Varteliai ir pasikalbėjimo įrenginiai

Varteliai ir pasikalbėjimo įrenginiai

Dviveriai buitiniai kiemo vartai ir varteliai
Dailūs įėjimo varteliai – tai kiekvieno namo vizitinė kortelė, o juose įrengtas elektromagnetinis užraktas, sujungtas su pasikalbėjimo įrenginiu – Jūsų saugumo ir patogumo garantija.
Varteliai turi būti tokioje vietoje, kad užtikrintų laisvą įėjimą į privačią valdą. Jie turi atsidaryti bet kuria kryptimi.
Labai svarbi užrakto sistema: tai gali būti paprasta spyna arba elektromagnetinė spyna.

PRIVALUMAI:

varteliaiSAUGUMAS IR PRIVATUMAS

Pasikalbėjimo įrenginys, įtaisytas sistemos stulpelyje, garantuoja komfortą ir saugą, o taip pat gina gyventojų privatų gyvenimą.
Pasikalbėjimo įrenginys sąveikauja su elektromagnetiniu užraktu. Galime pasiūlyti tiek audio tiek video pasikalbėjimo įrenginius, tad atėjusįjį ne tik girdėsite bet ir matysite. Iškvietimo panelės yra atsparios atmosferos poveikiui, gali būti antivandalinės, su apšvietimu, kad naktį matytumėte svečią. Domofonas viduje gali būti tiek ir ragelio formos, tiek ir laisvų rankų su garsiakalbiu, ekranas gali būti įvairių įstrižainių, spalvoti ar juodai/balti.

MONTAVIMAS

Viską įsigysite iš vieno tiekėjo: vartelius, montavimo priedus, pasikalbėjimo įrenginį.
Montuojami profiliai su įleistomis kilpomis leidžia įtaisyti vartelius ant stulpelių laisvai pasirenkant medžiagą: metalinių, akmeninių arba klinkerinių, naujame arba jau esančiame aptvėrime.
Visi varteliai komplektuojami su reguliuojamais vyriais, tad netgi jei po itin šaltos žiemos vartelių stulpai ir suvaikšto, visada galima nesunkiai pareguliuoti, kad varteliai stovėtų ir užsidarinėtų idealiai.

garantija

ILGAAMŽIŠKUMAS

Visi WISNIOWSKI aptvarų sistemos elementai yra apsaugoti nuo rūdžių. Viršų padengiant antikorozine danga pasitelkiant karštą cinkavimą ir miltelinį dažymą. Tai chemiškai nuvalytos metalinės konstrukcijos cinkavimas karštu būdu, bei papildomas dažymas milteliniu būdu, kas apsaugoWISNIOWSKI aptvėrimo elementus nuo rūdžių ilgus metus.


aplinka tausojanti apsaugaEFEKTYVI APSAUGA

Cinkavimas yra efektyvi ekonomiška technika, tiek gamyboje, tiek ir elementų priežiūroje. Cinkuotas tvoros iš Ometos nereikalauja jokios paviršiaus priežiūros metų metus. Cinkuotas plienas gali būti perdirbamos, todėl jis yra draugiškas aplinkai.


duplexDUPLEX SISTEMA

Karšto cinkavimo ir išorinės dangos kombinacija DUPLEX sistemoje suteikia aptvėrimo sistemai ilgaamžiškumo. Aptvėrimas atrodys patraukliai bet kokiomis oro sąlygomis. RAL spalvų paletės taikymas supaprastina aptvėrimo sistemos spalvos pasirinkimą.


atsparumas oro salygoms blogomsATSPARUMAS BLOGOMS ORO SĄLYGOMS

Cinkavimas atitinka Europos standartą PN-EN ISO 1461, kuris užtikrina tinkamą cinkuotų produktų kokybę. Cinkuota danga yra atspari tiek aukštos ir žemos temperatūros poveikiui bei UV spinduliuotei.


Vartelių atsidarymo krypties pasirinkimas:

vartelių atsidarymo kryptis

Dizainas (išpildymas)

LUX aptvėrimo sistemaSTYLE aptvėrimo sistemaPREMIUM aptvėrimo sistemaCLASSIC aptvėrimo sistemaVARIO aptvėrimo sistemaBASIC aptvėrimo sistemaMODERN aptvėrimo sistema


Spalvų pasirinkimas

Standartinės spalvos:

RAL5010 (mėlyna)

RAL5010 (mėlyna)

RAL6005 (žalia)

RAL6005 (žalia)

RAL7016 (grafitas)

RAL7016 (grafitas)

RAL7030 (pilka)

RAL7030 (pilka)

RAL8014 (ruda)

RAL8014 (ruda)

RAL8019 (ruda)

RAL8019 (ruda)

RAL9005 (juoda)

RAL9005 (juoda)


Nestandartinės spalvos:

RAL3005 (raudona)

RAL3005 (raudona)

RAL7040 (pilka)

RAL7040 (pilka)

RAL8017 (ruda)

RAL8017 (ruda)

RAL9016 (balta)

RAL9016 (balta)

Modern grafitas

Modern grafitas


Specialios spalvos (turinčios abrazyvinių dalelių kurios saulėje blizga):

Antracitas

Antracitas

Špižius

Špižius

Kvarcas

Kvarcas


Kitos spalvos iš RAL spalvų paletės:

RAL Spalvų paletė

Vartelių nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.