Skip to content
Home » Produkcija » Skardos gaminiai » Stogloviai ir lietvamzdžiai

Stogloviai ir lietvamzdžiai

Wavin lietaus vandens nuvedimo sistema

DĖMESIO!!! Atsiprašome, šiuo metu WAVIN lietaus sistemomis neprekiaujame, tačiau galime pasiūlyti kokybiškas GALECO lietaus nuvedimo sistemas.

Skardos gaminiai

Lietaus nuvedimo sistema: Spalvotiems stogams taipogi siūlome ir plastmasinę (PVC), labai lengvai montuojamą lietaus nubėgimo sistemą GALECO.

Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Hidraulinis efektyvumas ir funkcionali sistemos konstrukcija užtikrina puikų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu. Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami susegant įspaudimu, tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Todėl Wavin Kanion sistemos montavimas nereikalauja specializuotų įrankių vartojimo, tačiau taisyklingam įrangos sumontavimui ir sandarumo užtikrinimui, verta pasinaudoti profesionalu pagalba. Kanion stogloviai ir lietvamzdžiai yra pilnai atsparūs lietaus vandenyje esantiems teršalams.Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion gaminama rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos. Latakų skersmenys 70, 100, 130, 160 mm. Lietvamzdžių skersmenys 50, 75, 90, 110 mm.

  • Stoglovių sistema Kanion yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Ir tai jų dėka buvo sukurtas originalus dizainas dvelkiantis elegantiškumu ir estetika. Tradicnis ir tuo pat metu unikalus stoglovio profilis, tai būdingas sistemos bruožas, kuris radikaliai pakeičia kiekvieno pastato išvaizdą, išryškindamas jo architektūrinius privalumus.
  • Kanion yra skirtas taikyti sodybose, terasiniuose blokuose, prekybos objektuose, altanose bei garažuose. Prieš pradedant kurti Kanion sistemą, buvo atlikti kruopštūs rinkodaros tyrimai, kurie leido tiksliai apibrėžti vartotojų lūkesčius. Nuodugnus rinkos pažinimas, naudojimasis naujausiomis technologijomis ir medžiagomis bei siekimas sukurti idealią sistemą, sudarė ypatingai palankias sąlygas šio išskirtinio gaminio suprojektavimui.
  • Kanion, tai stoglovių sistema, skirta labiausiai reikliems vartotojams. Jungia savyje elegantišką išorę ir didelį vandens nuleidimo efektyvumą. Hidraulinis efektyvumas ir funkcionali sistemos konstrukcija užtikrina puikų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu.
  • Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami susegant įspaudimu, o vien tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Todėl Kanion sistemos montavimas nereiklalauja specializuotų įrankių vartojimo, tačiau taisyklingam įrangos sumontavimui ir sandarumo užtikrinimui, verta pasinaudoti profesionalo pagalba. Kanion stogloviai nereikalauja absoliučiai jokio konservavimo, charakterizuojasi dideliu patvarumu, sandarumu ir efektyviu lietaus vandens nuleidimu nuo stogo paviršiaus.
  • Ypatingas Kanion sistemos patrauklumas glūdi jos elegantiškoje formoje ir išvaizdoje bei kokybiškame išbaigime. Sistemos elementai yra pakuojami arba atskirai, arba po keletą vienetų plastikinės plėvelės maišeliuose, ko dėka yra išvengiama mechaniškų sužalojimų transportavimo metu.
  • Kanion stogloviai yra visiškai atsparūs lietaus vandenyje esantiems užteršimams – tai yra ypač svarbu pajūrio rajonuose ir agresyviose pramoninės aplinkos sąlygose.
  • Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion gaminama rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos.
  • Kanion sistemai suteikiama 10 metų garantija.
  • Stoglovių ir lietvamzdžių sistemai Kanion suteikti aplinkos apsaugos sertifikatas ISO 14001 ir kokybės sertifikatas ISO 9001.

Ką svarbu žinoti renkantis lietvamzdžius

Lietvamzdžiai – labai svarbi stogo konstrukcijos dalis. Ši sistema, naudojama kritulių nuvedimui nuo stogo, efektyviai tarnauja tik sumontuota iš kokybiškų medžiagų bei tinkamai įrengta.

Plastikiniai lietvamzdžiai gaminami iš specialaus elastingo plastiko, kuris suteikia visai sistemai lankstumo. Tai labai svarbu žiemą, kada sniegas slenka nuo stogo ir lietvamzdžiams tenka atlaikyti dideles apkrovas. Elastingas plastikas išlinkęs grįžta į pradinę padėtį. Tai labai svarbu galvojantiems apie ilgalaikį estetinį vaizdą.

Rinkoje galima įsigyti įvairių plastikinių lietvamzdžių sistemų, tačiau renkantis vertėtų pasidomėti jų kokybe ir gamybos būdu. Šiuo metu galima pasirinkti net keleto spalvų lietvamzdžių sistemas, atitinkamai priderinant jas prie stogo spalvos ir namo architektūros. „Čia svarbu žinoti, kad spalvoti plastikiniai lietvamzdžiai gali būti gaminami dviem būdais – padengiant spalva baltą plastiką arba visą gaminį išliejant iš vienos spalvos plastiko, kokie ir yra „Kanion“ lietvamzdžiai. Įsigiję pastaruosius galėsite būti ramūs dėl transportavimo ar montavimo metu galimų įbrėžimų – jie nebus ženklūs, nes visas gaminys išliks tos pačios spalvos. Tačiau tokių problemų gali atsirasti renkantis spalva padengto balto plastiko gaminius.

Norint, kad pasirinkta lietvamzdžių sistema ilgai ir patikimai funkcionuotų, ją būtina tinkamai sumontuoti. Įrengiant lietvamzdžius reikėtų laikytis keleto esminių taisyklių. Pirmiausia, lietaus nutekamieji latakai turi būti montuojami taip, kad nebūtų iškilę virš stogo plokštumos. Priešingu atveju bus suformuota atrama nuo stogo slenkančioms kritulių sankaupoms. Lietaus nutekamasis latakas turi būti maždaug puse savo pločio nutolęs nuo stogo krašto, kad nutekantys krituliai visuomet patektų į jį. Be to, svarbu, kad visos sistemos dalys būtų tinkamai ir patikimai sujungtos. Darbų sparta priklauso nuo to, kokiu būdu lietvamzdžių sistema yra montuojama – klijuojant ar tvirtinant mechaniškai. Klijuojant atskiras sistemos dalis darbai trunka ilgiau, be to šis sutvirtinimo būdas mažiau atsparus temperatūros pokyčiams. Paprasčiau ir lengviau darbus atlikti galima pasirinkus mechaniškai montuojamą plastikinių lietvamzdžių sistemą. Jos sudedamosios dalys tiesiog susineria viena su kita, o sandarumą užtikrina sandarinimo tarpinės. Taip visi darbai atliekami gana sparčiai ir paprastai, todėl tokią sistemą gali įsirengti ir pats namo savininkas.