Antikondensacinė klijuojama plėvelė

Antikondensacinė klijuojama plėvelė

Antikondensacinės plėvelės rulonai

Antikondensacinė klijuojama plėvelė, kas tai yra?

DEWEB®NTS tai inovatyvi medžiaga, skirta skardiniams nešildomiems stogams ir sienoms, siekiant pašalinti problemas atsirandančias dėl kondensato kaupimosi.

Kuomet temperatūriniai ir drėgmės rodikliai pasiekia rasos tašką, kai skiriasi išorės ir lauko temperatūros, antikondensacinės plėvelės medžiaga sugeria atsiradusią drėgmę ir nuveda drėgmę į išorę arba išlaiko ją savyje, kol aplinkos sąlygos vėl netampa palankios ir drėgmė yra išgarinama. Jūsų pastatas lieka sausas, nelaša kondensatas, vanduo negadina Jūsų stogo ar sienų metalinės dangos. Spalva – šviesiai pilka.

Antikondensacinė klijuojama plėvelė
Antikondensacinė klijuojama plėvelė

Kodėl verta rinktis klijuojamą antikondensacinę plėvelę ?

DEWEB®NTS skirta:

 • užkirsti kelią drėgmei pastato viduje;
 • užkirsti kelią pelėsių augimui ir grybelių susidarymui;
 • sumažinti triukšmo lygį lyjant;
 • supaprastinti, atpiginti ir sutrumpinti nešildomų stogų dengimo procesą;
 • Idealiai tinka angarams, pavėsinėms, voljerams, arklidėms, sandėliams, garažams ir kitiems nešildomiems metaliniams stogams bei sienoms, kur ypač svarbu, kad kondensatas nelašėtų ant ant sandėliuojamų daiktų, grūdų, auginamų šampinjonų, viduje nuolat gyvenančių gyvūnų.

Kaip veikia DEWEB®NTS ?

Vertės augimas.

Teisingas medžiagos padengimas ant metalinių stogų skardos apačios, užkerta drėgmės prasiskverbimą, o spalvotas plėvelės sluoksnis pagerina estetinę stogo išvaizdą žiūrint iš vidaus. Taip pat apsaugo stogą nuo korozijos. Skarda ne tik taps ilgamžiškesnė, patogiau montuojama, labiau sugerianti garsą, bet pavėsinės, angarai, bei voljerai taps vizualiai patrauklesni žiūrint iš vidaus. Nebereiks rūpintis papildoma apdaila.

Lengvai pritaikoma, taupo laiką ir pinigus

Nereikalauja papildomos energijos, darbo jėgos sąnaudų, tvarkymo ir t.t. Jei iki šiol plėvelės dėjimas būdavo vienas sudėtingiausių ir ilgiausiai trunkančių procesų, tai dabar viskas supaprastėja iki minimumo. Nebereikia rūpintis plėvelės dengimo bei tvirtinimo procesu. Eliminuojama tikimybė, kad uždengta plėvelė gali būti suplėšyta užlipus ant jos stogo dengimo metu, ar sudraskyta palikus per naktį ir netikėtai pakilus audrai. Skarda su antikondensacine plėvele iškarto tvirtinama ant grebėstų, nebereikia dėti išilginių grebėstų („makaronų“, lentjuosčių) kurie sudarydavo tarpą tarp paprastai uždėtos plėvelės ir skardos.

Ilgalaikiškumas

Atspari plyšimui ir pjovimas, gali būti naudojama bet kokiomis oro sąlygomis. Ši plėvelė yra puikus sprendimas tiek pramoninių pastatų, tiek ir individualių namų savininkams, kuriems svarbus pastato ilgaamžiškumas.

Patogi priežiūra

Kad nesugadinti šios medžiagos, rekomenduojama ją valyti naudojant minkštą šepetį ir vandenį, arba plauti aukšto slėgio srove su valymo priemonėmis.

Priešgaisriniai reikalavimai

Atitinka priešgaisrinius reikalavimus Euroclass B.

Kaip panaudoti DEWEB®NTS?

Klijuojama antikondensacinė plėvelė pateikiama rulonais ir klijuojama skardos profiliavimo linijoje. Prieš klijuojant reiktų įsitikinti, ar ant klijuojamo paviršiaus nėra alyvos, silikono, dulkių ar vandens. Klijuojant medžiagą, minimali rekomneduojama temperatūra turėtų būti 13 C, bei spaudimas > 1000 Pa. Maksimalus sukibimas pasiekiamas klijuojant ant poliesterio dažų ar grunto.
UAB „Ometa“ patys profiliuoja skardą, tad antikondesacinę plėvelę galime užklijuoti ant naujos švarios skardos tiesiai iš rulono, prieš pat profiliavimą.

Antikondensacinė klijuojama plėvelė

Saugojimo sąlygos

Galiojimo laikas – vieneri metai. Tai laikotarpis kurio metu antikondensacinė plėvelė išsaugo savo idealų lipnumą klijuojant ją prie metalo.
Medžiagą saugoti sausoje vietoje (temperatūra 13-25 C).
Vengti tiesioginių saulės spindulių, arba uždengti apsauginiu sluoksniu.

Kaina

Klijuojamos antikondensacinės plėvelės DEWEB®NTS kaina – 1.6 €/m² su PVM (1.32 €/m² be PVM) prie skardos kainos.

4 thoughts on “Antikondensacinė klijuojama plėvelė

 1. Mindaugas

  Sveiki. O ka patartumėte kai stogas angaro jau uzdengtas. Ir nebuvo kondensacine plevele klijuota. Kaip dar galima skarda is vidaus padengti? Ar tik vienas kelias stoga nudengti ir klijuoti plevelia?

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, Mindaugai,
   tik nuimti stogo dangą , profiliuoti naują dangą iš karto klijuojant antikondensacinę plėvelę ir tuomet perdengti angarą, arba nuėmus esamą dangą dėti antikondensacinę plėvelę ant esamų grebėstų ir dar kartą sugrebėstavus uždėti nuimtą dangą.

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki,
   iš lauko pusės nėra tikslo klijuoti antioksidacinės plėvelės, čia aktualu sausuose sandėliuose ar patalpose, kur negalima, kad oksidas lašėtų nuo lubų ir sienų. Išorėje tokia plėvelė praranda prasmę. Išorėje galima klijuoti nebent plėvelę apsaugančia nuo susibraižymo, bet tai irgi naudojama tik lankstiniams gaminti, kad lankstymo metu nepažeisti skardos dažo, po sumontavimo tą plėvelę reikia nulupti, nes kitaip ji nuo saulės sutrūkinėja ir tada lupasi sunkiai.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.