Skip to content
Home » Sudėtinga rinkos situacija ir tarptautinės aplinkybės

Sudėtinga rinkos situacija ir tarptautinės aplinkybės

Gerbiamasis kliente,

Su dideliu susirūpinimu stebime įvykius visoje Europoje. Ukrainos ir Rusijos konflikto pasekmės turi įtakos tarptautinės situacijos stabilumui ir turi įtakos beveik kiekvienam mūsų kasdienio gyvenimo aspektui.

Vienas iš netiesioginių įvykių Ukrainoje padarinių – prastėjanti padėtis žaliavų rinkoje. Ukraina ir Rusija yra pagrindinės ne tik plieno tiekėjos ir dėl įvestų blokadų bei sankcijų transportavimas iš šių šalių buvo sustabdytas. Tai savo ruožtu lėmė neregėto masto plieno ir kitų medžiagų trūkumą.

Esant tokiai situacijai, norime išlikti visiškai atviri ir teikti tik aktualią ir tikslią informaciją. Kasdieninis mūsų tikslas yra užtikrinti sklandų ir savalaikį parduodamos produkcijos pristatymą. Mūsų įmonės verslo sprendimai priimami atsižvelgiant į jūsų poreikius ir lūkesčius, todėl norime aiškiai suprasti ir Jus informuoti apie esamą situaciją, su kuria susiduria visa pramonė.

Pastarosiomis savaitėmis atsidūrėme sunkioje padėtyje. Mūsų tiekėjai keitė produktų kainas, atšaukė pristatymus ir atsisakė priimti naujus užsakymus iš esmės per naktį. Tokių situacijų per pastarąsias porą savaičių padaugėjo.

Atsižvelgdami į visa tai, informuojame, kad pasiliekame teisę veikti greitai, pagal tos dienos rinkos situaciją ir kaip mums atrodo tinkamai, dėl nuolaidų ir kainų, susijusių su jūsų užsakymais:

  • koreguoti užsakytų prekių kainas,
  • koreguoti teikiamų nuolaidų dydžius,
  • į užsakymą įtrauktų produktų skaičiaus ribojimą.

Norime pabrėžti, kad tai, kas išdėstyta aukščiau, tik tam tikri galimi laikinieji veiksmai, kurių galime imtis labai konkrečiomis aplinkybėmis. Aukščiau aprašytų sprendimų tikslas – užtikrinti sklandžią gamybą ir išlaikyti konkurencingumą rinkoje. Norime Jus užtikrinti, kad gaminių kainos visada nustatomos pagal esamas ir faktines gamybos sąnaudas.

Visi mūsų pateikti pasiūlymai yra terminuoti ir gali keistis atsižvelgiant į aplinkybes.

Atidžiai stebime esamą situaciją ir reaguosime tą akimirką, kai to prireiks verslo požiūriu. Mūsų sprendimai gali būti taikomi visoms prekėms ir paslaugoms iš visų produktų grupių.

Tuo pačiu dedame visas pastangas, kad būtų užtikrintas tinkamas produkcijos tiekimas. Tačiau šiuo metu, esant neaiškiai rinkos situacijai ir tarptautinėms aplinkybėms, šių pastangų gali nepakakti. Įdiegėme atitinkamus procesus, kad apsisaugotume nuo neigiamo staigių pokyčių poveikio, tačiau maloniai prašome jūsų supratimo, jei iš tiesų kiltų kokių nors galimų sunkumų.

Sunku prognozuoti, kada pasaulinės rinkos stabilizuosis. Iki to laiko į bet kokius pokyčius reaguosime taip, kad užtikrintume geriausias kainas ir trumpiausius pristatymo terminus Jūsų užsakymams.

UAB „OMETA” komanda