Kiemo vartai

Buitiniai nustumiami kiemo vartai

stumdomi buitiniai kiemo vartaiStumdomi kiemo vartai yra funkcionalus ir itin patogus įvažiavimo vartų sprendimas. Tokie vartai nustumiami palei tvoros liniją taip neužimant kiemo naudingo ploto. Vartai gali būti komplektuojami be automatikos, su išorine automatika arba su gamykline stulpe įmontuota automatika. Stulpe paslėptą automatiką gali pasiūlyti tik gamintojas „Wiśniowski“, kurio atstovai mes ir esame. Tai patentuota ir puikiai save pasiteisinusi technologija, naudojama jau daugiau nei 15 metų. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~8 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi įvairūs vartų varčios užpildymo variantai. Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir bet kurią spalvą iš RAL spalvų paletės.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti iki 12 m įvažiavimo plotą.

dviveriai buitiniai kiemo vartaiBuitiniai dvivėriai kiemo vartai

Tai dviem varčiomis varstomi kiemo vartai. Vartų varčios tvirtinamos prie stulpų ir juda virš įvažiavimo. Tokie vartai naudojami namų valdose ten, kur nėra vietos stumdomiesiems vartams montuoti, dėl sklypo reljefo ypatumų arba jei nėra vietos vartams nuslinkti į šoną. Dvivėriai vartai – universalus sprendimas su tvirta konstrukcija. Galime pasiūlyti įvairių matmenų dvivėrius ar vienvėrius vartus. Galima komplektuoti su skirtingų pločių varčiomis, kur siauresnė varčia atliktų vartelių funkciją.
Galimi įvairūs vartų varčių užpildymo variantai, galite rinktis iš daugiau nei 70-ies skirtingų modelių. Prie vartų galime pasiūlyti ir patikimą dvivėrių vartų automatiką su avariniu atblokavimu dingus elektrai. Vartai be automatikos komplektuojami su spyna. Standartiškai aktyvi vartų varčia yra dešinė (žiūrint iš kiemo pusės). Vartai su automatika spynos neturi.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m.

stumdomi pramoniniai kiemo vartaiPramoniniai stumdomieji kiemo vartai

Pramoninių į šoną nustumiamų kiemo vartų konstrukcija patikima ir tvirta, jais galima uždaryti 12 m ir didesnio pločio įvažiavimą. Pagal gembės aukštį galimi trijų tipų vartai: PI 95, PI 130 ir PI 200. Gali būti komplektuojami su automatika ar be jos. Patikima pramoninė automatika užtikrina, kad pramoniniai stumdomieji vartai veiks ilgai ir nepertraukiamai. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~10 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo, ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi stumdomųjų vartų užpildymo variantai:
– segmentas „Vega B“ (įprasti segmentai su 5 mm skersmens strypeliais ir standumo briaunomis);
– segmentas „Vega 2 D Super“ (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 mm horizontaliais ir 6 mm vertikaliais strypeliais);
– 25×25 mm uždarojo tipo vamzdeliais.
Pramoninių stumdomųjų kiemo vartų plotis gali būti daugiau nei 12 m, aukštis iki 2,5 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti dvigubai didesnį įvažiavimo plotį.

dviveriai pramoniniai kiemo vartaiPramoniniai automatiniai kiemo vartai (BASTION, GARDIA, MODEST)

Vienos arba dviejų varčių varstomi vartai. Varčios tvirtinamos prie stulpų ir juda virš įvažiavimo. Tokie vartai ir varteliai plačiai naudojami tiek namų valdose, tiek pramoniniuose objektuose. „Wiśniowski“ pramoninės aptvėrimo sistemos BASTION, GARDIA, MODEST – universalus sprendimas su tvirta konstrukcija. Galime pasiūlyti įvairių matmenų tiek dvivėrius, tiek vienvėrius vartus ir vartelius. Galimi vartų varčių užpildymo variantai:
– Vega B segmentas (įprasti segmentai su 5 [mm] skersmens strypeliais ir standumo briaunomis),
– Vega 2 D segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 6 [mm] horizontaliais ir 5 [mm] vertikaliais strypeliais);
– Vega 2 D Super  segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 [mm] horizontaliais ir 6 [mm] vertikaliais strypeliais);
– 25×25 [mm] uždaro tipo vamzdeliais.
Maksimalus pramoninių dvivėrių kiemo vartų plotis gali būti 10m, aukštis iki 2.5m.

