Tvoros ir kiemo vartų sistema

aptverimu ir vartu sistema

 

Kodėl verta rinktis tvoros ir kiemo vartų sistemą?

Terminas „tvoros sistema“ reiškia: vartai, varteliai, segmentai, stulpai ir montavimo priedai, tai yra visi elementai, reikalingi aptvėrimui. Užsakantys visą sistemą, Jūs esate tikri, kad gausite vienodos išvaizdos visą tvora. Jūs žinosite, kad ją bus lengva surinkti. Be to, galite užsisakyti visą tvorą vienoje vietoje, o ne eikvoti savo laiką ir energiją ieškodami atskirų aptvėrimo sistemos elementų. UAB „OMETA“ siūlo pilną tvoros sistemos komplektą.

Kodėl CE ženklu pažymėti vartai garantuoja saugumą?

 

CE ženklas rodo, kad vartai atitinka nustatytus Europos standartų EN 13241-1 reikalavimus. Šis standartas daug dėmesio reikalauja iš visų vartų gamintojų dėl žmonių ir turto saugumo. Inžinerijos koncepcijų laikomasi ir UAB „Ometos“ vartuose: perkrovos jungtis, bamperis vartų grioveliuose, signalinis žibintas, fotoelementai ir saugos kraštai užtikrina vartų saugumą.


Kaip statoma tvora?

Tvoros planas

Įvairūs tvoros variantai:
Kiemo vartai ir įėjimo varteliai, medžių apėjimas ir kita:
SUKURKITE KOMPLEKSINĘ APTVĖRIMO SISTEMĄ:

WISNIOWSKI tvoros yra sisteminiai sprendimai užtikrinantys perimetro apsaugą. Mes siūlome modernias plienines tvoras, kurių užpildas pagamintas iš suvirintų segmentų, tinkančias tiek namuose tiek pramoniniuose objektuose. Mūsų produktai užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę derančią su elegancija ir stiliumi. Wisniowski kompleksiniai sprendimai Jums leis ramiai išsirinkti tinkamą aptvėrimą ypač kai reikia suderinti saugumą ir vizualinį vaizdą. Wisniowski tvoros yra geras pasirinkimas tiek privačiai nuosavybei tiek ir industrinėms teritorijoms. Pasinaudokite pasiūlymu ir susikurkite savo unikalų ir ilgaamžį aptvėrimą.

garantijaILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WISNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršų padengiant antikorozine danga pasitelkiant karštą cinkavimą ir miltelinį dažymą. Tai chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštu būdu, bei papildomas dažymas milteliniu būdu, kas apsaugoWISNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.

aplinka tausojanti apsaugaEFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotas tvoros iš Ometos nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamos, todėl jis yra draugiškas aplinkai.

duplexDUPLEX SISTEMA

Karšto cinkavimo ir išorinės dangos kombinacija DUPLEX sistemoje suteikia aptvėrimo sistemai ilgaamžiškumo. Aptvėrimas atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. RAL spalvų paletės taikymas supaprastina aptvėrimo sistemos spalvos pasirinkimą.

atsparumas oro salygoms blogomsATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari tiek aukštos ir žemos temperatūros poveikiui bei UV spinduliuotei.

CE saugumasTVIRTA KONSTRUKCIJA

Vartai ir varteliai su stulpais, Vega 2D arba Vega 2D Super įvirintas į konstrukciją segmentas reprezentuoja tvirtą ir patvarią konstrukciją.

patogumasPATOGUMAS

Patikimi LOCINOX 180° vyriai leidžia atidaryti vartus ar vartelius 180° kampu. Vyrius galima reguliuoti.

funkcionalumasFUNKCIONALUMAS

Apsukama vartų ir vartelių konstrukcija užtikrina bet kurią įmanomą atidarymo kryptį. Tam, kad pakeisti varčios atidarymo kryptį, pakanka atitinkamai sumontuoti stulpus ir tuomet apsukti simetrišką varčią ir perdėti sklendę.

kompleksiškumasKOMPLEKSIŠKUMAS

Kiemo vartai ir varteliai puikiai derinami su Vega B segmentiniais aptvėrimais ir stulpais. Vartų ir vartelių varčios užpildo standumo briaunos yra tame pačiame aukštyje, kas suteikia visam aptvėrimui harmonijos ir darnos.

omtimizacijaOPTIMIZUOTA STRUKTŪRA

Vartų ir vartelių rėmas suderintas su Vega B segmentu. Segmentai privirinti prie rėmo. Galimos dvi atidarymo kryptys: dešinė vidinė (PW) arba kairė vidinė (LW).

universalumasUNIVERSALUS MONTAVIMAS

Produktų kostrukcija paprasta, kas užtikrina greitą ir paprastą montavimą.


Atliktų darbų pavyzdžiai:


Daugiau aptvėrimo sistemos pavyzdžių galite rasti ČIA.


Susisiekite su mumis DABAR!

[email protected] +370 615 90067

One thought on “Tvoros ir kiemo vartų sistema

  1. Arūnas

    Sveiki, domina 7 metrų tvoros vartų rėmas, be užpildo, kokia būtų kaina, spalva standartinė žalia.
    Norėčiau gauti komercinį pasiūlymą, dekuj.
    Lauksiu atsakymo

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.