Skip to content
Home » Produkcija » Tvoros

Tvoros

Tvorų segmentai pagaminti iš plieninių cinkuotų profilių, strypų arba pinučių panelių, kurie gali būti nudažyti milteliniu būdu pagal Jūsų pageidaujamą RAL spalvą. Siūlomas ypatingai didelis tvoros segmentų formų ir stilių pasirinkimas. Estetiškai parinkti konstrukcijos elementai, kurie jungia dailumą ir komfortą. Tvorų segmentuose gali būti įmontuota dvipusiai atidaroma pašto dėžutė. Galimi įvairūs tvoros stulpelių išpildymo variantai. Maksimalus segmentų plotis 3 m, aukštis – 1,95 m.

WISNIOWKI tvoros

Naudojame modernias technologijas, plačiai pripažintas medžiagas ir inovatyvų techninį mąstymą, mūsų klientai gali būti ramūs, kad pasirinko teisingai. Įdiegta sertifikuota valdymo sistema, kuri atitinka kokybės standartą PN-EN ISO 9001:2008 bei darbo saugos ir higienos standartą OHSAS 18001:2007. Tai įpareigoja nuolat gerinti technologinius procesus bei gaminius. Mūsų patirtis garantuoja stabilumą ir atsakomybę už gaminį visą jo eksplotavimo laiką. Suteikiamas pasižadėjimas dėl aukščiausios kokybės ir saugaus naudojimo.

Namo tvora žymi jūsų erdvę, užtikrina saugumą ir tampa tikru namų ramybės sargu. Remdamiesi klientų pageidavimais ir poreikiais, sukūrėme dešimtis projektų pavyzdžių, kuriuos galima lengvai pritaikyti ir prie tradicinių bei šiuolaikiškų pastatų. Patogūs, su įvažiavimo vartais ir varteliais susiję, sprendimai užtikrina patekimo į jūsų valdas kontrolę. Pasinaudokite prestižinėmis, funkcionaliomis bei ilgaamžėmis privačių valdų tvorų sistemomis.

Tvoros segmentų modeliai:

Modelis homeinclusive
Modelis modern
Modelis lux
Modelis premium
Modelis style
Modelis vario
Modelis Classic
Modelis Basic
WISNIOWKI tvora

FUNKCIONALUS SISTEMIŠKUMAS

Mūsų siūlomos tvoros tinka visoms privačioms valdoms. Tai su vartais, varteliais ir stulpeliais bei daugybe kitų patogumų, kuriuos galima idealiai pritaikyti bet kokiam jūsų sklypui, susiję sisteminiai sprendimai. Atidžiai parinkti tvoros komponentai lemia lengvą bei greitą montavimą ir svarbiausia – viso projekto išbaigtumą. WIŚNIOWSKI tvoros užtikrina ne tik funkcionalumą ir saugą. Dėl daugybės galimų tvorų raštų ir dangų privati valda įgaus išskirtinį savitumą bei puikiai atrodys ir tiesiog papuoš jūsų privačią teritoriją.

APTVĖRIMŲ SPALVOS IR TEKSTŪROS

Labai įvairi spalvų ir raštų paletė leidžia tvorą pritaikyti prie fasado, staliaus dirbinių ar namo apdailos elementų. Be to, dažymas milteliniu būdu užtikrina, kad bus gauta aukšta estetinė vertė: ant paviršiaus nebus dažų nutekėjimo žymių, galimi įvairūs dekoratyviniai efektai bei blizgumo laipsniai.

Tvorų spalvos ir tekstūros

VARTŲ SAUGUMAS BEI PATIKIMUMAS

Funkcionalios ir patikimos patekimo į privačią valdą kontrolės rodiklis – tinkamai pasirinkti kiemo vartai. Priklausomai nuo privačioje valdoje esančių sąlygų, galima pasiūlyti įprastinius varstomuosius vartus arba patogesnius – slankiiojančius vartus. Jų laikomoji konstrukcija sklandų veikimą užtikrina esant bet kokioms sąlygoms. Tai patikimumo sinonimas. Kad naudotojui būtų daug saugiau ir patogiau, šių vartų pavara yra paslėpta į konstrukciją integruotame stulpelyje. Dėl šio unikalaus sprendimo prie valdymo įrenginio gali prieiti tik raktą turintis naudotojas, o stulpelis mechanizmą papildomai saugo nuo aplinkos kenksmingo poveikio.

