Štakietų tvora

Štakietų tvora

Skardinių štakietlenčių tvoraŠtakietų (tvoralenčių) tipo tvoros iš skardos skirtos norintiems daugiau privatumo. Tvoros tankumą ir permatomumą kiekvienas gali pasirinkti pagal save, puikus estetinis vaizdas. Šio tipo tvoros tampa vis populiaresnės tarp tų kurie nusivylė medinėmis tvoros, metalinės tvoros per daug permatomos, o norisi daugiau privatumo arba tvoros išvaizdos, kuri būtų kaip medinė. Šioms tvoroms, kaip ir metalinėms nereikalinga jokia priežiūra, todėl jos ypatingai tinkamos tiems kurie neturi ir nenori skirti per daug laiko aplinkos priežiūrai.
Skardiniai štakietai (tvoralentės) tvirtinami vertikaliai prie tvoros skersinių ar „omega“ profilių tokiu tankumu, kokio nori pats šeimininkas. Ne retai tvoralentės tvirtinamos persidengiant iš abiejų pusių, kad tvora taptų visiškai nepermatoma.

Tvoros štakietai gali būti bet kokio ilgio. Nėra standartinių matmenų, nei tvoralentės ilgiui, nei segmento pločiui, nei tankumui. Kiekvienas renkasi savo nuožiūra. Skardos storis, iš kurios gaminami štakietai 0.45-0.48 mm. Poliesteriu dengta iš abiejų pusių.

Galimi keli skardinių tvoralenčių padengimo tipai:

 • Aluzinc tvoralentės – gaminama iš Aluzinc skardos.
  ALUZINC® – tai aliuminio (55%), cinko (43,4%) ir silicio (1,6%) lydinys. Aliuminiui sąveikaujant su deguonimi, atsiranda oksidacinė plėvelė, neleidžianti susidaryti korozijos židiniams. Būtent dėl šios oksidacinės plėvelės ALUZINC® lydinys turi aukščiausias antikorozines savybes. AluZinc antikorozinis sluoksnis iki 3 kartų atsparesnis korozijai nei to paties storio cinko padengimas.
 • Poliesteris blizgus – gaminama iš cinkuotos arba AluZinc skardos padengtos blizgiu poliesteriu iš abiejų pusių. Galimos spalvos RAL8017 (ruda), RAL8019 (ruda), RAL7016 (grafitas).
 • Poliesteris matinis – gaminama iš cinkuotos arba AluZinc skardos padengtos matiniu poliesteriu iš abiejų pusių. Galimos spalvos RAL8017 (ruda), RAL9005 (juoda), RAL6020 (sąmanų).
 • Medžio imitacija – gaminama iš cinkuotos arba AluZinc skardos padengtos medžio imitacija iš abiejų pusių. Galimos tamsaus ąžuolo medžio imitacija (NBW 73), arba šviesaus ąžuolo medžio imitacija (NBW 74).

Štakietlenčių tipai:

tvoralentės - standard

STANDARD

štakietlentės- emka

EMKA

štakietai - estetic

ESTETIC


VIGO

VIGO

ASRA

ASTRA

tvoralentės - sigma

SIGMA


„OMEGA“ profilis

Omega profilis naudojamas vietoje skersinių. Tvirtinamas tarp stulpų varžtais ir prie jo prisukamos štakietlentės. „Omega“ profiliai galimi kelių tipų:

 • Profilio storis 0.7 mm arba 1.0 mm – galima tik nespalvota Zn arba AluZinc.
 • Profilio storis 0.9 mm – spalvotas iš abiejų pusių profilis, galimos tik spalvos RAL7016 ir RAL8017

Šie „omega“ profiliai netinka, jei ketinate tvoralentes dėti persidengiančiai iš abiejų tvoros skersinių pusių.Omega profilis

Galimos spalvos:

RAL 8017
matinis ir
blizgus
RAL 8019
blizgus
RAL 7016
blizgus
RAL 6020
matinis
RAL 9005
matinis
Tamsus ąžuolas
NBW 73
Šviesus ąžuolas
NBW 74


Nuotraukų galerija:

24 thoughts on “Štakietų tvora

 1. Martynas

  Sveiki noreciau suzinoti tvoros samata ar segmento, stulpai jau sustatyti 6×4 1,5m kas 2m (viso 70m 35 segmentai)VIGO ar SIGMA ral 8017, is apbeju pusiu dazytos, bus horizontali dvipuse

 2. Kestutis

  Sveiki, kokia RAL8017 vienos tvoralentes, blizgios ir matines, is abieju pusiu kaina – aukstis 1.18 m. 460 vnt. Aciu.

