Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai yra skirti ne tik pramoniniams objektams. Nors pramoniniai vartai yra paskaičiuoti didesniam intensyvumui, kai kurie modeliai naudojami tik specifinėse srityse, tačiau neretai pramoniniai garažo vartai naudojami ir buityje. Kartais reikia didesnių matmenų, nei galimi buitiniai vartai, kartais reikia specifinio pakilimo mechanizmo einančio pavyzdžiui vertikaliai palei sieną, o paskui pasikreipiančio kampu palei stogo šlaitą ir pan. Pramoninių garažo vartų tipų yra nemažai:

pramoniniai segmentiniai garažo vartai

Pramoniniai segmentiniai garažo vartai

MakroPro – 40 mm storio, šildomam garažui. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai.   Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm;

MakroPro Alu – 40 mm storio aliuminiai garažo vartai. Dažniausiai naudojami plovyklose, kur reikalingas geras antikorozinis atsparumas arba kai reikalingi visi permatomi vartai įstiklintomis sekcijomis. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm;

MakrtoTherm XXL – 60 mm storio, ypač šilti pramoniniai garažo vartai, šildomoms patalpoms, pasyviam namui, pasikelia palei lubas susilankstydami segmentais. Durelės vartuose negalimos;

MakroPro 100 – 40 mm storio, šildomam garažui. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm. Vartai automatiniai, specialios konstrukcijos be jautriausios visų garažo vartų dalies – spyruoklių. Atsisakius spyruoklių garantuojame ne mažiau kaip 100 000 pakėlimo ciklų.

MakroPro Alu 100 – 40 mm storio aliuminiai garažo vartai. Dažniausiai naudojami plovyklose, kur reikalingas geras antikorozinis atsparumas arba kai reikalingi visi permatomi vartai įstiklintomis sekcijomis. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm. Vartai automatiniai, specialios konstrukcijos be jautriausios visų garažo vartų dalies – spyruoklių. Atsisakius spyruoklių garantuojame ne mažiau kaip 100 000 pakėlimo ciklų.


pramoniniai susukami garažo vartaiPramoniniai susukami garažo vartai

Pramoniniai susukami (roletiniai, žaliuziniai) garažo vartai – aliuminių profilių, susisukantys į ruloną virš angos garažo vartai. Dažniausiai montuojami iš vidaus arba išorės ten, kur nėra galimybės montuoti pakeliamų vartų bėgelių. Skirti nešildomam garažui. Durelės vartuose negalimos. Visi susukami pramoniniai garažo vartai komplektuojami su automatine pavara.


pramoniniai nustumiami garažo vartaiPramoniniai nustumiami garažo vartai

Paprastos konstrukcijos pakabinami ir nustumiami į šoną garažo vartai pramoniniams objektams. Vartai patogūs tuo, kad nereikia sudėtingų konstrukcijų, pakabinamų bėgių palei lubas. Nustumiami vartai užima labai nedaug vietos palei sieną.


Pramoniniai nustumiami garažo vartai SlidePro

pramoniniai nustumiami garažo vartai SlideProKaip ir nustumiami pramoniniai garažo vartai SlidePro yra paprastos konstrukcijos pakabinami ir nustumiami į šoną garažo vartai pramoniniams objektams. SlidePro vartai yra gaminami iš storų segmentų, tad labiau tinka patalpoms, kuriose reikalinga kiek didesnė šilumos ar akustinė izoliacija, reprezentatyvi išvaizda.


pramoniniai susilankstantys vartaiPramoniniai susilankstantys vartai

Tai labai estetiški, reprezentatyvūs, patogūs, aliuminiai garažo vartai skirti patalpoms kur nėra galimybės pakabinti kitokio tipo vartų konstrukcijų. Dažniausiai naudojama ekspozicijose, parodose, oro uostose, moderniuose pastatuose, kur labai svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir išvaizda.


šelteriai - pkrovimo sistemosPakrovimo sistemos (Šelteriai)

Galime pasiūlyti platų asortimentą pakrovimo ir iškrovimo įrangos, dar kitaip vadimus – Šelterius. Tai ir pramoniniai garažo vartai, ir išlyginamosios platformos, ir šelteriai, ir hermetizatoriai ir kita įranga. Viskas gaminama iš aukščiausio lygio medžiagų bei atitinka tarptautinius normatyvus, standartus, bei saugumo reikalavimus.

7 thoughts on “Pramoniniai garažo vartai

 1. Eugenijus

  Sveiki, pastatciau stoginę kemperiui ir supratau, kad “prašoviau“ su aukščiu. Dabar dairausi į šoną nustumiamais garažo vartais… Matau, gaminate tokius. Gal pagamintumėte?

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, Eugenijau,
   taip, galime pasiūlyti tiek nustumiamus į šoną vartus, tiek furnitūrą, tiek ir nestandartinių matmenų pakeliamus/atveriamus/susukamus vartus, konkrečiai Jūsų turimai angai.

 2. saulius

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokia būtų pramoninių vartų kaina su durelėmis, aukštis 3,60m, o plotis 3m. Ačiū.

 3. Remigijus

  Sveiki,
  Trukdau iš UAB „Skandeka , mums tentiniam angarui reikia vartų ,gal galėtumėt suformuluoti komercinį pasiūlymą ,patikslinus išmatavimus prieš gamybą ,ten keli centimetrai kainoje didelio pakitimo neduos ,mums reikia žinoti kiek mums tai kainuos su visu montavimu ir automatika
  Nr.1 vartai -dideli -Plotis 600cm, Aukštis 450cm
  Nr.2 vartai -mažesni -Plotis 368,5cm ,Aukštis 380cm su durimis ir langeliu ar langeliais

  Lauksiu pasiūlymo
  Ačiū
  +37065618862
  [email protected]

 4. Arunas

  Sveiki. Domina segmentiniu garažo vartu kaina. Aukštis :3950 Plotis : 3950. Sarama 0,5m ir daugiau. Be automatikos. Spalva sidabrinė.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.