Skip to content
Home » Žaliuzi tvora

Žaliuzi tvora

Žaliuzi tvoros pavyzyds
Žaliuzi tvoros pavyzyds

Lamelinės (žaliuzi) tipo tvoros skirtos norintiems daugiau privatumo. Tvoros praktiškai nepermatomos iš išorės, puikus estetinis vaizdas, plati spalvų gama. Šio tipo tvoros tampa vis populiaresnės tarp tų kurie nusivylė medinėmis tvoros, metalinės tvoros per daug permatomos, o norisi daugiau privatumo. Šioms tvoroms, kaip ir metalinėms nereikalinga jokia priežiūra, todėl jos ypatingai tinkamos tiems kurie neturi ir nenori skirti per daug laiko aplinkos priežiūrai. Visos žaliuzinės tvoros yra gaminamos iš horizontalių skardos profilių, rėmas daromas iš tvirtos skardos, parduodamos norimo ilgio segmentais iki 3m ilgio ir 2 m aukščio. Segmentai gali būti tvirtinami tiek prie metalinių, tiek prie mūrinių stulpų.

Visi žaliuziniai tvoros segmentai gali būti tik standartinių aukščių: 1.0 m1.25 m, 1.5 m1.75 m arba 2.0 m.
Standartiniai pločiai yra 2.5 m arba 3.0 m, tačiau galima užsakyti ir šiek tiek brangesnius nestandartinio pločio segmentus iki 3 m.
Segmentai turi paruoštas skyles tvirtinimui, galima užsakyti tvirtinimo elementus tiek į metalą, tiek į mūrą. Segmentai nuo 1.5 m aukščio turi paruoštas po 3 tvirtinimo skyles iš kiekvienos pusės, segmentai iki 2 m aukščio, po 2 skyles.

Galimi keli žaliuzi tipo tvoros segmentų variantai:

  • Cinkuotos arba Aluzinc žaliuzi – gaminama iš cinkuotos arba Aluzinc skardos. Rėmo storis  1.0 mm, žaliuzi užpildo storis pasirinktinai arba 0.7 mm arba 1.0 mm.
    ALUZINC® – tai aliuminio (55%), cinko (43,4%) ir silicio (1,6%) lydinys. Aliuminiui sąveikaujant su deguonimi, atsiranda oksidacinė plėvelė, neleidžianti susidaryti korozijos židiniams. Būtent dėl šios oksidacinės plėvelės ALUZINC® lydinys turi aukščiausias antikorozines savybes. AluZinc antikorozinis sluoksnis iki 3 kartų atsparesnis korozijai nei to paties storio cinko padengimas.
  • Dažytos žaliuzi – gaminama iš cinkuotos arba Aluzinc skardos ir dažoma milteliniu būdu pasirinkta RAL spalva. Rėmo storis  1.0 mm, žaliuzi užpildo storis pasirinktinai arba 0.7 mm arba 1.0 mm.
  • „Pasidaryk pats“ žaliuzi – gaminama iš cinkuotos arba Aluzinc skardos padengtos poliesteriu iš abiejų pusių RAL8017 (ruda) arba RAL7016 (grafitas) spalva. Rėmo storis  0.8 mm, žaliuzi užpildo storis 0.8 mm. Šio tipo pigiausios žaliuzi tvoros parduodamos ne pilnai surinktais segmentais, o atskiromis dalimis, kur pats pirkėjas gali nesunkiai susirinkti segmentą. Tvoros segmentai yra pilnai sukomplektuoti. Į tai įeina segmento rėmas, žaliuzi užpildas, visi reikalingi varžteliai. Visos skylutės ir sujungimai jau yra paruošti, tereikia viską susirinkti pagal instrukciją.
Žaliuzi tvora

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.