Skip to content
Home » Produkcija » Kiemo vartai

Kiemo vartai

Stumdomi buitiniai kiemo vartai

Buitiniai stumdomieji kiemo vartai

Stumdomi kiemo vartai yra funkcionalus ir itin patogus įvažiavimo vartų sprendimas. Tokie vartai nustumiami palei tvoros liniją taip neužimant kiemo naudingo ploto. Vartai gali būti komplektuojami be automatikos, su išorine automatika arba su gamykline stulpe įmontuota automatika. Stulpe paslėptą automatiką gali pasiūlyti tik gamintojas „Wiśniowski“, kurio atstovai mes ir esame. Tai patentuota ir puikiai save pasiteisinusi technologija, naudojama jau daugiau nei 15 metų. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~8 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi įvairūs vartų varčios užpildymo variantai. Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir bet kurią spalvą iš RAL spalvų paletės.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti iki 12 m įvažiavimo plotą.

Dviveriai buitiniai kiemo vartai

Buitiniai dvivėriai kiemo vartai

Tai dviem varčiomis varstomi kiemo vartai. Vartų varčios tvirtinamos prie stulpų ir juda virš įvažiavimo. Tokie vartai naudojami namų valdose ten, kur nėra vietos stumdomiesiems vartams montuoti, dėl sklypo reljefo ypatumų arba jei nėra vietos vartams nuslinkti į šoną. Dvivėriai vartai – universalus sprendimas su tvirta konstrukcija. Galime pasiūlyti įvairių matmenų dvivėrius ar vienvėrius vartus. Galima komplektuoti su skirtingų pločių varčiomis, kur siauresnė varčia atliktų vartelių funkciją.
Galimi įvairūs vartų varčių užpildymo variantai, galite rinktis iš daugiau nei 70-ies skirtingų modelių. Prie vartų galime pasiūlyti ir patikimą dvivėrių vartų automatiką su avariniu atblokavimu dingus elektrai. Vartai be automatikos komplektuojami su spyna. Standartiškai aktyvi vartų varčia yra dešinė (žiūrint iš kiemo pusės). Vartai su automatika spynos neturi.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m.

Kiemo varteliai

Varteliai

Planuojant aptvėrimo sistemą nereikėtų pamiršti ir pėsčiųjų. Jiems turėtų būti skirti įėjimo varteliai, kurie gali būti komplektuojami su paprasta rakinama spyna arba elektromagnetine sklende (jeigu pageidaujate atidaryti vartelius iš namų). Varteliai su elektromagnetine spyna gali būti atidaromi ir raktu. Prie vartelių galime pasiūlyti garso arba vaizdo pokalbio įrenginį, kuris leis atėjusį svečią ne tik girdėti, bet ir matyti. Vartelius galima atidaryti keturiomis kryptimis: į kairę, į dešinę, į vidų, į išorę.

Vartelius galima pritaikyti tiek ir prie buitinių, tiek ir prie pramoninių tvoros segmentų bei kiemo vartų, taigi jie padeda sukurti bendrą tvoros linijos harmoniją. Vartelių varčios varčias
galima užpildyti labai įvairiai, jos gali būti tokios pat kaip ir kiemo vartai ar segmentai, suteikiantys vientisumą visai tvorai.
Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir daugiau nei 250 spalvų iš RAL spalvų paletės.
Standartinis vartelių plotis 1 m arba 1,2 m.

Pramoniniai stumdomieji kiemo vartai

Pramoninių į šoną nustumiamų kiemo vartų konstrukcija patikima ir tvirta, jais galima uždaryti 12 m ir didesnio pločio įvažiavimą. Pagal gembės aukštį galimi trijų tipų vartai: PI 95, PI 130 ir PI 200. Gali būti komplektuojami su automatika ar be jos. Patikima pramoninė automatika užtikrina, kad pramoniniai stumdomieji vartai veiks ilgai ir nepertraukiamai. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~10 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo, ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi stumdomųjų vartų užpildymo variantai:
– segmentas „Vega B“ (įprasti segmentai su 5 mm skersmens strypeliais ir standumo briaunomis);
– segmentas „Vega 2 D Super“ (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 mm horizontaliais ir 6 mm vertikaliais strypeliais);
– 25×25 mm uždarojo tipo vamzdeliais.
Pramoninių stumdomųjų kiemo vartų plotis gali būti daugiau nei 12 m, aukštis iki 2,5 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti dvigubai didesnį įvažiavimo plotį.

Dviveriai pramoniniai kiemo vartai

Pramoniniai automatiniai kiemo vartai (BASTION, GARDIA, MODEST)

Vienos arba dviejų varčių varstomi vartai. Varčios tvirtinamos prie stulpų ir juda virš įvažiavimo. Tokie vartai ir varteliai plačiai naudojami tiek namų valdose, tiek pramoniniuose objektuose. „Wiśniowski“ pramoninės aptvėrimo sistemos BASTION, GARDIA, MODEST – universalus sprendimas su tvirta konstrukcija. Galime pasiūlyti įvairių matmenų tiek dvivėrius, tiek vienvėrius vartus ir vartelius. Galimi vartų varčių užpildymo variantai:
– Vega B segmentas (įprasti segmentai su 5 [mm] skersmens strypeliais ir standumo briaunomis),
– Vega 2 D segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 6 [mm] horizontaliais ir 5 [mm] vertikaliais strypeliais);
– Vega 2 D Super  segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 [mm] horizontaliais ir 6 [mm] vertikaliais strypeliais);
– 25×25 [mm] uždaro tipo vamzdeliais.
Maksimalus pramoninių dvivėrių kiemo vartų plotis gali būti 10m, aukštis iki 2.5m.

Pramoniniai greitaeigiai sulankstomieji kiemo vartai V-King

Vienos arba dviejų varčių varstomi greitaeigiai kiemo vartai. Varčios tvirtinamos prie stulpų ir susilanksto virš įvažiavimo. Tokie vartai ir varteliai dažniausiai naudojami tuose pramoniniuose objektuose, kur judėjimas intensyvus: laivų ir oro uostuose, muitinės sandėliuose. Ypatinga šių vartų savybė yra greitas veikimas, siekiantis 1 m/s greitį. Taigi šie vartai turi gerų dvivėrių kiemo vartų ir kelio užtvarų savybių.

Galime pasiūlyti įvairių išmatavimų tiek dvivėrius, tiek vienvėrius susilankstomus vartus. Galimi vartų varčių užpildymo variantai:
– Vega 2 D Super  segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 [mm] horizontaliais ir 6 [mm] vertikaliais strypeliais);
– 25×25 [mm] uždaro tipo vamzdeliais.
Vartai skirti labai intensyviems pramoniniams objektams. Minimalus vartų aukštis 2 m, maksimalus 2.5 m. Maksimalus plotis iki 8 m.