Skip to content
Home » Slenkami garažo vartai „SL“

Slenkami garažo vartai „SL“

Nustumiami garažo vartai

Atveriami garažo vartai SD – optimalus sprendimas Jūsų namams ir pramonės pastatams, kai pastato konstrukcija nėra pritaikyta pakeliamiems garažo vartams. Vartai gaminami tiksliai pagal individualius išmatavimus iš įprastinių pakeliamų vartų segmentų. Kuriant šį vartų modelį buvo kruopščiai parinkti ir ištestuoti visi komponentai, todėl atveriami vartai SD Jums tarnaus ilgai ir patikimai.

Pagal poreikius atveriami vartai gali būti gaminami su slenksčiu arba be jo, gali būti vienos varčios arba dviejų varčių.

Maksimalūs vartų matmenys 4000 x 4000 [mm]

40 mm storio segmentas

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš aukštos kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40±4 kg/m³) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota konstrukcija išlieka ypač tvirta net ir veikiama tiesioginių saulės spindulių. Segmentų šilumos laidumo koeficientas – 0,58 W/m²K.
Patentuoti segmentų sujungimai gaminami taip, kad būtų pilnai užtikrinama apsauga nuo pirštų prispaudimo, taip paverčiant visą vartų sistemą dar patikimesne. Segmentai yra tinkami naudojimui darbinėje temperatūroje nuo -90°C iki  +80°C.  Segmentai atitinka standartą EN 13241-1.

Compact garažo vartų segmentas
Segmentai siaurais įspaudais
Segmentai siaurais įspaudais
Segmentai stambiais įspaudais
Segmentai stambiais įspaudais
Vartų šepetėlis
Vartų šepetėlis

ŠEPETĖLIS

Vartų sandarumui visu perimetru naudojame pramoninio tipo polipropileno šepetėlius ant anoduoto aliuminio profilio pagrindo.

Plieninis bėgelis

PLIENINIS BĖGELIS

Plieninios bėgelis be problemų laikantis svorį iki 350 kg.

Plieninis bėgelis ir kiti „SL“ vartų komponentai yra ilgaamžiai ir buvo testuojami iki 24 mėnesių. Vartų furnitūra pagaminta iš sertifikuoto vokiško „WUPPERMANN“ plieno. 

Standartinės spalvos:

Net 6 populiariausios standartinės spalvos vartų išorei, kurias lengvai priderinsite prie savo namo fasado. Išrankiausiems klientams vartus nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės. Vartų dažymui naudojame vokiškus itin kokybiškus poliuretaninius 2 – jų komponentų dažus, užtikrinančius spalvos ilgaamžiškumą ir pasižyminčius mažu blukimo rodikliu.

Vidinė vartų spalva visada yra balta RAL9010, kad garaže geriau atspindėtų šviesą, tačiau esant poreikiui galime nudažyti net ir vidinę vartų segmentų pusę. 

Segmentų spalvos
Segmentų spalvos
Segmentų spalvos standartinės
Segmentų standartinės spalvos
Segmentų spalvos nestandartinės
Segmentų nestandartinės spalvos

Durys

PATOGESNIAM PRAĖJIMUI. Atveriamuose vartuose SD  galime įrengti personalo dureles. Tai puikus sprendimas tuomet, kai jums reikia dažnai įeiti ar išeiti iš patalpų, kuriose įrengti vartai.

Specialūs sandarikliai montuojami visu durų perimetru ir užtikrina puikią izoliaciją.

Durys vartuose komplektuojamos su hidrauliniu pritraukėju ir spyna. Standartinis durų vartuose dydis – 2100 x 765 [mm].
Durų varstymo tipas nustatomas žiūrint iš lauko pusės:

  • jei durų rankena dešinėje durų pusėje, tai durys kairinės;
  • jei rankena kairėje durų pusėje – durys dešininės.

PASTABA: Durys vartuose visuomet atsidaro į lauko pusę.

Norint įsirengti duris varuose, jums reikia žinoti:

  • Vartuose įrengus duris, standartinis slenksčio aukštis yra 150 mm. Galima įrengti duris vartuose su žemu slenksčiu, jo aukštis 30 mm;
  • Jei bendras vartų aukštis yra iki 2300 mm, durų aukštis bus vartų aukštis minus 300 mm. Kitais atvejais durys vartuose yra 2000~2150 mm aukščio.

Mechaninėms apkrovoms atsparaus durų slenksčio aukštis yra 25 – 30 mm, jis nesunkiai įveikiamas dviračiui ar net prekiniam vežimėliui.
Standartinis durų plotis 900 mm (telpa pravežti krovinys ant EUR paletės).

Svarbu: pakeliamus vartus su durimis žemu slenksčiu galima sumontuoti tik ten, kur yra lygus ir tvirtas pagrindas. Slenkstis būtinai turi remtis į lygų ir kietą paviršių.
Durų vartuose kaina su žemu slenksčiu sudaro 35 % durų kainos.

Langai

NATŪRALIAM APŠVIETIMUI. Pagal kliento poreikius, į garažo vartus galime sumontuoti ovalius arba stačiakampius langus, pagamintus iš smūgiams atsparaus polikarbonato. Šių langų konstrukcija užtikrina puikią izoliaciją, bei puikiai dera prie pastato eksterjero.

Jei vartų plotis iki 5 m, mažiausias atstumas nuo vartų krašto – 80 mm, jei vartų plotis didesnis kaip 5 m – 155 mm. Mažiausias atstumas tarp langų – 70 mm.

Ovalaus lango matmenys: 665 x 345 [mm];
Stačiakampio lango matmenys: 637 x 334 [mm].

GARANTIJA:

  • 24 mėn garantija vartams ir vartų konstrukcijoms;
  • 5 m. garantija montavimo darbams.

Galerija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.