Sekcijiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Galimi buitinių sekcijinių garažo vartų modeliai bei tipai:

 • UniPro – 40 mm storio, šildomam garažui, pasikelia palei lubas susilankstydami segmentais. Galima su durelėmis vartuose;
       -UniPro Plus A – vieninteliai vartai paprastomis spyruoklėmis šonuose (visi kiti segmentiniai vartai komplektuojami su torsinėmis spyruoklėmis), keli standartiniai matmenys;
       -UniPro Multi – tik standartiniai matmenys, be durelių, be langų, torsinės spyruoklės;
       -UniPro – galimi tiek standartiniai, tiek nestandartiniai matmenys, yra galimybė papildomai montuoti tiek serviso dureles, tiek įvairių tipų langus, ventiliacines groteles ir pan. Torsinės spyruoklės;
       -UniPro Nano 80 – vartai su sužeminta sąrama. Sąramos šiems segmentiniams vartams pakanka vos 80 mm. Galimi tiek standartiniai, tiek nestandartiniai matmenys, tiek visi priedai, kaip ir UniPro vartams. Torsinės spyruoklės.
 • UniTherm – 60 mm storio, šilčiausi rinkoje buitiniai garažo vartai, šildomam garažui, pasyviam namui, pasikelia palei lubas susilankstydami segmentais. Durelės vartuose negalimos;
 • Prime – 60 mm storio, šilčiausi ir labiausiai išbaigti rinkoje buitiniai garažo vartai, šildomam garažui, pasyviam namui, pasikelia palei lubas susilankstydami segmentais. Durelės vartuose negalimos.

Kodėl būtent WISNIOWSKI sekcijiniai garažo vartai ?

 • Saugūs – Vartai didesni nei 9 kv.m. jau iš karto komplektuojami nemokamai su apsauga nuo spyruoklių lūžio ir trosų trūkimo. Papildomai užsakinėti nereikia. Visi vartai turi apsaugas nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės;
 • Patikimi – Uždara segmento konstrukcija ir speciali forma garantuoja segmento tvirtumą bei neleidžia atsiskirti skardai nuo užpildo. Nereikalingas papildomas sustiprinimo profilis.
 • Visos komplektuojančios detalės yra gaminamos Olandijoje arba Kanadoje, AW iš principo atsisako naudoti nepatikimas kinietiškas komplektuojamąsias dalis.
 • Šilti – befreonių poliuretano putų užpildas garantuoja puikias šilumos izoliacijos savybes ir minimizuoja šildymo išlaidas. 40 mm storio vartų segmentų šilumos laidumo koeficientas Uk = 0,50 [W/m² x K], o visų garažo vartų šilumos laidumo koeficientas Uk = 1,00 [W/m² x K], o UniTherm ar Prime 60 mm storio visų vartų Uk = 0,79 [W/m² x K], kai tuo tarpu paties segmento šilumos laidumo koeficientas Uk, vos 0,37 [W/m² x K].
 • Sandarūs – Visos tarpinės (grindų, šonų, tarpsegmentinės) iš atsparios šalčiui EPDM gumos;
 • Tvirti – net 5 lenkimų skarda vyrių tvirtinimo vietose garantuoja vartų ilgaamžiškumą iš metų į metus, be poreikio lenkimo vietose tvarkyti ar keisti apkrovos pažeistus segmentus. WIŚNIOWSKI vieninteliai garažo vartų gamintojai darantys 5 lenkimų skardą vyrių tvirtinimams:garažo vartų segmentų tvirtinimas
 • Ilgaamžiai – Segmentai gaminami iš karštai cinkuoto ir  valcuoto plieno padengto dažais. Spyruoklės paskaičiuotos ne mažiau 20 000 pilnų ciklų.
 • Ratukai plaukiojantys, savaime susireguliuojantys, su guoliais, tad neįmanoma jų užskersuoti net esant didelei vibracijai.
 • Keipiančiosios iš specialaus profilio, apsaugančio ratukus nuo netyčinio iškritimo.
 • Gera garso izoliacija. Garso izoliacija Rc = 23 dB.
 • Ypatingai tikslūs tvirtinimo elementų išpildymai, smarkiai palengvina ir pagreitina montavimą.
 • Visi vartų segmentai padengti apsaugine plėvele. Tai apsaugo nuo atsitiktinių įbrėžimų, nubrozdinimų, pažeidimų. Tai patogu montavimo ir statybų metu, kai plėvelė pašalinama jau pabaigus objektą.
 • Gamyklinė antikorozinė garantija – 10 metų.
 • Patenkintas klientas – geriausia reklama pardavėjui.
 • Kruopštus vartų pakavimas užtikrina, kad produkcija Jus pasieks saugi, taipogi patogu krauti pakelėju:Pakuote
 • Vartai turi ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007 ir CE sertifikatus.

Galerija:

30 thoughts on “Sekcijiniai garažo vartai

 1. SIGITA

  NORĖTUME PADARYTI VĖDINIMO ANGAS AUTOMATINIUOSE GARAŽO VARTUOSE- ar tai saugu, kokios preliminarios kainos ?

 2. M

  Sveiki! Kokia kaina butu segmentiniu be duru, be langu, be automatikos 5000-2400 , spalva antracitas, su montavimu . Kainos skirtumas tarp 40mm ir 60mm storio .
  Dekui!

 3. Augis

  Sveiki. Reikalingi šiltesni ~60-80 mm storio 3400 mm aukščio ir 3200 mm pločio garažo vartai su 4-6 langais ir grandinine pavara.

 4. Marius

  Domina garažo vartai, kurių išmatavimai yra tokie: aukštis 2.04 m, plotis 3.04 m. Reikalingi tik segmentai.

 5. Edmundas

  Sveiki, kokia būtų vartų kaina, jei anga 4m.*2,5m. Reikalingos įėjimo durys, spalva žalia. Ačiū.

 6. Tautvydas

  Laba domintu segmentiniai garazo vartai ismiera 5000×2500 arba du vnt 2500×2500 spalva pilka .. kas labiau apsimoka pagal kaina ir tarnavima.. reikalinga kaina su montavimu ir automatika.. veiksmas Panevezys dabar liejamas pamatas greztinai.. gal yra kokiu reikalavimu.. montavimas mazdaug menesio begyje
  pagarbai
  Tautvydas

 7. Vincas

  Laba diena,

  domina vartų kaina be automatikos: plotis 2200 mm, aukštis 2700 mm su 40mm storio segmentais.

 8. Ramunas

  Sveiki, kokia būtų segmentiniu garažo vartų kaina,uni therm 60 storio segmentu.
  Išmatavimai aukštis 225,plotis 220.su pakėlimo mechanizmų ? Ačiū:-)

  1. UAB Ometa Post author

   Sveiki, p.Jonai,
   pasiūlymą segmentiniams garažo vartams išsiuntėme Jums nurodytu el.paštu, taipogi palyginimui įtraukėme pasiūlymą ir standartiniams plokštuminiams garažo vartams.

 9. Kristina

  kokia būtų garažo vartų kaina, jei angos išmatavimai būtų tokie: aukštis 2.50 m, plotis 3.99 m.

Parašykite komentarą

You have to agree to the comment policy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.