Automatiniai kiemo vartai turi signalizavimo lemputę bei nuo perkrovos saugantį jungiklį. Juose taip pat galima papildomai sumontuoti fotodaviklius bei saugos juostas. Automatiniai vartai yra įrenginiai, todėl WIŚNIOWSKI vartai atitinka griežtus standartų reikalavimus dėl saugos ir tai patvirtina CE ženklas.

TVOROS ILGAAMŽIŠKUMAS

Plienas yra viena iš pagrindinių konstrukcinių medžiagų. Kad gautume labai stabilius ir tvirtus tvorų komponentus, užtikriname fizines, mechanines ir technologines aukštos kokybės plieno savybes.

Tik gera apsaugine danga padengta tvora nereikalauja priežiūros daugybę metų. Tai teisingas pasirinkimas, leidžiantis išvengti periodinio paviršiaus atnaujinimo darbų. WIŚNIOWSKI tvoras darome iš tvirčiausios medžiagos – plieno, kurį nuo surūdijimo apsaugome karštai cinkuodami ir paskui dažydami milteliniu būdu, taikant DUPLEX sistemą.

Technologinį procesą kontroliuojame visuose darbų etapuose ir taip užtikriname aukščiausią įmanomą kokybę. Tai užgarantuojame plieniniams tvorų elementams suteikiama dešimties metų garantija.

WISNIOWKI tvorų eskpertai

INOVATYVUS TVORŲ PROJEKTAVIMAS

Kad būtų galima patogiai naudotis tvora, ji turi būti labai gerai apgalvota ir protingai suprojektuota. Todėl labai svarbu funkcionaliai suplanuoti visus elementus: vartus, vartelius, segmentus ir net laiškų dėžutes.

Rasti optimalų sprendimą padeda mūsų programinė įranga AW Expert – moderni tvorų projektavimo programa. Ši prekybininko priemonė leidžia projektą kartu su sąmata paruošti per kelias minutes. Programa AW Expert tvoros projektą didelėms ir mažoms namų valdoms pritaiko nepriklausomai nuo reljefo. Todėl projektuojant naują tvorą ar planuojant senos tvoros remontą, jau pradiniame planavimo etape galima pamatyti ir pakeisti kiemo tvoros liniją, parinkti segmentų pagrindo variantus, nuspręsti, kur bus vartai bei varteliai ar laiškų dėžutė.

Paruoštas tvoros projektas taip pat yra ir sąmata, kreipiantis į atitinkamas įstaigas, juos galima panaudoti kaip priedą. Galimybė projektą atspausdinti kaip ataskaitą labai palengvina vėliau atliekamą tvoros užsakymo paruošimą.

APTVĖRIMŲ KOLEKCIJA

Mūsų siūloma raštų kolekcija – tai idėja, kurioje tvoros sudaro esminį erdvės tvarkymo elementą. Jos išsiskiria originaliais raštais, tai palengvina jų pritaikymą prie jūsų namų aplinkos. Įvairiai suprojektuotos tvoros prisitaiko prie aplinkos ir leidžia pasiekti harmoniją. Tarp daugybės raštų yra tokių, kurie būdingi metalo plastikai, taip pat klasikinių formų ir modernių, šiuolaikines architektūros tendencijas atspindinčių raštų. Visiškai laisva stilizacija leis pabrėžti kiekvienos privačios valdos ypatingumą ir originalumą. Tai tarsi saviraiškos priemonė, papuošti savo namų valdas skoninga, bet niekur nematyta tvora.

Aliuminio tvora

Aliuminės tvoros

Žaliuzi tvoros

Žaliuzi tvoros

Štakietų tvora

Štakietų tvoros

Vega B tvora

Tinklinė tvora

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.