Skip to content
Home » Pramoniniai sekcijiniai garažo vartai PRO

Pramoniniai sekcijiniai garažo vartai PRO

Garažo vartai HOME

Sekcijiniai garažo vartai PRO – optimalus sprendimas pramoniniams-komerciniams pastatams, angarams. Minimali reikalinga garažo vartų angos sąrama yra 420 mm. galimi įvairūs pakilimo tipai. Šie vartai gaminami tiksliai pagal individualius išmatavimus ir poreikius. Kokybiškas medžiagų parinkimas, aukšti techniniai reikalavimai, suteikia šiam produktui išskirtinę kokybę. Pramoninių sekcijinių garažo vartų konstrukcija ir komplektuojančios dalys yra pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai net ir intensyviai naudojant.

Maksimalūs vartų matmenys 7000 x 7060 [mm]. Nuo 6000 mm pločio vartuose nėra galimybės įrengti duris.

Compact garažo vartų segmentas
Garažo vartų segmentas

40 mm storio segmentas

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš aukštos kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40±4 kg/m³) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota konstrukcija išlieka ypač tvirta net ir veikiama tiesioginių saulės spindulių. Segmentų šilumos laidumo koeficientas – 0,58 W/m²K. Visų vartų šilumos laidumo koeficientas – 1,40 W/m²K.
Patentuoti segmentų sujungimai gaminami taip, kad būtų pilnai užtikrinama apsauga nuo pirštų prispaudimo, taip paverčiant visą vartų sistemą dar patikimesne. Segmentai yra tinkami naudojimui darbinėje temperatūroje nuo -90°C iki  +80°C.  Segmentai atitinka standartą EN 13241-1

Segmentai siaurais įspaudais
Segmentai siaurais įspaudais
Segmentai stambiais įspaudais
Segmentai stambiais įspaudais
Garažo vartų bėgelis
Garažo vartų bėgelis

2,0 mm konstrukcija

VARTŲ KREIPIANČIOSIOS Gaminamos iš 2,0 mm storio cinkuoto plieno. Visi sujungimai atliekami specialia įranga, naudojant šaltojo kniedijimo būdą. Gamybos proceso metu nenaudojama suvirinimo, todėl detalių apsauginis galvaninis sluoksnis išlieka nepažeistas. Garažo vartų PRO konstrukcija yra ypač tvirta ir puikiai apsaugota nuo korozijos.

Garažo vartai HOME, spyruoklė
Garažo vartai HOME, spyruoklė

25 000 darbo ciklų

Garažo vartai PRO komplektuojami su sukimo (Torsion) spyruoklėmis. Spyruoklių ilgaamžiškumas 25 000 – 50 000 atidarymo-uždarymo ciklų, diametras 95-152 mm. Visi PRO vartai komplektuojami su apsaugomis nuo spyruoklių lūžimo 

Garažo vartų PRO sąrama
Garažo vartų PRO sąrama 420mm

Sąrama 420 mm

Pramoniniams garažo vartams PRO minimalus sąramos aukštis turi būti 420 mm. Galimi net 5 skirtingo pakilimo tipai, tad nuo sąramos aukščio priklauso ir koks pakilimo tipas bus naudojamas: standartinis, sužemintas su spyruoklėmis priekyje, sužemintas su spyruoklėmis gale, paaukštintas arba vertikalus.

Standartinės spalvos:

Net 6 populiariausios standartinės spalvos vartų išorei, kurias lengvai priderinsite prie savo namo fasado. Išrankiausiems klientams vartus nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės. Vartų dažymui naudojame vokiškus itin kokybiškus poliuretaninius 2 – jų komponentų dažus, užtikrinančius spalvos ilgaamžiškumą ir pasižyminčius mažu blukimo rodikliu.

Vidinė vartų spalva visada yra balta RAL9010, kad garaže geriau atspindėtų šviesą, tačiau esant poreikiui galime nudažyti net ir vidinę vartų segmentų pusę. 

Segmentų spalvos
Segmentų spalvos
Segmentų spalvos standartinės
Segmentų standartinės spalvos
Segmentų spalvos nestandartinės
Segmentų nestandartinės spalvos

GARANTIJA:

  • 24 mėn garantija vartams ir vartų konstrukcijoms;
  • 25 000 ciklų garantija spyruoklėms;
  • 5 m. garantija montavimo darbams.
Vartų PRO techninės charakteristikos
Vartų PRO techninės charakteristikos

Durys

PATOGESNIAM PRAĖJIMUI. Pramoniniuose sekciniuose vartuose IDO-PRO galime įrengti personalo durelės. Tai puikus sprendimas tuomet, kai jums reikia dažnai įeiti ar išeiti iš patalpų, kuriose įrengti vartai.

Specialūs sandarikliai montuojami visu durų perimetru ir užtikrina puikią izoliaciją.

Durys vartuose komplektuojamos su hidrauliniu pritraukėju ir spyna. Standartinis durų vartuose dydis – 2100 x 765 [mm].
Durų varstymo tipas nustatomas žiūrint iš lauko pusės:

  • jei durų rankena dešinėje durų pusėje, tai durys kairinės;
  • jei rankena kairėje durų pusėje – durys dešininės.

PASTABA: Durys vartuose visuomet atsidaro į lauko pusę.

Norint įsirengti duris varuose, jums reikia žinoti:

  • Vartuose įrengus duris, standartinis slenksčio aukštis yra 150 mm. Galima įrengti duris vartuose su žemu slenksčiu, jo aukštis 30 mm;
  • Jei bendras vartų aukštis yra iki 2300 mm, durų aukštis bus vartų aukštis minus 300 mm. Kitais atvejais durys vartuose yra 2000~2150 mm aukščio.

Mechaninėms apkrovoms atsparaus durų slenksčio aukštis yra 25 – 30 mm, jis nesunkiai įveikiamas dviračiui ar net prekiniam vežimėliui.
Standartinis durų plotis 900 mm (telpa pravežti krovinys ant EUR paletės).

Svarbu: pakeliamus vartus su durimis žemu slenksčiu galima sumontuoti tik ten, kur yra lygus ir tvirtas pagrindas. Slenkstis būtinai turi remtis į lygų ir kietą paviršių.
Durų vartuose kaina su žemu slenksčiu sudaro 35 % durų kainos.

Langai

NATŪRALIAM APŠVIETIMUI. Pagal kliento poreikius, į garažo vartus galime sumontuoti ovalius arba stačiakampius langus, pagamintus iš smūgiams atsparaus polikarbonato. Šių langų konstrukcija užtikrina puikią izoliaciją, bei puikiai dera prie pastato eksterjero.

Jei vartų plotis iki 5 m, mažiausias atstumas nuo vartų krašto – 80 mm, jei vartų plotis didesnis kaip 5 m – 155 mm. Mažiausias atstumas tarp langų – 70 mm.

Ovalaus lango matmenys: 665 x 345 [mm];
Stačiakampio lango matmenys: 637 x 334 [mm].

PRO vartų pavyzdžiai