dviveriai pramoniniai V-King kiemo vartaiPramoniniai greitaeigiai sulankstomiejikiemo vartai V-King

Vienos arba dviejų varčių varstomi greitaeigiai kiemo vartai. Varčios tvirtinamos prie stulpų ir susilanksto virš įvažiavimo. Tokie vartai ir varteliai dažniausiai naudojami tuose pramoniniuose objektuose, kur judėjimas intensyvus: laivų ir oro uostuose, muitinės sandėliuose. Ypatinga šių vartų savybė yra greitas veikimas, siekiantis 1 m/s greitį. Taigi šie vartai turi gerų dvivėrių kiemo vartų ir kelio užtvarų savybių.
Galime pasiūlyti įvairių išmatavimų tiek dvivėrius, tiek vienvėrius susilankstomus vartus. Galimi vartų varčių užpildymo variantai:
– Vega 2 D Super  segmentas (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 [mm] horizontaliais ir 6 [mm] vertikaliais strypeliais);
– 25×25 [mm] uždaro tipo vamzdeliais.
Vartai skirti labai intensyviems pramoniniams objektams. Minimalus vartų aukštis 2 m, maksimalus 2.5 m. Maksimalus plotis iki 8 m.

varteliaiVarteliai

Planuojant aptvėrimo sistemą nereikėtų pamiršti ir pėsčiųjų. Jiems turėtų būti skirti įėjimo varteliai, kurie gali būti komplektuojami su paprasta rakinama spyna arba elektromagnetine sklende (jeigu pageidaujate atidaryti vartelius iš namų). Varteliai su elektromagnetine spyna gali būti atidaromi ir raktu. Prie vartelių galime pasiūlyti garso arba vaizdo pokalbio įrenginį, kuris leis atėjusį svečią ne tik girdėti, bet ir matyti. Vartelius galima atidaryti keturiomis kryptimis: į kairę, į dešinę, į vidų, į išorę.

Vartelius galima pritaikyti tiek ir prie buitinių, tiek ir prie pramoninių tvoros segmentų bei kiemo vartų, taigi jie padeda sukurti bendrą tvoros linijos harmoniją. Vartelių varčios varčias
galima užpildyti labai įvairiai, jos gali būti tokios pat kaip ir kiemo vartai ar segmentai, suteikiantys vientisumą visai tvorai.
Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir daugiau nei 250 spalvų iš RAL spalvų paletės.
Standartinis vartelių plotis 1 m arba 1,2 m.

 

50 thoughts on “Kiemo vartai

 1. Rasius

  Domina kiemo vartų su automatika, taip pat ir montavimo kaina. Įvažiavimo plotis 3m., aukštis 1,5m. Užpildo nereikia bus sukamos lentos. Ačiū.

 2. Robertas

  Sveiki
  reikia tvoros ir vartų
  Tvoros ilgis 18metrų. Šioje tvorje turi būti 5 metrų stumdomi vartai ir varteliai. Tvora, vartelai ir vartai segmentiniai. Reikalinga kaina su tvoros, vartų ir vartelių įrengimu ant plikos žemės.

 3. Zana

  Sveiki,
  Noreciau pasiteirauti del kiemo vartu ir varteliu kainos.
  Vartų ilgis 4.8 m x aukštis 1.6m.(atveriami vartai)
  Rudos spalvos (noretusi suzinot mediniu ir metaliniu vartu kaina)
  Domina vartai su stulpais, automatika, pastatymas bei pajungimas

  Is anksto dekoju,

  Zana

 4. Virgis

  Sveiki norejau pasiklausti kiek kainuotu stumdomi vartai kiemo si automatika ivaziavimas 3600 mm o aukstos 1750 mm virsui 300 mm vartu juosta farnetura o viduris be uzpildo ir varteliai 1 m plocio

 5. Aleksandras

  Sveiki,
  Kiek kainuotų 4m pločio ir 1.5m aukščio stumdomi el mehanizmu kiemo vartai. Siūlykite nuo pigiausio iki vidutinio variantu.
  Pagarbiai,
  Aleksandras
  [email protected]
  860954455
  Vilnius

 6. Lukrecija

  Sveiki, norime įsigyti stumdomus vartus kuo pigesnius, tai gal segmentinius.Vartų plotis- 6m, aukštis- 1,3m.Kokia kaina būtų su automatika ir su sumontavimu.

