Skip to content
Home » UniTherm garažo vartai

UniTherm garažo vartai

UniTherm – šilčiausi rinkoje buitiniai garažo vartai

Garažo vartai UniTherm
Garažo vartai UniTherm

UniTherm garažo vartai yra sukurti, kad patenkintų klientų poreikius turėti mažesnes šildymo išlaidas žiemą ir vėsų garažą vasarą. Lietuva yra vėsiojo vidutinio klimato zonoje su vidutinio šiltumo vasaromis bei vidutinio šaltumo žiemomis. Vidutinė liepos mėnesio temperatūra yra apie +17 °C, žiemą apie 5 °C; intervalas tarp temperatūrų yra apie 20 °C. Lietuvoje būna ir labai karštų vasarų, kai oras sušyla iki +35 °C, ir labai šaltų žiemų, kai oras atšąla iki -25 °C, o naktimis iki-30 °C. Todėl Lietuvos gyventojui šilumos laidumo koeficientas garažo vartams yra svarbus rodiklis.

UniTherm garažo vartai buvo sukurti siekiant viršyt šilumos energijos statybos reikalavimus. UniTherm garažo vartai yra pagaminti iš 60 mm storio INNOVO termoizoliacinių plokščių, ir naudojant papildomas sandarinimo sistemas segmentų lenkimosi vietose, siekiant pašalinti šilumos pralaidumą ir padidinti energijos taupymą pastatuose.

INNOVO termoizoliacinių plokščių šilumos laidumo koeficientas yra vos 0,33 W / m²K. Visų garažo vartų šilumos laidumo koeficientas tik 0,79 W / m²K (koeficientas paskaičiuotas garažo vartams kurių išmatavimai yra 5500 x 2250 mm). Kiti gamintojo nurodo tik paties segmento šilumos laidumo koeficientą, tačiau kur kas svarbesnis parametras yra būtent visų vartų su tarpinėmis šilumos laidumo koeficientas.

Apart puikios, kokybiškos izoliacijos UniTherm  garažo vartai pasižymi ir kitomis svarbiomis savybėmis:

 • atsparumu vandeniui (2 klasė),
 • atsparumu vėjo apkrovai (4 klasė),
 • oro pralaidumu (5 klasė). 

Naujos kartos „Wiśniowski“ įmonės segmentiniai garažo vartai yra gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir remiantis unikaliais techniniais sprendimais.  Visos komplektuojančios detalės yra gaminamos Olandijoje arba Kanadoje. Visi vartai turi apsaugas nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės. Visos tarpinės (grindų, šonų, tarpsegmentinės) gaminamos iš atsparios šalčiui EPDM gumos. Segmentai gaminami iš karštai cinkuoto ir valcuoto plieno padengto dažais. Ratukai plaukiojantys, savaime susireguliuojantys, su guoliais.
Iki šiol garažo vartai, atitinkantys aukščiausius reikalavimus, buvo prienami tik turtingiems klientams, tačiau, mes padarėme viską, kad šis produktas taptų standartiškas ir prieinamas daugeliui gyventojų. 
Puikiomis savybėmis pasižymintys UniTherm garažo vartai susilaukia vis didesnio dėmesio ir dažniau yra pasirenkami pirkėjų. 

INNOVO termoizoliacinė plokštė:

INNOVO plokštė 60mm
 1. Lanksti guma tarp plokščių, sudaranti oro tarpą ir užtikrinanti geresnę šiluminę varžą;
 2. Aliumininis profilis sandarinimo tvirtinimui;
 3. Net penkių lenkimų plokštės vyrių tvirtinimosi vietose;
 4. Papildomas sandarinimas tarp plokščių;
 5. Paslėpti vyriai;
 6. Befreonės poliuretano putos;

UniTherm garažo vartai šilčiausi buitiniai garažo vartai rinkoje:

UniTherm vartai atitikta efektyvios statybos reikalavimus, nes INNOVO plokštės šilumos perdavimo koeficientas yra 0,33 W/m2K, kuris užtikrina šilumos izoliacijos savybes.

UniTherm šilciausi rinkoje garažo vartai

UniTherm garažo vartų savybės

Apsauginiai avariniai stabdžiai
Apsauginiai avariniai stabdžiai
Dvigubas sandariklis tarp grindų ir vartų
Dvigubas sandariklis tarp grindų ir vartų
Dvigubi ratukai su guoliais
Dvigubi ratukai su guoliais
Lankščios panelių jungiamosios juostos
Lankščios panelių jungiamosios juostos
Tarpinė tarp segmentų
Tarpinė tarp segmentų
Tarpinės visu vartų perimetru
Tarpinės visu vartų perimetru
Tarpinės visu vartų perimetru
Tarpinės visu vartų perimetru

Spalvos ir tipai

Galimos spalvos garažo vartams
INNOVO plokštės be įspaudų
INNOVO plokštės be įspaudų
INNOVO plokštės su įspaudais
INNOVO plokštės su įspaudais

Kodėl būtent UniTherm sekcijiniai garažo vartai ?

 • Saugūs – Vartai didesni nei 9 kv.m. jau iš karto komplektuojami nemokamai su apsauga nuo spyruoklių lūžio ir trosų trūkimo. Papildomai užsakinėti nereikia. Visi vartai turi apsaugas nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės;
 • Patikimi – Uždara segmento konstrukcija ir speciali forma garantuoja segmento tvirtumą bei neleidžia atsiskirti skardai nuo užpildo. Nereikalingas papildomas sustiprinimo profilis.
 • Visos komplektuojančios detalės yra gaminamos Olandijoje arba Kanadoje, AW iš principo atsisako naudoti nepatikimas kinietiškas komplektuojamąsias dalis.
 • Šilti – Šilumos laidumo koeficientas INNOVO termoizoliacinių plokščių yra  tik 0,33 W / m²K. Visų garažo vartų šilumos laidumo koeficientas tik 0,79 W / m²K
 • Apart puikios, kokybiškos izoliacijos UniTherm  garažo vartai pasižymi ir kitomis svarbiomis savybėmis: atsparumu vandeniui (2 klasė), atsparumu vėjo apkrovai (4 klasė), oro pralaidumu (5 klasė).
 • Sandarūs – Visos tarpinės (grindų, šonų, tarpsegmentinės) iš atsparios šalčiui EPDM gumos;
 • Tvirti – 5 lenkimų skarda vyrių tvirtinimo vietose garantuoja vartų ilgaamžiškumą iš metų į metus, be poreikio lenkimo vietose tvarkyti ar keisti apkrovos pažeistus segmentus.
 • Ilgaamžiai – Segmentai gaminami iš karštai cinkuoto ir valcuoto plieno padengto dažais.
 • Ratukai plaukiojantys, savaime susireguliuojantys, su guoliais, tad neįmanoma jų užskersuoti net esant didelei vibracijai.
 • Gera garso izoliacija. Garso izoliacija Rc = 23 dB.
 • Ypatingai tikslūs tvirtinimo elementų išpildymai, smarkiai palengvina ir pagreitina montavimą.
 • Visi vartų segmentai padengti apsaugine plėvele. Tai apsaugo nuo atsitiktinių įbrėžimų, nubrozdinimų, pažeidimų. Tai patogu montavimo ir statybų metu, kai plėvelė pašalinama jau pabaigus objektą.
 • Gamyklinė antikorozinė garantija – 10 metų.
 • Patenkintas klientas – geriausia reklama pardavėjui.
 • Kruopštus vartų pakavimas užtikrina, kad produkcija Jus pasieks saugi, taipogi patogu krauti pakelėju:
Supakuoti vartai