Technologijos

Technologijos

Garantija, Antikorozija, Ilgaamžiškumas

Mūsų devizas: „Inovacijos ir kokybė“Inžinieriai

Dauguma tvorų, vartų, vartelių elementų ir sudedamųjų dalių sukuriama mūsų pačių projektavimo centre. 
 

Aukščiausios kokybės vartų ir tvorų gamybai reikalingos inovatyvios technologijos. Gamybos automatizavimas užtikrina vienodą kartotinumą ir tikslumą. Efektyvūs gamybos procesai suteikia konkurencingos kainos garantiją. O geriausių žaliavų naudojimas garantuoja aukščiausią gaminių kokybę.

Visa tai padeda mums kontroliuoti produkcijos gamybos procesą.


DUPLEX® sistema

DUPLEX sistemaCinkavimo ir miltelinio dažymo cechuose, vartai, varteliai ir tvoros įgauna tokias charakteristikas kaip tvirtumas ir estetinė išvaizda. Dviguba paviršiaus apsauga (DUPLEX® sistema) užtikrina aukštą apsaugos lygį ir garantuoja ilgametę produktų eksploataciją.

Sistema DUPLEX® – tai daugiametės produkto eksploatacijos garantija

Šiuolaikiškame ir ekologiškame miltelinio dažymo ceche visą technologinį procesą valdo kompiuteriai, užtikrindami užduotų cheminių ir temperatūrinių parametrų tikslumą. 

Dažytų elementų didelį ilgaamžiškumą garantuoja 2 apsauginiai sluoksniai: fosfato ir silicio, kurie smarkiai padidina sukibimą su trečiuoju sluoksniu- tolygiu milteliniu dažymu, aukščiausios kokybės fasadiniais poliesterio dažais, atitinkančiais QUALICOAT и GSB Europines normas. Dėka šios pažangios technologijos naudojimo, mes pasiekiame puikų bei ilgaamžį tiek ir apsauginį, tiek ir dekoratyvinį efektą.

Karštas cinkavimas

Karšto cinkavimo proceso metu ant plieno paviršiaus susidaro apsauginis antikorozinis sluoksnis. Visi gaminiai yra panardinami į karšto (450°C) cinko vonią, kur cinkas padengia net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas, tuščiavidures konstrukcijas padengia apsauginiu sluoksniu ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Išskirtinį cinkuoto paviršiaus atsparumą suteikia specialus cinko, nikelio ir bismuto lydinysTechnigalva Plus„.


Gamybos linija

Gamybos linija

Šiuolaikiška, kompiuterizuota technologinė gamybos linija.

gamybos kompiuterizavimas Segmentų gamyba Miltelinis dažymas

WIŚNIOWSKI tvorų sistemas gaminame naudodami geriausias medžiagas ir šiuolaikines technologijas. Projektuodami naudojame baigtinių elementų metodą MES ir todėl galime išsiaiškinti, kaip gaminys veiks esant įvairioms sąlygoms. Naudojame pažangiausias metalo apdirbimo priemones, rūpindamiesi siūlių kokybe taikome naujausias suvirinimo technikas:

Gamyba

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.