 7. Albinas

  sveiki, norime sužinoti kiek kainuotu automatiniai atveriami vartai 4metru pločio , 1.70 aukščio iš žalio segmento užpildo

 8. Renoldas

  Sveiki,
  Kokia kaina butu stumdomu automatiniu vartu,ir varteliu?
  uzpildyti medinem lentom,be lenteliu?
  Vartu plotis 4m,varteliu 1m

  Aciu

 9. Aleksandras

  Laba diena, domina kiemo vartų pasiūlymas.
  Vartų ilgis 4 metrai; aukštis 1.5m.
  Segmentiniai rudos spalvos.
  Dabar yra įbetonuoti stulpai 80×80
  Išbetonuota pagalvė atvesti laidai.
  Domina patys vartai, gera automatina ir pastatymas bei pajungimas.
  Kokia apytiksliai kaina būtų ir kiek laiko užimtų užsakymo įvykdymas.
  P.S. vartai domina cinkuoti ir nudazyti milteliniu budu.
  Aciu

 10. Virginijus

  Laba diena,

  Reikia 1,5m aukščio 25m ilgio tvoros. Modelis iš Basic AW10.91. Joje turi būti 1m varteliai ir 4m stumdomi vartai. Stulpeliai metaliniai. Spalva tamsiai pilka (antracitas)
  Norėčiau gauti pasiūlymą.
  Aciū labai.

 11. Irena

  Laba diena,
  Kiek kainuotų automatiniai 4,5 m pločio, 1,5 m aukščio su el.pavara tvoros vartai?
  Kokią automatiką galėtumėte pasiūlyti varteliams : su renkamu kodu ar valdomu pulteliu. Kokia būtų kaina.

 12. Josifas

  Sveiki, domintu 4m plocio stumdami vartai ir 1m plocio varteliai, aukstis iki1.7m. + 5m plocio stumdami vartaisu uzpildu (gali buti skardines lenteles). gaminiu spalva R

  AL6005

 13. Ricardas

  Laba diena,
  Noreciau pasiteirauti del kiemo vartu ir varteliu kainos.
  Reikia vienu atveriamu vartu. Angos dydis 3.94m×1.63m,
  Dvieju varteliu: angos dydziai 1.0m×1.7m ir 1.03m×1.63m.
  Vartu ir varteliu uzpilas vertikalios skardines lenteles RAL 7016 (antracitas).
  Stulpai jau pastatyti. Vartai su automatika.

  Pagarbiai Ricardas

 14. Arminas

  Sveiki,

  Mane domina dvivėriai vartai ir varteliai. Dvivėriai vartai aukštis 1.90m.,o plotis 3m.be jokių pagražinimų.Vartelių aukštis 1.90m,o plotis 1 m. Irgi be jokių pagražinimų. Kokia kaina?

  Ačiū

 15. Arūnas

  Sveiki,

  Mane domina stumdomi vartai ir varteliai. Vartai aukštis apie 1.70 m.,o plotis – 4,2 -4,5 m. Vartams reikalingas tik rėmas ir stupleliai. Vartelių aukštis 1.70 m., plotis 1 m. Irgi tik rėmas. Kiek kainuos darbas su įranga? Per kiek laiko pagaminsite?

  1. admin

   Sveiki, p.Arūnai,
   Jūsų užklausą gavome, perduota vadybininkams, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

 16. Arminas

  Sveiki,

  Mane domina dvivėriai vartai ir varteliai. Dvivėriai vartai aukštis 1.70m.,o plotis 2,5 – 3m. Vartai būtų su spyna, gerai būtų be jokių pagražinimų,nes apkalsim medieną. Vartelių aukštis 1.70m,o plotis 1 m. Irgi be jokių pagražinimų. Kiek kainuos darbas su prekėm? Ir per kiek laiko pagaminsite?

  Ačiū

  1. admin

   Sveiki, p.Jonai,
   susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu, dėl spalvos, formos, aukščio patikslinimų.

 17. Vitalijus

  Sveiki. Reikalingi kiemo varteliai: aukstis 1500, plotis 1000, pagaminti is paprasciausiu kvadratiniu metalo strypu, be ypatingu pagrazinimu, su spyna ir sumontavimu. Domintu kaina ir kada galetumet sumontuoti.

