Tvoros ir kiemo vartų sistema

aptverimu ir vartu sistema

Kodėl verta rinktis tvoros ir kiemo vartų sistemą?

Terminas „tvoros sistema“ reiškia: vartai, varteliai, segmentai, stulpai ir montavimo priedai, tai yra visi elementai, reikalingi teritorijai aptverti. Užsisakę visą sistemą, Jūs būsite tikri, kad gausite vienodos išvaizdos visą tvorą. Jūs žinosite, kad ją surinkti bus lengva. Be to, galite užsisakyti visą tvorą vienoje vietoje, o ne eikvoti savo laiką ir energiją ieškodami atskirų tvoros sistemos elementų. UAB „OMETA“ siūlo visą tvoros sistemos komplektą.

Kodėl CE ženklu pažymėti vartai garantuoja saugumą?

 

CE ženklas rodo, kad vartai atitinka nustatytus Europos standartų EN 13241-1 reikalavimus. Šis standartas daug reikalauja iš visų vartų gamintojų dėl žmonių ir turto saugumo. Inžinerijos koncepcijų laikomasi ir UAB „Ometa“ vartuose: perkrovos jungtis, bamperis vartų grioveliuose, signalinis žibintas, fotoelementai ir saugos kraštai užtikrina vartų saugumą.


Kaip statoma tvora?

Tvoros planas

Įvairūs tvoros variantai:
Kiemo vartai ir įėjimo varteliai, medžių apėjimas ir kita:
SUKURKITE KOMPLEKSINĘ TVOROS SISTEMĄ:

WIŚNIOWSKI tvoros yra sisteminiai sprendimai, užtikrinantys perimetro apsaugą. Mes siūlome modernias plienines tvoras, tinkančias tiek namuose, tiek pramoniniuose objektuose, kurių užpildas pagamintas iš suvirintų segmentų. Mūsų produktai užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę, derančią su elegancija ir stiliumi. WIŚNIOWSKI kompleksiniai sprendimai Jums leis ramiai išsirinkti tinkamą tvorą, ypač kai reikia suderinti saugumą ir vaizdą. WIŚNIOWSKI tvoros yra geras pasirinkimas tiek privačiai nuosavybei, tiek ir industrinėms teritorijoms. Pasinaudokite pasiūlymu ir susikurkite savo unikalią ir ilgaamžę tvorą.

garantijaILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WIŚNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršus padengiamas antikorozine danga pasitelkiant karštąjį cinkavimą ir miltelinį dažymą. Tai chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštuoju būdu ir papildomas dažymas milteliniu būdu, kuris apsaugo WIŚNIOWSKI tvoros elementus nuo rūdžių ilgus metus.

aplinka tausojanti apsaugaEFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika tiek gaminant, tiek prižiūrint elementus. Cinkuotos tvoros iš „Ometos“ nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamas, todėl jis yra draugiškas aplinkai.

duplex „DUPLEX“ SISTEMA

Karštojo cinkavimo ir išorinės dangos kombinacija DUPLEX sistemoje suteikia tvoros sistemai ilgaamžiškumo. Tvora atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. Tvoros sistemos spalvą
paprasta pasirinkti iš RAL spalvų paletės.

atsparumas oro salygoms blogomsATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari aukštos ir žemos temperatūros poveikiui bei UV spinduliuotei.

CE saugumasTVIRTA KONSTRUKCIJA

Vartai ir varteliai su stulpais, Vega 2D arba Vega 2D Super įvirintas į konstrukciją segmentas reprezentuoja tvirtą ir patvarią konstrukciją.

patogumasPATOGUMAS

Patikimi LOCINOX 180° vyriai leidžia atidaryti vartus ar vartelius 180° kampu. Vyrius galima reguliuoti.

funkcionalumasFUNKCIONALUMAS

Apsukama vartų ir vartelių konstrukcija užtikrina bet kurią įmanomą atidarymo kryptį. Norint pakeisti varčios atidarymo kryptį, pakanka atitinkamai sumontuoti stulpus, tuomet apsukti simetrišką varčią ir perdėti sklendę.

kompleksiškumasKOMPLEKSIŠKUMAS

Kiemo vartai ir varteliai puikiai derinami su VEGA B segmentiniais aptvarais ir stulpais. Vartų ir vartelių varčios užpildo standumo briaunos yra tame pačiame aukštyje, tai suteikia visam aptvarui harmonijos ir darnos.

omtimizacijaOPTIMIZUOTA STRUKTŪRA

Vartų ir vartelių rėmas suderintas su VEGA B segmentu. Segmentai privirinti prie rėmo. Galimos dvi atidarymo kryptys: dešinė vidinė (PW) arba kairė vidinė (LW).

universalumasUNIVERSALUS MONTAVIMAS

Produktų konstrukcija paprasta, tai užtikrina greitą ir paprastą montavimą.


Atliktų darbų pavyzdžiai:

 

 

 


Daugiau aptvėrimo sistemos pavyzdžių galite rasti ČIA.


Susisiekite su mumis DABAR!

[email protected] +370 615 90067

One thought on “Tvoros ir kiemo vartų sistema

  1. Arūnas

    Sveiki, domina 7 metrų tvoros vartų rėmas, be užpildo, kokia būtų kaina, spalva standartinė žalia.
    Norėčiau gauti komercinį pasiūlymą, dekuj.
    Lauksiu atsakymo

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.