Skip to content
Home » Produkcija » Tvoros ir kiemo vartų sistema

Tvoros ir kiemo vartų sistema

Tvoros sistema

Kodėl verta rinktis tvoros ir kiemo vartų sistemą?

Terminas „tvoros sistema“ reiškia: vartai, varteliai, segmentai, stulpai ir montavimo priedai, tai yra visi elementai, reikalingi teritorijai aptverti. Užsisakę visą sistemą, Jūs būsite tikri, kad gausite vienodos išvaizdos visą tvorą. Jūs žinosite, kad ją surinkti bus lengva. Be to, galite užsisakyti visą tvorą vienoje vietoje, o ne eikvoti savo laiką ir energiją ieškodami atskirų tvoros sistemos elementų. UAB „OMETA“ siūlo visą tvoros sistemos komplektą.

Tvoros ir vartų sistema

Kodėl CE ženklu pažymėti vartai garantuoja saugumą?

CE ženklas rodo, kad vartai atitinka nustatytus Europos standartų EN 13241-1 reikalavimus. Šis standartas daug reikalauja iš visų vartų gamintojų dėl žmonių ir turto saugumo. Inžinerijos koncepcijų laikomasi ir UAB „Ometa“ vartuose: perkrovos jungtis, bamperis vartų grioveliuose, signalinis žibintas, fotoelementai ir saugos kraštai užtikrina vartų saugumą.

CE ženklas

Kaip statoma tvora?

TVOROS PALANAS

Galimi įvairūs tvoros variantai:

Tvoros variantas 1
Tvoros variantas 2
Tvoros variantas 3
Tvoros variantas 4

Kiemo vartai ir įėjimo varteliai, medžių apėjimas ir kita:

Vartai
Vartai
Varteliai
Pašto dežutė
Aptvėrimas
Aptvėrimas
Aptvėrimas
Vartai

SUKURKITE KOMPLEKSINĘ TVOROS SISTEMĄ:

WIŚNIOWSKI tvoros yra sisteminiai sprendimai, užtikrinantys perimetro apsaugą. Mes siūlome modernias plienines tvoras, tinkančias tiek namuose, tiek pramoniniuose objektuose, kurių užpildas pagamintas iš suvirintų segmentų. Mūsų produktai užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę, derančią su elegancija ir stiliumi. WIŚNIOWSKI kompleksiniai sprendimai Jums leis ramiai išsirinkti tinkamą tvorą, ypač kai reikia suderinti saugumą ir vaizdą. WIŚNIOWSKI tvoros yra geras pasirinkimas tiek privačiai nuosavybei, tiek ir industrinėms teritorijoms. Pasinaudokite pasiūlymu ir susikurkite savo unikalią ir ilgaamžę tvorą.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WIŚNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršus padengiamas antikorozine danga pasitelkiant karštąjį cinkavimą ir miltelinį dažymą. Chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštuoju būdu ir papildomas dažymas milteliniu būdu kas apsaugo WIŚNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.

Apsauga

EFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotos tvoros iš „Ometos“ nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamas, todėl jis yra draugiškas aplinkai.

DUPLEX sistema

DUPLEX sistema

DUPLEX sistema (cinkavimo karštuoju būdų ir išorinės dangos kombinacija) suteikia tvorai ilgaamžiškumą. Tvora atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. Tvoros spalvą paprasta pasirinkti iš RAL paletės.

Atsparumas oro salygoms

ATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari aukštos ir žemos temperatūros poveikiui, UV spinduliuotei.

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Vartai ir varteliai su stulpais, Vega 2D arba Vega 2D Super įvirintas į konstrukciją segmentas reprezentuoja tvirtą ir patvarią konstrukciją.

PATOGUMAS

Patikimi LOCINOX 180° vyriai leidžia atidaryti vartus ar vartelius 180° kampu. Vyrius galima reguliuoti.

patogumas

FUNKCIONALUMAS

Apsukama vartų ir vartelių konstrukcija užtikrina bet kurią įmanomą atidarymo kryptį. Norint pakeisti varčios atidarymo kryptį, pakanka atitinkamai sumontuoti stulpus, tuomet apsukti simetrišką varčią ir perdėti sklendę.

funkcionalumas
kompleksiškumas

KOMPLEKSIŠKUMAS

Kiemo vartai ir varteliai puikiai derinami su VEGA B segmentiniais aptvarais ir stulpais. Vartų ir vartelių varčios užpildo standumo briaunos yra tame pačiame aukštyje, tai suteikia visam aptvarui harmonijos ir darnos.

omtimizacija

OPTIMIZUOTA STRUKTŪRA

Vartų ir vartelių rėmas suderintas su VEGA B segmentu. Segmentai privirinti prie rėmo. Galimos dvi atidarymo kryptys: dešinė vidinė (PW) arba kairė vidinė (LW).

universalumas

UNIVERSALUS MONTAVIMAS

Produktų konstrukcija paprasta, tai užtikrina greitą ir paprastą montavimą.