Vartų automatika

UAB „OMETA“ per daugiau nei 25 metų savo darbo praktiką atsirinko tas automatikas, su kuriomis mažiausiai problemų, kurios veikia patikimiausiai, yra plačiai pritaikomos, universaliausios ir išmaniausios (nesunkiai pritaikomos išmaniems namams, kombinuotiems IFTTT sprendimams, valdymui ir stebėjimui internetu).

Savo klientams siūlome Italijoje gaminamą BFT ir Prancūzijoje gaminamą SOMFY produkciją:

Italų gamintojas BFT automatikas pradėjo gaminti 1981m ir šiandien tai viena patikimiausių ir populiariausių automatikų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

SOMFY savo veiklą pradėjo dar 1969m ir tai vienas seniausių prekinių ženklų automatikos pasaulyje, tačiau Lietuvoje ne taip gerai žinomas, kaip BFT. Jei kyla abejonių dėl kokybės, tai reikėtų žinoti, jog 2004 metais, SOMFY grupė įsigijo 6 automatikų gamintojų kompanijas, kurių tarpe ir BFT, bei priglaudė jas visas po savo sparnu. Taigi visa garsioji BFT kokybė privalo praeiti per SOMFY kokybės kontrolę.

Tiek BFT, tiek SOMFY puikiai supranta šiandieninius vartotojų poreikius ir pristato platų spektrą itin aukštos kokybės produktų, kurie leidžia patenkinti automatizavimo poreikius tiek privačiame, tiek pramoniniuose sektoriuose, rado savo nišą protingų namų automatizavime.

Atveriami kiemo vartai

Automatika atveriamiems (dvivėriams) kiemo vartams

Garažo vartai

Automatika garažo vartams

Kelio užtvarai

Kelio užtvarai (šlagbaumai)

Optinė apsauga

Optinė apsauga (fotodavikliai)

Automatikos valdymas

Išmanioji automatika, valdymas

Tiek BFT, tiek SOMFY kompanijos produkcija pasižymi itin aukštu patikimumo lygiu. Kiekvienas produktas yra kruopščiai testuojamas, siekiant užtikrinti maksimalų funkcionalumą. Griežto kokybės laikymosi rezultatas – aukščiausios kokybės produkcija, turinti visus svarbiausius sertifikatus, patvirtinančius, kad produktai atitinka šiuo metu galiojančius griežtus standartus, bei šiuolaikinio protingo namo protokolus.

Abi kompanijos niekada nestovi vietoje.
Šiais metais pristatinėdami naujoves, SOMFY ir BFT jau galvoja apie ateinančius metus, siekdami, kad būsimi klientai jaustųsi saugiai, patogiai, technologijų priešakyje.

3 thoughts on “Vartų automatika

 1. Gintautas

  Laba diena,
  domina buitiniai automatiniai pakeliami sekcijiniai garažo vartai (40 mm storio) su durimis vartuose ir šviesos langeliu. Angos plotis – 2,6 m., aukštis – 2,08 m., sąramos aukštis – 20 cm. Spalva – pilka ar sidabrinė (iš standartinių spalvų). Durys iš lauko pusės rakinamos raktu, iš vidaus – suktuku. Patikima vartų kilnojimo automatika. Kiek distancinio valdymo pultelių. Kiek kainuoja vartai, montavimas. Koks užsakymo įvykdymo terminas.

 2. Aleksandras

  Laba diena,

  Norem uzsakiti pas jus buitiniai stumdomi kiemo vartai. garazo vartai ir tvora.

  Turiu keleta klausimu :

  1 Kiemo vartai 5m pravaziavimo 1.5m aukscio. Dizainas LUX aptvėrimas 10.45/ 10.58 ( dar ne isrinkom) jodos matiines spalvos su automatika su montavimu.
  Gal galite atsiusti samata

  2. Ar jus komplektojot kiemo ir garažo vartai su SOMFI automatika ar tik BFT ?

  3. Kokios visos vartu atydarimo variantus mes galetum tureti su jusu montavimo ?
  – pultelis – taip
  -su WiControl ?
  – su GSM ( telefonas iPHONE )
  Mes noretum atidariti stumdomi kiemo vartai.ir garazo vartai kartu. MAnom kad imanoma priristi pulteliai, telefonas iPHONE, WiCOM+NTROL.
  GAl yra kitokios variantus atidarimui ?

  LAbai aciu,

  Pagarbiai,

  Aleksandras

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.