Segmentinė tvora – akcija

Segmentinė tvora – akcija

Segmentinės 3D tvoros, tai itin populiarus sprendimas tiek buitiniams, tiek pramoniniams aptvėrimams. Tai sąlyginai nebrangus, patikimas ir ilgaamžis sprendimas, kurį esant poreikiui paprasta paversti uždaru, naudojant privatumo juostas. Segmentinės tvoros universalumas dar ir tame, kad galima derinti prie tokio pat užpildo vartelių, atveriamų vartų ar nustumiamų vartų

Segmentinė tvora 3D VegaB

Kainos (akcijos laikas ribotas iki kol bus išparduoti esami likučiai):

Kainos priklauso nuo segmentams naudojamo vielos storio, matmenų, spalvos, padengimo tipo. Visų segmentų plotis yra standartinis – 2500 mm. Kainos prasideda nuo 8.81 € už segmentą. Net ir žinant segmento padengimą, spalvą ir aukštį galimos net kelios kainos. Pvz.: Vienas populiariausių cinkuotas ir žaliai dažytas milteliniu būdu segmentas, kurio aukštis h=1530mm:

  • 3D VegaB Light II – 10.16 € su PVM (Viela 3mm, langeliai 80×100 [mm], standumo briauna 80×50 [mm]);
  • 3D VegaB Light – 13.99 € su PVM (Viela 4mm, langeliai 50×200 [mm], standumo briauna 50×50 [mm]);
  • 3D VegaB 55×200 – 17.88 € su PVM (Viela 5mm, langeliai 55×200 [mm], standumo briauna 55×50 [mm]);
  • 3D VegaB – 19.13 € su PVM (Viela 5mm, langeliai 50×200 [mm], standumo briauna 50×50 [mm]).

Visos AKCIJOS kainos:

Kodėl būtent WIŚNIOWSKI segmentai?

Rinkoje yra labai daug gamintojų, tad gali būti sunku išsirinkti, gali pasirodyti, kad iš esmės visi segmentai vienodi, tačiau taip nėra. Skirtingi gamintojai naudoja skirtingus gamybos būdus ir skirtingas technologijas. Aukščiausią įmanoma kokybę šiai dienai siūlo būtent WIŚNIOWSKI gamintojas, kurie vieninteliai spalvotus segmentus virina iš juodo metalo ir tik po to segmentus cinkuoja, fosfatuoja, dirbtinai sendina ir dažo milteliniu būdu (DUPLEX® technologija). Visi kiti gamintojai be išimčių virina segmentus iš cinkuotos vielos ir tada dengia dažais. Virinant cinkuotą metalą cinkas yra pažeidžiamas, o tai reiškia, kad suvirinimo vietos pas kitus gamintojus nėra apsaugotos cinku, tas vietas saugo vien tik dažų sluoksnis. O tai pati jautriausia segmentų vieta. Drėgmė jei ir užsistovi ant segmento, tai būtent suvirinimo vietose. WIŚNIOWSKI segmentai kokybe lenkia kitus gamintojus, ne tik tokia gamybos technologija, bet ir cinko padengimo kiekiu, dažymo kokybe ir atsparumu gniuždymui, cinko paruošimu paruošimu dažymui ir pan.

Įsigydami WIŚNIOWSKI segmentus būsite garantuoti, kad įsigyjate aukščiausios kokybės prekę, ženkliai lenkiančią konkurentus, o dabar dar ir už specialią kainą.

One thought on “Segmentinė tvora – akcija

  1. Vytautas

    Laba diena, domina segmentas 1530, 5mm zn+ral. 33vnt. Kokios splvos ir kokia kaina galite pasiulyti?

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.