Skip to content
Home » SLIM garažo vartai

SLIM garažo vartai

Garažo vartai SLIM

Europos standartus atitinkantys sekcijiniai garažo vartai SLIM HOME – optimalus sprendimas Jūsų namams ir patalpoms, kurioms nekeliami dideli šilumos reikalavimai. Šie vartai gaminami tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius poreikius. Garažo vartai yra tvirti ir ilgaamžiai, nes kuriant šį vartų modelį yra kruopščiai parenkami ir ištestuojami reikiami komponentai.

Maksimalūs vartų matmenys 4000 x 2500 [mm].

SLIM garažo vartų segmentas
SLIM garažo vartų segmentas

20 mm storio segmentas

SLIM (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš aukštos kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40±4 kg/m³) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota konstrukcija išlieka ypač tvirta net ir veikiama tiesioginių saulės spindulių. Šilumos laidumo koeficientas – 0,99 W/m²K. Patentuota segmento konstrukcija 100 proc. apsaugo nuo prispaudimo

SLIM sąrama 190mm
SLIM sąrama 190mm

Sąrama 190 mm

Inovatyvios konstrukcijos dėka, garažo vartams SLIM HOME pakanka mažesnio sąramos aukščio (min. 190 mm), o jų montavimas yra lengvesnis ir greitesnis. Pagal Jūsų vartų angos konstrukciją pritaikysime vieną iš trijų vartų pakilimo tipų.

Garažo vartų bėgelis
Garažo vartų bėgelis

1,5 mm kreipiančiosios

VARTŲ KREIPIANČIOSIOS Gaminamos iš 1,5 mm storio cinkuoto plieno. Visi sujungimai atliekami specialia įranga, naudojant šaltojo kniedijimo būdą. Gamybos proceso metu nenaudojama suvirinimo, todėl detalių apsauginis galvaninis sluoksnis išlieka nepažeistas. Garažo vartų SLIM HOME konstrukcija yra ypač tvirta ir puikiai apsaugota nuo korozijos.

Garažo vartai SLIM, spyruoklė
Garažo vartai SLIM, spyruoklė

15 000 darbo ciklų

Garažo vartai SLIM HOME komplektuojami su sukimo (Torsion) spyruoklėmis. Spyruoklių ilgaamžiškumas 15 000 – 50 000 atidarymo – uždarymo ciklų, diametras 51 mm. Visi SLIM HOME vartai komplektuojami su apsaugomis nuo spyruoklių lūžimo.

Standartinės spalvos:

Net 6 populiariausios standartinės spalvos vartų išorei, kurias lengvai priderinsite prie savo namo fasado. Išrankiausiems klientams vartus nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės. Vartų dažymui naudojame vokiškus itin kokybiškus poliuretaninius 2 – jų komponentų dažus, užtikrinančius spalvos ilgaamžiškumą ir pasižyminčius mažu blukimo rodikliu.

Vidinė vartų spalva visada yra balta RAL9010, kad garaže geriau atspindėtų šviesą, tačiau esant poreikiui galime nudažyti net ir vidinę vartų segmentų pusę. 

Segmentų spalvos
Segmentų spalvos
Segmentų spalvos standartinės
Segmentų standartinės spalvos
Segmentų spalvos nestandartinės
Segmentų nestandartinės spalvos

GARANTIJA:

  • 24 mėn garantija vartams ir vartų konstrukcijoms;
  • 15 000 ciklų garantija spyruoklėms;
  • 5 m. garantija montavimo darbams.
SLIM garažo vartų techninės charakteristikos
SLIM garažo vartų techninės charakteristikos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.