Skip to content
Home » DUPLEX sistema

DUPLEX sistema

DUPLEX sistema
DUPLEX sistema

Cinkavimo ir miltelinio dažymo cechuose, vartai, varteliai ir tvoros įgauna tokias charakteristikas kaip tvirtumas ir estetinė išvaizda. Dviguba paviršiaus apsauga (DUPLEX® sistema) užtikrina aukštą apsaugos lygį ir garantuoja ilgametę produktų eksploataciją.

Sistema DUPLEX® – tai daugiametės produkto eksploatacijos garantija

Dažytų elementų didelį ilgaamžiškumą garantuoja 2 apsauginiai sluoksniai: fosfato ir silicio, kurie smarkiai padidina sukibimą su trečiuoju sluoksniu- tolygiu milteliniu dažymu, aukščiausios kokybės fasadiniais poliesterio dažais, atitinkančiais QUALICOAT ir GSB Europines normas. Dėka šios pažangios technologijos naudojimo, mes pasiekiame puikų bei ilgaamžį tiek ir apsauginį, tiek ir dekoratyvinį efektą.

Inžinieriai
Segmentai
Tvoros dažymas

Mūsų devizas: „Inovacijos ir kokybė“

Dauguma tvorų, vartų, vartelių elementų ir sudedamųjų dalių sukuriama mūsų pačių projektavimo centre. 
Aukščiausios kokybės vartų ir tvorų gamybai reikalingos inovatyvios technologijos. Gamybos automatizavimas užtikrina vienodą kartotinumą ir tikslumą. Efektyvūs gamybos procesai suteikia konkurencingos kainos garantiją. O geriausių žaliavų naudojimas garantuoja aukščiausią gaminių kokybę. Visa tai padeda mums kontroliuoti produkcijos gamybos procesą.

Garantija
Garantija

Cinko padengimas karštuoju būdu

Karšto cinkavimo proceso metu ant plieno paviršiaus susidaro apsauginis antikorozinis sluoksnis. Visi gaminiai yra panardinami į karšto (450°C) cinko vonią, kur cinkas padengia net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas, tuščiavidures konstrukcijas padengia apsauginiu sluoksniu ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Išskirtinį cinkuoto paviršiaus atsparumą suteikia specialus cinko, nikelio ir bismuto lydinys „Technigalva Plus„.

Karštas cinkavimas

Gamybos linija

WIŚNIOWSKI tvorų sistemas gaminame naudodami geriausias medžiagas ir šiuolaikines technologijas. Projektuodami naudojame baigtinių elementų metodą ir todėl galime išsiaiškinti, kaip gaminys veiks esant įvairioms sąlygoms. Naudojame pažangiausias metalo apdirbimo priemones, rūpindamiesi siūlių kokybe taikome naujausias suvirinimo technikas:

Suvirinimo būdas

Šiuolaikiška, kompiuterizuota technologinė gamybos linija.