 18. Donatas

  Sveiki norėjau paklausti ir sužinoti ar būtų įmanoma sukonstruoti kiemo vartus suvaziuojancius palei esama tvora iš dviejų sekcijų panasei kaip teleskopo pagrindu.nes nėra galimybės įmontuoti ištisinių ir prasiskleidzianciu vartų,plotis būtų apie 5m. aukštis apie 1,70m.aciu

  1. admin

   Sveiki,
   teleskopinių vartų neturim. Kiek yra tekę matyti tokio tipo vartų konstrukcijų jos nėra patikimos, nepraktiškos, ilgai netarnauja, reikalinga nuolatinė priežiūra.
   Gal pas Jus yra galimybė montuoti 2 vartus suvažiuojančius vieni į kitus iš skirtingų pusių ?

 19. Arūnas

  Sveiki,
  Man reikalingi stumdomų kiemo vartai 4 m. pločio ir 1,5 m. aukščio su Basic užpildymo. Iš esmės reiktų automatinių vartų ir tvoros. Ačiū.

 20. Dainius

  Laba diena,
  Reikalingi nustumiami autimatiniai vartai ir varteliai. Del galutinio varianto pagal esama situacija reiktu pabendrauti gyvai vietoje. Lauksiu jusu skambucio

  1. admin

   Sveiki,
   Turime labai daug skirtingų modelių su skirtingomis kainomis. Pavyzdžius galite pažiūrėti mūsų puslapyje. Kiekvienas modelis skirtinga kaina, komplektacija taipogi galima lavai įvairi, todėl nėra vienos bendros kainos visiems gaminiams. Skaičiavimas pakankamai sudėtingi nes yra standartiniai bei nestandartiniai išmatavimai, dažymai 3 skirtingų būdų ir t.t. ir pan. todėl kainas kiekvienu atveju skaičiuojame atskirai.

   Pas mus yra 7 pagrindinės kainų grupės:

   Lux – aukščiausia kainų grupė, stori pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/lux-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/lux-fotogalerija/

   Styl – tarpinis variantas, ploni pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/styl-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/style-fotogalerija/

   Classic, Premium – klasikinis tvorų variantas, tuščiaviduriai metaliniai vamzdžiai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/classic-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/classic-fotogalerija/
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/premium-aptverimas/

   Vario – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su pagražinimais ir plastmasiniais antgaliais, kaina kaip pigiausių Classic.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/vario-aptverimas/


   Basic – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su metalinėmis kepurėlėmis. Galimi tik keli standartiniai išmatavimai.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/basic-aptverimas/

   Modern – naujausi ir brangiausi modeliai uždarų sistemų.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/modern-aptverimas/
   https://www.ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_naujas_AW_LT.pdf

    
   Taipogi galite atsisiųsti ir pilną katalogą su pavyzdžiais ir išmatavimais:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu.pdf (~34 MB)
   Katalogo papildymas naujesniais modeliais:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_2d.pdf (~1 MB)
   VARIO modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_3d.pdf (~3 MB)
   BASIC modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_4d.pdf (~1 MB)
   PREMIUM modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_5d.pdf (~12 MB)


   Visų modelių ilgaamžiškumas ir paruošimas tas pats – aukščiausia, šiai dienai įmanoma kokybė – karštas cinkavimas, fosfatavimas, dirbtinis sendinimas ir miltelinis dažymas. Taigi dviguba antikorozinė apsauga DUPLEX.
   https://www.ometa.lt/technologijos-duplex/

   Kiekviena grupė turi modelių, kurie irgi skirtingomis kainomis. Kainos skiriasi gan drastiškai, taigi net ir preliminariam
   paskaičiavimui, mums reikalingas modelis.

   Čia yra kainų pagal modelį palyginimo lentelė:
   https://www.ometa.lt/kainininkas/tvoru-kainos/

   Nemažai nuotraukų, bei informacijos kaip planuotis aptvėrimą ar apie technologijas galite rasti čia:
   https://www.ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_AW_LT.pdf
   Po kiekviena nuotrauka yra parašytas modelis.

   Taipogi prekiaujame ir segmentiniais aptvėrimais, kurie yra pakankamai pigūs, bet tuo pačiu ir ilgaamžiai:
   https://www.ometa.lt/produkcija/tinkline-tvora/

   Parašykite savo pageidaujamus išmatavimus, modelį, spalvą ir kontaktinį telefoną, kad kilus klausimams būtų galima su Jumis susisiekti.

