Skip to content
Home » PRIME garažo vartai

PRIME garažo vartai

Garažo vartai gaminami WIŚNIOWSKI, tai naujos kartos produktas, kuris reprezentuoja aukščiausią kokybę, paremtą moderniais ir inovatyviais technologiniais sprendimais.

Garažo vartai PRIME

Garažo vartai PRIME

Norint pagaminti rinkoje pirmaujantį produktą, didžiausias dėmesys sutelktas vartų pagrindui, t.y. garažo vartų segmentams. Taigi naujoji INNOVO yra ne tik, kad 60 mm storio termoizoliuota panelė, ji iškelia naujus standartus garažo vartų saugumo bei dizaino kūrime. Naujoji INNOVO vartų segmento forma leido užmaskuoti mechaninius garažo vartų elementus, kurie anksčiau matydavosi. Todėl vartų segmentai suprojektuoti taip, kad vartų vyriai, ratukų kronšteinai  bei vietos kuriuose segmentai jungiasi tarpusavyje tapo nematomos. Užmaskuoti mechaniniai elementai ne tik pagerino garažo vartų išorės dizainą, bet ir ženkliai padidino saugumą. INNOVO segmentinės panelės suprojektuojamos ir yra gaminamos mūsų atstovaujamos įmonės WIŚNIOWSKI gamykloje.

Šios panelės pasižymi neeilinėmis termoizoliacinėmis savybėmis. INNOVO panelės segmento šilumos laidumo koeficientas siekia 0,37 W/m2K. Naujoji vartų panelė, tai dvigubos sandarinimo tarpinės vartų viršuje ir apačioje, segmentų jungimo vietose esančios jungimo gumos leido mums pasiekti puikų, net 0,9 W/m2K šilumos laidumą 3×3 [m] išmatavimų garažo vartams.

  1. Lankstus dangtelis panelių tarpuose;
  2. Aliuminio profilis skirtas sandariam tvirtinimui;
  3. Varžtais tvirtinami vyriai per 5 kartus lenktą plieninę skardą;
  4. Tarpinė tarp segmentų jų jungimo vietose skirta sandarinimui;
  5. Užmaskuoti vyriai;
  6. Poliuretano putos.
Garažo vartai PRIME

PRIME tai yra stiliaus, inovatyvaus dizaino bei saugumo vardas, kuris pristato novatorišką požiūrį į garažo vartų kūrimą,  PRIME technologija žvelgia gerokai toliau nei standartiniai vartų sprendimai.

Tobulas veikimas – atidžiai gamintojų apgalvota vartų konstrukcija. Konstrukcija sukurta siekiant užtikrinti itin sklandų veikimą, kuris pasiektas suderinus specialaus profilio elementus ir paslėpus vartų vyrius su reguliuojamais dvigubais ratukais.

Garažo vartai PRIME

Išvaizdus vartų dizainas, tai klasika su moderniais sprendimais.

Įspūdingos išvaizdos PRIME garažo vartai pristato pačius pažangiausius inžinerinius sprendimus ir puikiai iki mažiausių smulkmenų apgalvotas detales. Vartų dizainas jungia klasikos eleganciją su šiuolaikinio stiliaus koncepcija. Vartų išskirtinumą sustiprina nudažytos pagrindinės vartų konstrukcijos, bėgeliai bei panelių dangteliai, kurios tuo pačiu ir apsaugomos nuo korozijos.

Garažo vartai PRIME

PRIME garažo vartai užtikrina aukštą komforto ir didelį saugumo lygį – tai du esminiai dalykai, į kuriuos vartotojai kreipia didžiausią dėmesį rinkdamiesi vartus. Norint padidinti vartų saugumą sumontuota apsaugos elementų, tokių kaip:

  • pritvirtinta bėgelių apsauga,
  • judantys ratukų dangteliai,
  • integruoti dangteliai velenui ir spyruoklėms,
  • lankstūs vidinius dangteliai slepiantys.

Dažniausiai rinkoje pasitaiko, kad saugumo įrenginiai konkurentų parduodamiems vartams užsakinėjami kaip priedai, pavyzdžiui, perkrovos apsauga, saugos stabdis, fotoelementai – tai šiuo atveju yra standartinė PRIME vartų komplektacija, kuri papildomai nekainuoja.

Paminėti privalumai tik įrodo, kad PRIME garažo vartai šiuo metu yra patys pažangiausi ir jie iškelia naujus technologinius standartus garažo vartų rinkoje. Pasitikėjimą kelia gamintojo WIŚNIOWSKI 25 metų sukaupta patirtis gaminant garažo vartus Inovacijos įdiegtos PRIME vartuose padėjo tvirtus pamatus naujai modernių garažo vartų erai.

PRIME garažo vartų saugumo savybės

VERTIKALIŲ KREIPIANČIŲJŲ GAUBTAI
VERTIKALIŲ KREIPIANČIŲJŲ GAUBTAI
ŠONINIAI VELENO GAUBTAI
ŠONINIAI VELENO GAUBTAI
LANKSTŪS PLOKŠČIŲ JUNGČIŲ GAUBTAI
LANKSTŪS PLOKŠČIŲ JUNGČIŲ GAUBTAI
JUDANČIO RITINIO IR KREIPIANČIŲJŲ GAUBTAI
JUDANČIO RITINIO IR KREIPIANČIŲJŲ GAUBTAI
IŠORINIAI OPTINIAI JUTIKLIAI
IŠORINIAI OPTINIAI JUTIKLIAI
INTEGRUOTO VELENO IR SPYRUOKLĖS GAUBTAS
INTEGRUOTO VELENO IR SPYRUOKLĖS GAUBTAS
FOTOELEMENTAI
FOTOELEMENTAI

Garažo vartų pavyzdžiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.