 3. Algis

  Laba diena.
  Reikalingos tvoralentės , spalva RAL 8017 matinė. 2m aukščio, standart .Tvoros ilgis 40 metrų. Dvipusio užpildymo . Kokia būtų 1 vnt .kaina

 4. saulius

  Laba diena ,norėčiau sužinoti kiek kainuotų štakietų tvora NBW74 su pakabinamu pamatuku ir metaliniais stulpeliais aukštis apie 1,70 Vartai 5 m. štakietų stumdomi su automatika, varteliai 1m. ir dar vieni vartai 5m. stumdomi be automatikos vieniems vartams ir varteliams pamatukai išlieti be stulpų. Paskaičiuokit vienpusio ir dvipusio dengimo varijantus. Lauksiu atsakymo . SAULIUS Kauno m. tel. 867111080

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, p.Dalia,
   štakietų tvora parduodama vienetais, t.y. atskirais štakietais, kiekis priklauso nuo to kaip tankiai planuojate štakietus dėti vieną šalia kito, kokio dydžio tarpeliai, taipogi ar štakietai tik iš vienos skersinio pusės ar iš abiejų pusių persidengiantys.
   Štakietlenčių ilgis yra gaminamas pagal poreikį, parašykite pageidaujamą ilgį, modelį, spalvą ir mes Jums paskaičiuosime tokio štakieto kainą, padėsime susiskaičiuoti kiek štakietų reikia Jūsų atveju.

 5. Darius

  Laba diena,
  Atsiųskite pasiūlymą skardinėms tvoralentėms. Spalva RAL 8017, matinė, dažyta iš abiejų pusių. Tvoralentės STANDART arba ASTRA (kurios praktiškiau ir lengviau susidėti pačiam?). Tvoros ilgos apie 53 metrus. Tvoros aukštis apie 1,65m (tikslus aukštis bus patikslintas, kai baigsime lyginti sklypą). Stulpai 100×100 jau pastatyti. Tarp stulpų po 3 skersinius 30×50. Negaliu apsispręsti kaip dėti tvoralentes -iš abiejų pusių (šachmatais) ar tik iš vienos. Kiek skirsis kaina? Esu girdėjęs, kad greičiau ir tvirčiau tvoralentes tvirtinti ne kniedėm, o savisriegiais. Ar tiesa? Ar prekiaujate nerūd. plieno savisriegiais su RAL 8017 spalva?
  Per kiek laiko po užsakymo pagaminate ar atsivežate? Iš kur reiktų pasiimti? Koks būtų užsakymo svoris?
  Gal dar yra kažkokios informacijos, kuri būtų naudinga, kadangi pirmą kartą pats montuosiu tvoralentes.

 6. Zydrunas

  Sveiki. Domina tvoralentes ASTRA arba STANDART, RAL 8017 is abieju pusiu, polisterine matine. Aukstis 1450-1500. Bus dvipuse tvora, 33m ilgio. Kokia butu vieneto kaina?

 7. Vaidas

  Sveiki domintu medžio imitacijos tvorlentes 1250mm ilgio tvoros turiu 50 m kokia kaina vieno štakieto

 8. Remigijus

  Sveiki..mane domina taip pat. Matine is abieju pusiu ruda spalva. ..galite atsiusti pasiulimu…aukstis 150

 9. Karolis

  Sveiki, noretume suzinoti tvoros samatos kaina, viso reiktu 200m spalva RAL 8017 Matine is abieju pusiu, aukstis 2m. Taip pat reikia ir kuolu bei Omega profilio.Lauksiu Jusu atsakymo.

  Pagarbiai: Karolis

 10. Vitoldas

  Standart tvoralente ilgio 1,7m dazyta RAL 8019
  Is abieju pusiu. Kokia vieneto kaina?
  Turiu tvoros apie 100m.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.