 21. Zilvinas

  Laba diena,

  Kokia butu preliminari kaina?
  Vartai nustumemi 5000×1300, varteliai 950×1300, trys segmentai 2200×1000.
  AW10-53, cinkuoti+dazyti

  1. admin

   Sveiki,
   Turime labai daug skirtingų modelių su skirtingomis kainomis. Pavyzdžius galite pažiūrėti mūsų puslapyje. Kiekvienas modelis skirtinga kaina, komplektacija taipogi galima lavai įvairi, todėl nėra vienos bendros kainos visiems gaminiams. Skaičiavimas pakankamai sudėtingi nes yra standartiniai bei nestandartiniai išmatavimai, dažymai 3 skirtingų būdų ir t.t. ir pan. todėl kainas kiekvienu atveju skaičiuojame atskirai.

   Pas mus yra 7 pagrindinės kainų grupės:

   Lux – aukščiausia kainų grupė, stori pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/lux-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/lux-fotogalerija/

   Styl – tarpinis variantas, ploni pilnaviduriai metaliniai strypai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/styl-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/style-fotogalerija/

   Classic, Premium – klasikinis tvorų variantas, tuščiaviduriai metaliniai vamzdžiai:
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/classic-aptverimas/
   Pvz: https://www.ometa.lt/galerija/classic-fotogalerija/
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/premium-aptverimas/

   Vario – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su pagražinimais ir plastmasiniais antgaliais, kaina kaip pigiausių Classic.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/vario-aptverimas/


   Basic – nauji modeliai iš tuščiavidurių vamzdžių su metalinėmis kepurėlėmis. Galimi tik keli standartiniai išmatavimai.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/basic-aptverimas/

   Modern – naujausi ir brangiausi modeliai uždarų sistemų.
   Modeliai: https://www.ometa.lt/produkcija/tvoros/modern-aptverimas/
   https://www.ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_naujas_AW_LT.pdf

    
   Taipogi galite atsisiųsti ir pilną katalogą su pavyzdžiais ir išmatavimais:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu.pdf (~34 MB)
   Katalogo papildymas naujesniais modeliais:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_2d.pdf (~1 MB)
   VARIO modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_3d.pdf (~3 MB)
   BASIC modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_4d.pdf (~1 MB)
   PREMIUM modeliai:
   https://www.ometa.lt/files/download/Katalogas_Aptverimo_Sistemu_5d.pdf (~12 MB)


   Visų modelių ilgaamžiškumas ir paruošimas tas pats – aukščiausia, šiai dienai įmanoma kokybė – karštas cinkavimas, fosfatavimas, dirbtinis sendinimas ir miltelinis dažymas. Taigi dviguba antikorozinė apsauga DUPLEX.
   https://www.ometa.lt/technologijos-duplex/

   Kiekviena grupė turi modelių, kurie irgi skirtingomis kainomis. Kainos skiriasi gan drastiškai, taigi net ir preliminariam
   paskaičiavimui, mums reikalingas modelis.

   Čia yra kainų pagal modelį palyginimo lentelė:
   https://www.ometa.lt/kainininkas/tvoru-kainos/

   Nemažai nuotraukų, bei informacijos kaip planuotis aptvėrimą ar apie technologijas galite rasti čia:
   https://www.ometa.lt/files/download/Aptverimai_pilnas_AW_LT.pdf
   Po kiekviena nuotrauka yra parašytas modelis.

   Taipogi prekiaujame ir segmentiniais aptvėrimais, kurie yra pakankamai pigūs, bet tuo pačiu ir ilgaamžiai:
   https://www.ometa.lt/produkcija/tinkline-tvora/

   Parašykite savo pageidaujamus išmatavimus, modelį, spalvą ir kontaktinį telefoną, kad kilus klausimam būtų galima su Jumis susisiekti šiais kontaktais https://www.ometa.lt/kontaktai/
   Būtų idealu, jei atsiųstumėte ir kokį planelį, pagal kurį ir padarytume visą tvoros ar vien tik vartų paskaičiavimą.

 22. Gediminas

  Sveiki, 

  Mane domina stumdomi vartai. Esamas ilgis 4,1m , todėl manau 4m ilgio turėtų pakakti. Vartų aukštis 1,5m be užpildymo, nes dar tvoros dar nėra. Jei galite atsiuskite tokiu vartų kaina ačiū. Pristatymas Kauno r. Ringaudai.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.