Skip to content
Home » Produkcija » Garažo vartai » Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai segemntiniai vartai

Pramoniniai garažo vartai yra skirti ne tik pramoniniams objektams. Nors pramoniniai vartai yra paskaičiuoti didesniam intensyvumui, kai kurie modeliai naudojami tik specifinėse srityse, tačiau neretai pramoniniai garažo vartai naudojami ir buityje. Kartais reikia didesnių matmenų, nei galimi buitiniai vartai, kartais reikia specifinio pakilimo mechanizmo einančio pavyzdžiui vertikaliai palei sieną, o paskui pasikreipiančio kampu palei stogo šlaitą ir pan. Pramoninių garažo vartų tipų yra nemažai:

MakroPro – 40 mm storio, šildomam garažui. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai.   Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm;

MakroPro Alu – 40 mm storio aliuminiai garažo vartai. Dažniausiai naudojami plovyklose, kur reikalingas geras antikorozinis atsparumas arba kai reikalingi visi permatomi vartai įstiklintomis sekcijomis. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm;

MakrtoTherm XXL – 60 mm storio, ypač šilti pramoniniai garažo vartai, šildomoms patalpoms, pasyviam namui, pasikelia palei lubas susilankstydami segmentais. Durelės vartuose negalimos;

MakroPro 100 – 40 mm storio, šildomam garažui. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm. Vartai automatiniai, specialios konstrukcijos be jautriausios visų garažo vartų dalies – spyruoklių. Atsisakius spyruoklių garantuojame ne mažiau kaip 100 000 pakėlimo ciklų.

MakroPro Alu 100 – 40 mm storio aliuminiai garažo vartai. Dažniausiai naudojami plovyklose, kur reikalingas geras antikorozinis atsparumas arba kai reikalingi visi permatomi vartai įstiklintomis sekcijomis. Pasikelia tiek palei lubas susilankstydami segmentais, tiek vertikaliai, tiek galimi ir kiti įvairūs pakėlimo tipai. Galima su durelėmis vartuose, langais, ventiliacinėm grotelėm. Vartai automatiniai, specialios konstrukcijos be jautriausios visų garažo vartų dalies – spyruoklių. Atsisakius spyruoklių garantuojame ne mažiau kaip 100 000 pakėlimo ciklų.

Pramoniniai susukami vartai

Pramoniniai susukami garažo vartai

Pramoniniai susukami (roletiniai, žaliuziniai) garažo vartai – aliuminių profilių, susisukantys į ruloną virš angos garažo vartai. Dažniausiai montuojami iš vidaus arba išorės ten, kur nėra galimybės montuoti pakeliamų vartų bėgelių. Skirti nešildomam garažui. Durelės vartuose negalimos. Visi susukami pramoniniai garažo vartai komplektuojami su automatine pavara.

Pramoniniai nustumiami vartai

Pramoniniai nustumiami garažo vartai

Paprastos konstrukcijos pakabinami ir nustumiami į šoną garažo vartai pramoniniams objektams. Vartai patogūs tuo, kad nereikia sudėtingų konstrukcijų, pakabinamų bėgių palei lubas. Nustumiami vartai užima labai nedaug vietos palei sieną.

Pramoniniai susilankstantys  vartai

Pramoniniai susilankstantys vartai

Tai labai estetiški, reprezentatyvūs, patogūs, aliuminiai garažo vartai skirti patalpoms kur nėra galimybės pakabinti kitokio tipo vartų konstrukcijų. Dažniausiai naudojama ekspozicijose, parodose, oro uostose, moderniuose pastatuose, kur labai svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir išvaizda.

Pramoniniai šelteriai

Pakrovimo sistemos (Šelteriai)

Galime pasiūlyti platų asortimentą pakrovimo ir iškrovimo įrangos, dar kitaip vadimus – Šelterius. Tai ir pramoniniai garažo vartai, ir išlyginamosios platformos, ir šelteriai, ir hermetizatoriai ir kita įranga. Viskas gaminama iš aukščiausio lygio medžiagų bei atitinka tarptautinius normatyvus, standartus, bei saugumo reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.