Skip to content
Home » Stogo danga

Stogo danga

Plieninė stogo danga pagaminta iš lygios skardos šalto lenkimo būdu, jos paviršius apsaugotas cinko arba aliumocinko sluoksniu, spalvota skarda papildomai gruntuojama ir apsaugota antikoroziniais dažais. Nesistengiame taupyti klientų sąskaita, todėl siūlome TIK kokybišką prekę, prekiaujame ne plonesne nei 0,5 mm storio skarda, o cinko padengimo sluoksnis siekia yra ne mažesnis nei 275 g/m².

Skardos kainos

Kodėl verta rinktis plieninį stogą? Tokia danga dengta polimeru, todėl žymiai mažiau nei kitos dangos imli apanšų kaupimuisi. Stogas atrodo patraukliai visą jo nuadojimo laikotarpį.

Stogo estetika. Stogas lemia apie pusės namo vaizdą. Todėl išvaizda labai svarbi, taip pat svarbi stogo spalva bei jo derėjimas su namo sienomis bei aplinka.

Ekologiškumas. Plieninė stogo danga nekenkia namo gyventojui ar aplinkai.

Profiliuota (trapecinė) skarda

Trapeciniai lakštai yra pagaminti iš galvanizuoto plieno arba aluminiocinko, bei dengiami poliesteriu.

Profiliuota skarda yra skirta stogų paviršių dengimui, taip pat pramoninių bei naudojamų pastatų, visų rūšių ūkinių patalpų, garažų, stogų ir mažų prekybinių objektų sienų dengimui. Kadangi turime savo profiliavimo stakles, galime pagaminti bet kokio ilgio trapecinės skardos lakštus. Tai ypač aktualu stogams su nedideliu nuolydžiu, kur skardos sujungimas negalimas, nes sujungimo vietose tirpstantis sniegas gali patekti po skarda. Mes galime pagaminti bet kokio ilgio ištisinius lakštus. Mūsų siūloma didelio atsparumo trapecinė skarda yra T-18 profilio. Šios skardos gali būti naudojamos didelio pločio atraminėms konstrukcijoms bei perdangoms. Trapecinių profilių atsparumui didelės reikšmės turi ne tik profilio aukštis, panaudotos skardos storis, bet ir atramų išdėstymas, o tai turi detaliai nustatyti projektas.

T-18 skarda
T-18 skarda

Trapecinė skarda yra profiliuojama iš 1250 mm pločio skardos rulonų, išprofiliavus plotis susiaurėja iki 1135 mm, tačiau dengiant skardą viena siauresnioji banga persidengia, tad dengiamą plotį reiktų skaičiuoti 1080 mm.

Trapecinė skarda atleidžia montavimo klaidas. Persidengiančioji banga su kondensato nubėgimo grioveliu specialiai daroma siauresnė. Siauresnė banga leidžia pakoreguoti tolimesnių skardų dėjimo kampą, jei pirmą lakštą uždėjote ne visai tiesiai, tolimesnius lakštus galėsite montuoti šiek tiek keisdami kampą, turint laisvumą.

Trapecinis profilis
Trapecinis profilis

Čerpių imitacijos skarda

Plieninės čerpinės stogo dangos, profiliuoti plieniniai lakštai gaminami reikiamo ilgio, pagal konkretų užsakymą, tačiau yra nustatytas minimalus ir maksimalus lakšto ilgis. Į ilgį sukarpome pagal užsakovo poreikius. Maksimalus ilgis 7,2 m. Lakšto plotis yra pastovus ir jo neįmanoma keisti. Čerpinė stogo danga greitai montuojama , gerai tinka naujai statybai ir idealus sprendimas renovacijai. Dedant skersinius reikia atitaikyti, kad jie būtų profilio žemiausioje vietoje, kai tuo tarpu trapecinė skarda yra vientisa ir ten jau nėra skirtumo kur bus skersinis, prie kurio bus prispaudžiama skarda

Čerpės
Čerpių imitacijos skarda
Čerpių imitacijos skarda
Čerpių profilis

Lygi skarda

Plieninės čerpinės stogo dangos, profiliuoti plieniniai lakštai gaminami reikiamo ilgio, pagal konkretų užsakymą, tačiau yra nustatytas minimalus ir maksimalus lakšto ilgis. Į ilgį sukarpome pagal užsakovo poreikius. Maksimalus ilgis 7,2 m. Lakšto plotis yra

Lygi skarda gali būti naudojama įvairiausiems tikslams: kamino apskardinimui, palangių ir parapetų gamybai, įvairių kampų, profilių gamybai. Galime pagaminti bet kokius skardos lankstinius pagal Jūsų pateiktus matmenis ir poreikius.

Lygi skarda parduodam lakštais 2000 x 1250 [mm], 2500 x 1250 [mm], 3000 x 1250 [mm] arba rulonais standartiniais po 20 m arba pagal pageidavimą.

Lygią skardą galime padengti plėvele, kuri apsaugo skardą nuo susipraižymo transportavimo ar skardos lankstymo metu, taipogi labai palengvina priežiūrą po remonto darbų, kada nulupus plėvelę lieka tvarkinga, neišpurvinta, idealiai švari nauja skarda.

Skarda gali būti:

  • Cinkuota;
  • Cinkuota, iš abiejų pusių gruntuota ir iš vienos pusės dengta poliesteriu;
  • Aliumocinkas;
  • Nerūdijantis plienas.
Lygi skarda
Lygi skarda

Aliucinkas – tai karštojo galvanizavimo būdu, primenančiu karštąjį cinkavimą, iš abiejų pusių aliuminio ir cinko lydiniu padengta skarda. Aliucinkas atitinka griežčiausius skardų atsparumo atmosferinei ir drėgnos aplinkos korozijai reikalavimus. Atskirų lydinio sudedamųjų dalių sudėtis procentais – 55 % aliuminio, 43,4 % cinko ir 1,6 % silicio – leidžia pasiekti didelį atsparumą korozijai dėl cinko katodinės apsaugos ir aliuminio ekranavimo efekto sąveikos. Alucinkas yra atsparesnis korozijai, todėl dažniausiai jo sluoksnis yra dedamas plonesnis. Dažnu atveju Aliucinkas bus padengtas 150-185 g/m² storio danga, kai tuo tarpu mūsų parduodama cinkuota skarda bus minimum 275 g/m². Tad renkantis reikalingą skardos tipą reiktų pagalvoti kas Jums aktualiau, nes storesnį sluoksnį pažeisti sunkiau, nei plonesnį, kai bendras atsparumas korozijai tas pats, storesnis padengimo sluoksnis labiau apsaugo nuo pažeidimų ir subraižymu. Zn sluoksnis daromas storesnis nei AlZn, o jei dar cinką padengus gruntu ir uždėjus poliesterio dangą, tai atsparumas dar ženkliai padidėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.