Skip to content
Home » V-King automatiniai dvivėriai kiemo vartai

V-King automatiniai dvivėriai kiemo vartai

Pramoniniai V-King vartai

V-King yra pramoniai specialios paskirties greitaeigiai vartai, pagaminti itin intensyviam, efektyviam ir saugiam veikimui. Ypatinga šių vartų savybė yra greitas veikimas – siekiantis 1 m/s greitį. Taigi šie vartai turi geras dvivėrių kiemo vartų bei kelio užtvarų savybes.
Vartai skirti pramoniniams objektams. Minimalus vartų aukštis 2 m, maksimalus 2.5 m. Maksimalus V King plotis iki 8 m.

Sėkmingą vartų veikimą nulemia pažangi prieigos kontrolės ir saugumo sistema. Ši sistema pažangi tuo, kad kuomet būtinas  nepertraukiamas vartų veikimas – nereikalauja žmogaus įsikišimo,nereikia papildomų investicijų .Jie tarnauja žmogaus gerovei.

Pramoniniai V-King vartai
V-KING vienvėriai dešinės pusės vartai su „Vega 2D Super” suvirinto tinklelio užpildu
Pramoniniai V-King vartai
V-KING dvivėriai vartai su „Vega 2D Super” suvirinto tinklelio užpildu

Saugumas

Vartai veikia be  žmogaus įsikišimo.  Vartai komplektuojami su specialiomis  saugumo sistemomis. Šie vartai įrengti su 10-čia saugos daviklių ir dviem fotoelementų kompelktais. V-King surenkami su dvejais avariniais jungikliais įmontuotais tiek iš kiemo, tiek iš gatvės pusės.Vartai valdomi dviem būdais:pulteliniais ir rankiniais jungikliais, kurie sumontuojami vidinėje ir išorinėje vartų dalyse.

V-King vartai atitinka PN EN 13241-1 + A1:2012 standartą ,jie buvo testuojami Technikos Inžinerijos Institute (Technical Building Institute ITB) . Vartai pažymimi CE ženklu.

Tai puikios kokybės ir praktiškumo pavyzdys.

Modernumas ir kokybė

V-King vartai išsiskiria inovatyviu sulankstymo dizainu. Vartų varčios padarytos su sujungtomis švaistiklių sistemomis, kurios turi gerai apgalvotą konstrukciją, užtikrinančią sklandų vartų veikimą,kas padeda vartus efektyviai eksplotuoti.

Varčios sumontuotos ant stulpų, panaudojant aukščiausios kokybės vyrius įrengtus ant veleno atramos. Šiai sistemai nereikia papildomų viršutinių ir apatinių bėgelių, todėl sutaupomi pinigai,kuriuos galima panaudoti  efektyviau kitose srityse.

Gaminant vartus pasirinktos labai geros kokybės medžiagos bei elementai kas garantuoja vartų ilgaamžiškumą ir patvarumą kasdieniniam naudojimui. Elementai, veikiami didžiulių apkrovų yra sumontuoti į veleno atramą.

Plieniniai vartų elementai padengti karšto cinkavimo bei miltelinio dažymo antikorozine apsauga,automatinės pavaros alkūnės pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

Pramoniniai V-King vartai
V-KING vienvėriai dešinės pusės vartai su 25×25 mm tuščiavidurio profilio užpildu
Pramoniniai V-King vartai
V-KING dvivėriai vartai su 25×25 mm tuščiavidurių profilių užpildu

Skirtingi dizainai

Pramoniniai V-King vartai 25×25 užpildu
Pramoniniai V-King vartai VEGA 2D Super užpildu

Greitas vartų veikimas

Gerą vartų veikimą užtikrina patvari greituminė DAAB automatika. Automatika skirta pastoviam veikimui, kuris siekia 1 m/s greitį. Šios vartų savybės suteikia sąlygas patogiam transporto judėjimui. Šie parametrai neturi lygiaverčių konkurentų rinkoje,todėl turi didelę paklausą tarp pirkėjų.

Inovatyvus vartai
Moderni vartų automatika

Vartų varčia

Jei varčia iš 60×60 mm tuščiavidurių profilių suvirinto rėmo, tai vienvėriai vartai gali būti iki 2950 mm pločio, o dvivėriai vartai iki 5950 mm pločio.
Jei naudojamas 80×80 mm tuščiavidurių profilių suvirintas rėmas vienvėriai vartų nuo 3000 mm pločio ir dvivėriai vartai nuo 6000 mm pločio.

Vartų varčios sulankstomos ir sujungiamos ant guolinių mazgų. Sujungimo strypai ir strypų jungtys pagamintos iš nerūdijančio plieno. Vartuose yra nerūdijančio plieno LOCINOX kreipiamieji trosai. Imtuvas ir ritinėlis sumontuoti vartų viduryje. Vartai gali būti dvivėriai arba vienvėriai (kairieji arba dešinieji).

Vartų stulpai

Iki 2950 mm pločio vienvėrių vartų ir iki 5950 mm pločio dvivėrių vartų stulpai gaminami iš 160×160 mm skerspjūvio, o nuo 3000 mm pločio vienvėrių vartų ir nuo 6000 mm pločio dvivėrių vartų stulpai gaminami iš 200×200 mm skerspjūvio.

VARTŲ STULPŲ IŠMATAVIMAI
ABCD
Stulpas iš 160×160 mm 340240Ø20
Stulpas iš 200×200 mm 400300Ø24

Automatizavimas

V-KING vartuose įrengta DAAB bendrovės gaminama specialios paskirties automatika. Darbinis greitis – iki 1 m/s. Paskirtis: intensyvus darbas. Dviejų varčių vartuose, kurių plotis iki 7000 mm (Sj), ir viengubų varčių vartuose, kurių plotis iki 3500 mm (Sj), naudojama MT tipo pavara. Dvivėrių vartų, kurių plotis didesnis kaip 7000 mm (Sj), ir vienvėrių vartų, kurių plotis didesnis kaip 3500 mm (Sj), atveju naudojamas MK tipo pavaros blokas. Pavaros montuojamos ant pagrindinių stulpų.

Sukimo momentas varčioms perduodamas svirčių sistema. Valdymo blokas yra DAAB EP 104-1 arba EP 104-2, sumontuotas korpuse su IP 65 apsauga. Valdymo blokas gali būti komplektuojamas su papildomomis parinktimis, užtikrinančiomis platų aktyviosios ir pasyviosios naudotojo saugos pasirinkimą.

Pavaros gali būti gaminamos su nerūdijančio plieno korpusu – MT1H arba MK1H tipo.

DAAB pavaros blokas – MT tipas
DAAB pavaros blokas – MK tipas

Galimos vartų spalvos:

Vartai gali būti karštai cinkuoti arba cinkuoti ir dengti poliesteriu.

RAL 5010 (mėlyna)
RAL6005 (žalia)
RAL7016 (antracitas)
RAL7030 (pilka)
RAL9016 (balta)
RAL 9005 (juoda)

Galerija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.