V King automatiniai pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

V King automatiniai pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

V-King yra pramoniai specialios paskirties greitaeigiai vartai, pagaminti itin intensyviam, efektyviam ir saugiam veikimui. Ypatinga šių vartų savybė yra greitas veikimas – siekiantis 1 m/s greitį. Taigi šie vartai turi geras dvivėrių kiemo vartų bei kelio užtvarų savybes.
Vartai skirti pramoniniams objektams. Minimalus vartų aukštis 2 m, maksimalus 2.5 m. Maksimalus V King plotis iki 8 m.

Sėkmingą vartų veikimą nulemia pažangi prieigos kontrolės ir saugumo sistema. Ši sistema pažangi tuo, kad kuomet būtinas  nepertraukiamas vartų veikimas – nereikalauja žmogaus įsikišimo,nereikia papildomų investicijų .Jie tarnauja žmogaus gerovei.

Saugumas

Vartai veikia be  žmogaus įsikišimo.  Vartai komplektuojami su specialiomis  saugumo sistemomis. Šie vartai įrengti su 10-čia saugos daviklių ir dviem fotoelementų kompelktais. V-King surenkami su dvejais avariniais jungikliais įmontuotais tiek iš kiemo, tiek iš gatvės pusės.Vartai valdomi dviem būdais:pulteliniais ir rankiniais jungikliais, kurie sumontuojami vidinėje ir išorinėje vartų dalyse.

V-King vartai atitinka PN EN 13241-1 + A1:2012 standartą ,jie buvo testuojami Technikos Inžinerijos Institute (Technical Building Institute ITB) . Vartai pažymimi CE ženklu.

Tai puikios kokybės ir praktiškumo pavyzdys.

saugus vartai

Modernumas ir kokybė

V-King vartai  išsiskiria inovatyviu sulankstymo dizainu. Vartų varčios padarytos su sujungtomis  švaistiklių sistemomis, kurios turi gerai apgalvotą konstrukciją, užtikrinančią sklandų vartų veikimą,kas padeda vartus efektyviai eksplotuoti.

Varčios sumontuotos ant stulpų, panaudojant aukščiausios kokybės vyrius įrengtus ant veleno atramos. Šiai sistemai nereikia papildomų viršutinių ir apatinių bėgelių, todėl sutaupomi pinigai,kuriuos galima panaudoti  efektyviau kitose srityse.

Gaminant vartus pasirinktos labai geros kokybės medžiagos bei elementai kas garantuoja vartų ilgaamžiškumą ir patvarumą kasdieniniam naudojimui. Elementai, veikiami didžiulių apkrovų yra sumontuoti į veleno atramą.

Plieniniai vartų elementai padengti karšto cinkavimo bei miltelinio dažymo antikorozine apsauga ,automatinės pavaros alkūnės pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

moderni vartu automatika

Greitas vartų veikimas

Gerą vartų veikimą užtikrina patvari greituminė DAAB automatika. Automatika skirta pastoviam veikimui, kuris siekia 1 m/s greitį. Šios vartų savybės suteikia sąlygas patogiam transporto judėjimui. Šie parametrai neturi lygiaverčių konkurentų rinkoje,todėl turi didelę paklausą tarp pirkėjų.

inovatyvus vartai

 

7 thoughts on “V King automatiniai pramoniniai dvivėriai kiemo vartai

 1. Nerijus

  Sveiki, domintu (dviviriu) susilnkstanciu vartu kaina.
  Plotis 5metrai,aukstis 1.5metro.stulpai yra ibetonuoti.
  Veiksmas kaune

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, p.Tomai,
   susisiekėme su Jumis el.pašu. Atskirai vien automatika šiems vartams nėra parduodama, tai specialios konstrukcijos vartai, su specialiai šiems vartams pritaikyta automatika.
   Automatika montuojama vartų viršuje, vartai minimaliai 2m aukščio ir skirti pramoniniams objektams, kur reikalingas labai didelis intensyvumas, patikimumas, itin greitas atsidarymas. Kaip pavyzdys, vartai 4500×2000 [mm], priklausomai nuo komplektacijos ir reikalingo funkcionalumo, kainuoja nuo 20 000 €, todėl labai mažai kas gali sau leisti tokius vartus privačiam namui.

 2. lINA

  Sveiki,

  Ar yra galimybė pagaminti tokius vartus 1.25 m aukščio, jei taip tai kokia būtų komplekto kaina vartai 4 m + varteliai+ automatika.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.