Skip to content
Home » WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI

Wisniowski logotipas

Mes esame oficialus Wisniowski atstovas Lietuvoje ir pirmoji jų produkcijos importuotoja Europoje. Todėl šis įvykis yra svarbus mūsų įmonei. Mums didelė garbė yra turėti tokį ilgametį partnerį.

APIE WISNIOWSKI GAMINTOJĄ

Wiśniowski turi daugiau nei 25 metų patirtį statybos pramonėje. Technologijos ir gamybos centras užtikrina kokybę ir geriausius standartus. Nuolatos patobulinami įgūdžiai, produktai ir technologijos, ir darbuotojų kvalifikacija užtikrina aukščiausios kokybės gaminius.

VIZIJA

Mes esame pasiryžę įgyvendinti savo iškeltus tikslus !

Esame pasiryžę tapti pardavimų lyderiu įgyvendindami savo idėjas ir tikslus. Dėmesys sutelkiamas į nuolatinį tobulėjimą visose veiklos srityse. Ypatingą dėmesį skiriame socialiniai atsakomybei.

Wisniowski aistra darbui

AISTRA

Mes gaminame remiantis verslo patirtimi ir optimizavimu.

Mūsų darbuotojų komanda dirba su užsidegimu, sukurdami patikimą įmonės atmosferą.
Mes gaminame remiantis verslo patirtimi ir optimizavimu. Kiekviena darbo diena mums yra įšūkis, kuris reikalauja daug darbo ir pastangų.

INOVACIJOS

Mes nebijome iššūkių, nes mes pažįstame pardavimų ir gamybos rinką. Kiekvienas atliekamas procesas ir užduotis yra kruopščiai apgalvotos ir įgyvendinamos naudojant naujausias technologijas.
Mūsų produktai yra pažymėti CE ženklu. T.y patvirtinta, kad produktų kokybė atitinka Europos standartus ir turi visus sertifikatus.

Wisniowski  invacijos
Wisniowski etika

ETIKA

Mes sunkiai dirbame, kad pagerintume verslo etikos ir profesinius standartus. Verslo etikos ir profesiniai standartai yra labai mums svarbūs. Mes sunkiai dirbame, kad mūsų klientai galėtu džiaugtis aukščiausios rūšies aptarnavimu ir būtų ramūs dėl aplinkos taršos.

PASITIKĖJIMAS

Šimtai įmonių Lenkijoje ir užsienyje jau pasinaudojo mūsų paslaugomis. Mes išsiaiškiname mūsų klientų ir partnerių poreikius. Palaikome juos. Remiantis ilgamete patirtimi, žiniomis pasiūlome aukščiausios kokybės produktus ir veiksmingus individualius sprendimus.

Wisniowski tinklas
Wisniowski kompetencija

KOMPETENCIJA

Mes užtikriname, kad mūsų klientams būtų pasiūlomi individualūs sprendimai ir techninė paramą. Mes sutelkiame dėmesį į visapusišką aptarnavimą mūsų klientams. Mūsų įmonės vertybės yra atsakomybė ir sąžininga praktika, kuri prisideda prie klientų ir partnerių pasitikėjimu įmonės stabilumo ir užsitarnautu vardu.

TECHNOLOGIJA

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai yra pagrindinis resursus kuris skatina įmonę augti. Kompetentingų, turinčių didelę patirtį darbuotojų dėka, produktai yra kas diena tobulinami, kad atitiktu aukščiausią siūlomą kokybę rinkoje ir taptume įmone kuri įgyvendina jūsų svajones.

Wisniowski technologijos