 mm dvigubi horizontalūs ir 6 mm vertikalūs strypai) segmentu. Segmentas perimetru įvirintas į rėmą.

Pramoniniai dviveriai kiemo vartai ir varteliai GARDIA su įvirintu į rėma Vega 2D Super segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai GARDIA su įvirintu į rėma Vega 2D Super segmentu

Pramoniniai dviveriai kiemo vartai ir varteliai GARDIA su įvirintu į rėma Vega 2D segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai GARDIA su įvirintu į rėma Vega 2D segmentu

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS:

Kiemo vartų ir vartelių rėmo konstrukcija priklauso nuo išmatavimų ir gali būti pagaminta iš 60×40 arba 80×40 [mm] vamzdžio. Varčioje įmontuota apsukama spyna, o dvivėriuose vartuose LOCINOX vertikalus skląstis. Varčių šonuose įvirtinti LOCINOX vyrių laikikliai.

Fotogalerija:

MODEST sistema

Dvivėriai kiemo vartai iki 4 m pločio ir 2.1 m aukščio.

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai MODEST

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai MODEST ir varteliai yra sisteminis sprendimas skirtas namų ir pramonės objektams. Stulpai, vyriai ir spynos komplektas tiekiami kartu su vartais ar varteliais.
MODEST kiemo vartai ir varteliai yra puikus pasirinkimas visų tipų privačioms, viešoms ir pramoninėms teritorijoms. Vartai gali būti naudojami patalpų atitvėrimui, taip pat sodų, parkų, mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių ir kt. teritorijų aptvėrimui.

Vartų dizainas:

Vartų ir vartelių rėmas pagamintas iš 40×40 mm plieninio vamzdžio. Varčia su vyriais ir spyna. Taip pat dvivėriai vartai turi vertikalią sklendę ir varčių gaudytuvą. Varčių užpildas – Vega B arba VegaB Light segmentas. Segmentas suvirintas iš 4 arba 5 mm skersmens strypelių. Segmentas iš fasadinės pusės privirintas prie rėmo. Vartų ir vartelių stulpai yra neatskiriama produkto dalis. Stulpai sukurti tam, kad išlaikytų visos konstrukcijos stabilumą. Stulpeliai komplektuojami su plastikine kepurėle. Gaminant stulpus naudojamas 80×80 mm plieninis vamzdis.

Pramoniniai dviveriai kiemo vartai ir varteliai MODEST su įvirintu į rėma Vega B segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai MODEST su įvirintu į rėma Vega B segmentu

Pramoniniai dviveriai kiemo vartai ir varteliai MODEST su įvirintu į rėma Vega B Light segmentu

Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai ir varteliai MODEST su įvirintu į rėma Vega B Light segmentu

SUKURKITE KOMPLEKSINĘ APTVĖRIMO SISTEMĄ:

WISNIOWSKI tvoros yra sisteminiai sprendimai užtikrinantys perimetro apsaugą. Mes siūlome modernias plienines tvoras, kurių užpildas pagamintas iš suvirintų segmentų, tinkančias tiek namuose tiek pramoniniuose objektuose. Mūsų produktai užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę derančią su elegancija ir stiliumi. Wisniowski kompleksiniai sprendimai Jums leis ramiai išsirinkti tinkamą aptvėrimą ypač kai reikia suderinti saugumą ir vizualinį vaizdą. Wisniowski tvoros yra geras pasirinkimas tiek privačiai nuosavybei tiek ir industrinėms teritorijoms. Pasinaudokite pasiūlymu ir susikurkite savo unikalų ir ilgaamžį aptvėrimą.

garantijaILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WISNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršų padengiant antikorozine danga pasitelkiant karštą cinkavimą ir miltelinį dažymą. Tai chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštu būdu, bei papildomas dažymas milteliniu būdu, kas apsaugo WISNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.


aplinka tausojanti apsaugaEFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotas tvoros iš Ometos nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamos, todėl jis yra draugiškas aplinkai.


duplexDUPLEX SISTEMA

Karšto cinkavimo ir išorinės dangos kombinacija DUPLEX sistemoje suteikia aptvėrimo sistemai ilgaamžiškumo. Aptvėrimas atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. RAL spalvų paletės taikymas supaprastina aptvėrimo sistemos spalvos pasirinkimą.


atsparumas oro salygoms blogomsATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari tiek aukštos ir žemos temperatūros poveikiui bei UV spinduliuotei.


CE saugumasTVIRTA KONSTRUKCIJA

Vartai ir varteliai su stulpais, Vega 2D arba Vega 2D Super įvirintas į konstrukciją segmentas reprezentuoja tvirtą ir patvarią konstrukciją.


patogumasPATOGUMAS

Patikimi LOCINOX 180° vyriai leidžia atidaryti vartus ar vartelius 180° kampu. Vyrius galima reguliuoti.


funkcionalumasFUNKCIONALUMAS

Apsukama vartų ir vartelių konstrukcija užtikrina bet kurią įmanomą atidarymo kryptį. Tam, kad pakeisti varčios atidarymo kryptį, pakanka atitinkamai sumontuoti stulpus ir tuomet apsukti simetrišką varčią ir perdėti sklendę.


kompleksiškumasKOMPLEKSIŠKUMAS

Kiemo vartai ir varteliai puikiai derinami su Vega B segmentiniais aptvėrimais ir stulpais. Vartų ir vartelių varčios užpildo standumo briaunos yra tame pačiame aukštyje, kas suteikia visam aptvėrimui harmonijos ir darnos.


omtimizacijaOPTIMIZUOTA STRUKTŪRA

Vartų ir vartelių rėmas suderintas su Vega B segmentu. Segmentai privirinti prie rėmo. Galimos dvi atidarymo kryptys: dešinė vidinė (PW) arba kairė vidinė (LW).


universalumasUNIVERSALUS MONTAVIMAS

Produktų kostrukcija paprasta, kas užtikrina greitą ir paprastą montavimą.


