Skip to content
Home » Produkcija » Vartų automatika

Vartų automatika

UAB „OMETA“ per daugiau nei 25 metų savo darbo praktiką atsirinko tas automatikas, su kuriomis mažiausiai problemų, kurios veikia patikimiausiai, yra plačiai pritaikomos, universaliausios ir išmaniausios (nesunkiai pritaikomos išmaniems namams, kombinuotiems IFTTT sprendimams, valdymui ir stebėjimui internetu).

Savo klientams siūlome Italijoje gaminamą BFT ir Prancūzijoje gaminamą SOMFY produkciją:

BFT logotipas
Somfy logotipas

BFT automatika

Italų gamintojas BFT automatikas pradėjo gaminti 1981m ir šiandien tai viena patikimiausių ir populiariausių automatikų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

SOMFY automatika

SOMFY savo veiklą pradėjo dar 1969m ir tai vienas seniausių prekinių ženklų automatikos pasaulyje, tačiau Lietuvoje ne taip gerai žinomas, kaip BFT. Jei kyla abejonių dėl kokybės, tai reikėtų žinoti, jog 2004 metais, SOMFY grupė įsigijo 6 automatikų gamintojų kompanijas, kurių tarpe ir BFT, bei priglaudė jas visas po savo sparnu. Taigi visa garsioji BFT kokybė privalo praeiti per SOMFY kokybės kontrolę.

Vartų automatika

Tiek BFT, tiek SOMFY puikiai supranta šiandieninius vartotojų poreikius ir pristato platų spektrą itin aukštos kokybės produktų, kurie leidžia patenkinti automatizavimo poreikius tiek privačiame, tiek pramoniniuose sektoriuose, rado savo nišą protingų namų automatizavime.

Tiek BFT, tiek SOMFY kompanijos produkcija pasižymi itin aukštu patikimumo lygiu. Kiekvienas produktas yra kruopščiai testuojamas, siekiant užtikrinti maksimalų funkcionalumą. Griežto kokybės laikymosi rezultatas – aukščiausios kokybės produkcija, turinti visus svarbiausius sertifikatus, patvirtinančius, kad produktai atitinka šiuo metu galiojančius griežtus standartus, bei šiuolaikinio protingo namo protokolus.

Abi kompanijos niekada nestovi vietoje.
Šiais metais pristatinėdami naujoves, SOMFY ir BFT jau galvoja apie ateinančius metus, siekdami, kad būsimi klientai jaustųsi saugiai, patogiai, technologijų priešakyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.