Skip to content
Home » Privatumo nuostatos

Privatumo nuostatos

Džiaugiamės, kad apsilankėte „Ometa.lt“ svetainėje. Ši svetainė priklauso bendrovei UAB „Ometa” ir yra jos valdoma. Svetainės lankytojams taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos, todėl prieš tęsiant prašome jas atidžiai perskaityti. Šiose nuostatose ir sąlygose žodžiai „ši svetainė“ reiškia „Ometa.lt“ svetainę.

Pastaba apie autorių teises ir prekių ženklus

Šioje svetainėje pateikta medžiaga – tekstas, nuotraukos, filmai, PDF failai, kiti vaizdai ir garso įrašai – yra saugomi autorių teisių ir (arba) kitų intelektinės nuosavybės teisių. Visos šios medžiagos autorių teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės priklauso bendrovei UAB „Ometa“ arba medžiagos savininkas yra suteikęs licenciją šią medžiagą naudoti kaip svetainės dalį. Šioje svetainėje taip pat yra prekių ženklų. Visi prekių ženklai, esantys šioje svetainėje, priklauso „Ometa“ arba savininkas yra suteikęs licenciją juos naudoti šioje svetainėje. 

Galite:

pasiekti bet kurią šios svetainės dalį;

atsispausdinti vieną bet kurio arba visų puslapių kopiją asmeninio naudojimo tikslais.

Negalite: 

kopijuoti (nei atspausdindami ant popieriaus, nei laikydami diske, atsisiųsdami ar kokiu kitu būdu), platinti (taip pat ir kopijų), transliuoti, keisti, kokiu nors būdu klastoti arba dar kaip nors naudoti jokios medžiagos, pateiktos šioje svetainėje, išskyrus atvejus, nurodytus skirsnyje „Galite“. Be išankstinio rašytinio mūsų sutikimo visai arba daliai svetainės medžiagos taikomi šie apribojimai:

draudžiama iš bet kokios iš šios svetainės nukopijuotos arba atspausdintos medžiagos šalinti bet kokius originalioje medžiagoje esančius pranešimus apie autorių teises, prekių ženklus arba kitą intelektinę nuosavybę;

Privatumo nuostatos

Bendrovė „Ometa“ siekia jums suteikti kuo daugiau laisvės tvarkyti savo asmeninę informaciją. Mūsų svetainę galite aplankyti nenurodydami, kas esate, ir neatskleisdami informacijos apie save. Tačiau kartais gali prireikti informacijos apie jus, pvz. vardo ir el. pašto adreso. Prieš internete rinkdami jūsų asmeninę informaciją, siekiame jums apie tai pranešti. Jei nuspręsite internetu pateikti mums informaciją, kurios mums gali prireikti (pvz., kad galėtume su jumis susirašinėti arba suteikti prenumeratą), sieksime jus informuoti, kaip ši informacija bus naudojama. Jei informuosite, kad nenorite, jog naudotume šią informaciją norėdami toliau bendrauti, jūsų norus gerbsime. Sekame domenus, kuriais naudojasi mūsų lankytojai. 

Šiuos duomenis analizuojame, norėdami sužinoti tendencijas ir kaupti statistiką, vėliau juos ištriname.

Gerbiame kiekvieno, aplankančio šią svetainę, privatumą. Prašom atidžiai perskaityti šias pastabas dėl privatumo, kad suprastumėte, kaip renkame ir naudojame jūsų suteiktą asmeninę informaciją. Jei mums suteiksite savo asmeninę informaciją, bus laikoma, kad suteikėte leidimą ją atskleisti šiose pastabose nurodyta tvarka.

Neasmeninės informacijos rinkimas

Galime automatiškai rinkti neasmeninę informaciją apie jus, pvz., jūsų naudojamas interneto naršykles arba svetainę, iš kurios patekote į mūsų svetainę. Taip pat galime kaupti išsamią informaciją, kurią pateikiate svetainėje (pvz., duomenis apie amžių ir miestą, kuriame gyvenate). Pagal šią informaciją jūsų tapatybė negali būti nustatyta; tokia informacija naudojama tik tam, kad šios svetainės techninė priežiūra būtų sklandesnė. Kartais šią neasmeninę informaciją arba surinktus duomenis galime perduoti trečiosioms šalims su šios svetainės veikla susijusiais tikslais. 

Slapukų naudojimas

Lankantis mūsų svetainėje, kai kurią informaciją (įprastai vadinamą slapuku) galime laikyti jūsų kompiuteryje. Šiuos slapukus galime peržiūrėti ieškodami informacijos, kai vėl apsilankote mūsų svetainėje. Jums sutikus su slapukais, renkama informacija apie jūsų kompiuterį, į ją įeina IP adresas, kompiuterio, iš kurio lankytasi svetainėje, data ir laikas, peržiūrėtos svetainės dalys ir informacija, ar pageidaujami puslapiai buvo perduoti sėkmingai. Ši informacija yra anoniminė. Ji apibūdina ne asmenį, o kompiuterį.

Slapukų informaciją naudojame norėdami sužinoti, kaip naudojamasi mūsų svetaine, ir išsiaiškinti, ar svetainė veikia optimaliai. Tai leidžia patikslinti jums teikiamus internetinius pasiūlymus ir užtikrinti, kad naudojimasis internetu bus malonus bei inovatyvus.

Naudodamiesi šia svetaine leidžiate naudoti slapukus. Jei apie slapukus norite sužinoti daugiau, pvz., kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite www.aboutcookies.org.