Spalvos:

BASTION aptvėrimo sistema:

RAL5010 (mėlyna)

RAL5010 (mėlyna)

RAL6005 (žalia)

RAL6005 (žalia)

RAL7016 (grafitas)

RAL7016 (grafitas)

RAL7030 (pilka)

RAL7030 (pilka)

RAL9016 (balta)

RAL9016 (balta)


GARDIA ir MODEST aptvėrimo sistema:

RAL6005 (žalia)

RAL6005 (žalia)

RAL7016 (grafitas)

RAL7016 (grafitas)


RAL Spalvų paletėKitos spalvos iš RAL spalvų paletės:

Esant poreikiui galima rinktis ir nestandartinę spalvą iš RAL spalvų paletės. Pramoninius vartus nudažyti milteliniu būdu galime net 200 nestandartinių spalvų.


Vartų ir vartelių stulpai

Vartų ir vartelių stulpai yra neatskiriama produkto dalis. Stulpai sukurti tam, kad išlaikytų visos konstrukcijos stabilumą. Stulpeliai komplektuojami su piramidės formos kepurėle. Stulpai komplektuojami kartu su kiemo vartais ir varteliais. Priklausomai nuo vartų tipo ir pločio galimi tokie matmenys: 80×80, 100×100, 120×120 ir 160×160 [mm].

Kokybė patikimumas ir ilgaamžiškumas

Pasirinkę WISNIOWSKI pramoninius dvivėrius kiemo vartus ir vartelius įgyjate produktą, pagamintą taikant naujas technologijas, kokybę, paremtą įmonės specialistų žiniomis ir daugiamete patirtimi. Užtikriname Jus, kad mūsų produktai tinkami ir išbandyti.

Visi WISNIOWSKI pramoninių vartų elementai pasižymi ilgamečiu patvarumu yra puikiai apsaugoti nuo rūdijimo. Naudojimo laikotarpiu nereikia apsaugoti elementų nuo korozijos brangiomis priemonėmis, kurių reikalauja tradicinės tvoros. Efektyvią apsaugą nuo korozijos užtikrina dviguba metalo paviršiaus apsauga (DUPLEX® sistema) kuri garantuoja ilgametę produktų eksploataciją.
Visi vartų elementai yra pagaminti labai rūpestingai, todėl WISNIOWSKI dvivėriai kiemo vartai pasižymi aukšta kokybe.
Vartai yra aukštos kokybės konstrukcijos ir masyvios struktūros, leidžiančios uždaryti šiais vartais didelius įvažiavimus, net iki 10 metrų pločio.
Tinkamai parinktas derinys užtikrina ilgalaikį ir sklandų darbą. Pavara parenkama, atsižvelgiant į vartų dydį ir eksploatavimo sąlygas. Automatiniai pramoniniai dvivėriai kiemo vartai pakabinami minimaliai 8 centimetrų aukštyje virš pagrindo, kad eigos zonoje nebūtų kliūčių bei kontakto su žeme ir vartai veiktų gerai visais metų laikais.
UAB „Ometa užtikrina, kad net labai sunkūs vartai pasiektų Klientą nepažeisti .Visi produktai atitinkamai apsaugoti ir paruošti transportavimui: supakuoti į plėvelę, atitinkamai apsaugotos labiausiai pažeidžiamos gaminio vietos. Specialūs transportavimo kabliai, pritvirtinti prie didelių matmenų vartų, leidžia saugiai pakrauti ir iškrauti prekes.

6 thoughts on “Pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

 1. Nedas

  Sveiki,
  Domina paprasti dvivėriai vartai ir varteliai.
  Būtų įdomu sužinoti kainas tiek Gardia su Vega 2D tiek Modest su Vega B segmentų užpildymu. Vartų aukštis 1.7m, plotis 4 arba 5m. Vartelių aukštis 1.7m, plotis 1m.
  Spalva RAL 7016 arba 8017. Vyriai, spynos, gaudyklė bei stulpai vartams ir varteliams taip pat reikalingi.

 2. Gintarė

  Laba diena norejau paklausti kainos kiemo vartu 6metru, visiskai paprastu, žalių, varstomi dviveriai vartai. Tik vartai stulpus ir viska ko reikia turime.

 3. Calvin Webb

  Hello Ometa,
  I am looking for a manufacturer of lightweight gates for the Danish market. Are you the manufacturer of the Modest system, shown on your website, or are they made by Wisniowski?
  Looking forward to your reply.

 4. Pavel

  Sveiki, domina dviveriai vartai ir varteliai.
  Modesta ral 6005 , aukstis 1.2, vartu plotis 3 arba 3,5 m , varteliai 1 m. uzpildymas 4 mm segmento strypeliais.

 5. Pavel

  Sveiki, domina dviveriai vartai ir varteliai.
  Modesta ral 6005 , aukstis 1.2, vartu plotis 3.5 arba 4 m , varteliai1 m. uzpildymas 4 mm segmento strypeliais.
  Kokie butu zudarymo – uzrakinimo mechanizmai ?

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.