Pramoniniai nustumiami garažo vartai SlidePro

Pramoniniai nustumiami garažo vartai SlidePro

    SlidePro – tai inovatyvus produktas, kuriame sujungti sutvirtintos struktūros stumdomi vartai su moderniais „sandwich“ tipo segmentais, kurie taip pat naudojami segmentiniuose vartuose.  Tokios komplektacijos SlidePro vartai sukuria puikius dizaino ir tvirtumo parametrus.

    SlidePro stumdomi garažo vartai pasižymi funkcionalumu ir lengvu montavimu. Vartai gali būti tvirtinami prie sąramos arba prie lubų. Panašiai kaip ir kiti stumdomi garažo vartai SlidePro gali būti vienos arba dviejų varčių.

    Vienas pagrindinių SlidePro privalumų yra estetinis vaizdas, kuris atspindi naujausias pramoninės statybos tendencijas. Vartų varčia gaminama iš segmentų, kurie turi V tipo griovelius. Segmentai gali būti dažomi RAL spalvomis. Patobulinti segmentai prisideda prie darnios vartų išvaizdos, kuri puikiai dera moderniose erdvėse.
SlidePro išvaizda    Gamindami stumdomų vartų varčią pasiekėme optimalų šiluminio laidumo izoliacijos rezultatą, kuris pasiektas derinant šiltus segmentus ir perimetrines tarpines.

    SlidePro varčia susideda iš 518 [mm] pločio ir 40 [mm] storio plokščių, kurios užpildytos befreoniu putų poliuretano sluoksniu. Plokštės pagamintos iš cinkuoto plieno lakštų su V tipo grioveliais vartų išorinėje pusėje. Vidinėje pusėje segmentas su medžio imitacijos tekstūra, kurio spalva RAL 9002. Vartų plokštės išdėstytos vertikaliai. Standartinė vartų išorės spalva – RAL 9006 (balto aliuminio), tačiau galima rinktis iš daugiau nei 200 RAL spalvų paletės atspalvių arba medžio imitacijos.

SlidePro nustumiami į abu šonus    Dviejų varčių vartai pagaminti iš simetriškų varčių gali būtų montuojami iš vidinės arba išorinės pastato dalies. Aktyvi vartų varčia komplektuojama su spyna. Šilumos izoliacijos koeficientas Uk = 2,56 W/m² x K. vartams, kurių matmenys yra 3000×3000 [mm] ir Uk = 2,07 W/m² x K vartams, kurių matmeys 6000×4000 [mm].

SlidePro nustumiami į vieną šoną    Vienos varčios vartai gali būtų montuojami iš vidinės arba išorinės pastato dalies. Atidarymo kryptis gali būti kairinė arba dešininė. Varčia turi spyną. Šilumos izoliacijos koeficientas Uk = 3,09 W/m² x K. vartams, kurių matmenys yra 3000×3000 [mm] ir Uk = 2,78 W/m² x K vartams, kurių matmeys 6000×4000 [mm].

Maksimalūs SlidePro vartų matmenys – 6000 x 4000 [mm]

Galerija:

5 thoughts on “Pramoniniai nustumiami garažo vartai SlidePro

 1. Mindaugas

  Kokia vartu kaina butu i sona nustumiamu
  1 vartai
  250 aukstis 4500 plotis
  1 vartai
  6mplotis ir 6 m aukstis.
  be jokiu automatiku. storis 5cm gal.

 2. vitas

  Labas,planuoju irengti stumdomus vartus,angos plotis 3750mm,aukstis 3000mm,vienveriai,domina kokie reikalavimai angos irengimui,ar bus sandarumas saltuoju laikotarpiu ir orientacine kaina,panelems spalviniu reikalavimu nera,gali buti standartine balta

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.